eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Borsa Seansı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Online Durum: Offline
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 00:12
Alıntı yapılan ofyunus

Borsa da alım satım işlerini nereden yapıyorsunuz?Hangi siteden ? Bir inceleyim:)

İşbankası internet bankacılığından yapıyorum işlemlerimi..

Suat abi'ye aydınlatıcı bilgilerinden ötürü teşekkürler..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 00:16
http://www.garantisupertrader.com/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=hissesenedi5&utm_campaign=supertradersearch

Buda Antreman için oyunu

Buda herhangi bir ücret ödemeden öğrenmek amacıyla demosu

http://www.smartlivemarkets.com/lap/CreateDemo.aspx
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 22:02
 Bugun netten işlem yaptım.Kağıt aldıkdan sonra 24 lira kaldı hesapda fakat borsa kapandıkdan sonra aldığım kağıtları satmamış olmama rağmen hesapda 24 yerine  750 lira gözüküyordu.Bunun sebebi ne birisi anlatabilirmi.
S.nalbant
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 22:04
Alıntı yapılan huntürk

o paradan pek hayır geleceğini sanmıyorum.

abi sen aLtın aLıp, doLar aLıp satmıyor musun ?? ondan farkı var mı??? ha ama efesin hisseLerini aLıp, satarsan tamam hakLısın ama bunda bi hayır, şer görmüyorum..
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 22:19
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Alıntı yapılan huntürk

abi sen aLtın aLıp, doLar aLıp satmıyor musun ?? ondan farkı var mı??? ha ama efesin hisseLerini aLıp, satarsan tama hakLısın ama bunda bi hayır, şer görmüyorum..
Erhan anlamadığım konu Efesinkiler niye hayır getirmiyor ki? Sadece merak ettiğim için soruyorum
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 22:24
Alıntı yapılan Ekin

Alıntı yapılan ~ERHAN~

Alıntı yapılan huntürk

abi sen aLtın aLıp, doLar aLıp satmıyor musun ?? ondan farkı var mı??? ha ama efesin hisseLerini aLıp, satarsan tama hakLısın ama bunda bi hayır, şer görmüyorum..
Erhan anlamadığım konu Efesinkiler niye hayır getirmiyor ki? Sadece merak ettiğim için soruyorum

dinimizin içkiyi haram kıLdığı için,,
ben öyLe öğrendim,,gaLiba hayır geLmez derken abimiz bunu demeye çaLıştı ; haram kazanç diye düşünüyor
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 22:25
 Biriniz bu paranın nereden geldiğini söyleseniz,efes alırsam namerdimBig%20smile
S.nalbant
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
  Alıntı Ekin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 22:34
Alıntı yapılan alyans999

Biriniz bu paranın nereden geldiğini söyleseniz,efes alırsam namerdimBig%20smile
Kırışacaksak söylerim abi Şaka bi yanada işlem saatini geç yaptıysan onunla alakalı olabilir
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 23:02
BORSADA KUMAR İNTİHARA SÜRÜKLEDİ

1 milyar dolar zarar eden dünyanın 94. zengini Adolf Merckle trenin önüne atlayıp canına kıydı... Merckle, Adolf Akçansa'da Sabancı Grubu ile ortak.
07 Ocak, 2009 Çarşamba Saat: 08:56
BORSADA%20KUMAR%20İNTİHARA%20SÜRÜKLEDİ

Borsada yaklaşık 1 milyar euro kaybettiği ileri sürülen Almanya'nın tanınmış iş adamlarından 74 yaşındaki Adolf Merckle, Ulm kenti yakınlarında tren kazası sonucu hayatını kaybetti. Evli ve 4 çocuk babası Merkcle'nin intihar ettiği ileri sürüldü. Hatta bazı Alman gazeteleri işadamının veda mektubu bıraktığını yazdı. Ailesi, finans krizi firmalarının durumunu olumsuz etkilemesi karşısında, çaresiz kalan Merckle'ın ümidi tükenince yaşamına son verme yolunu seçtiğini duyurdu. İlaç üreticisi Ratiopharm'ın kurucusu ve çimento sektöründe dünya devi Heidelberg Cement'in de ortağı olan Merckle, Adolf Akçansa'da Sabancı Grubu ile ortak. Alman şirketin dünyada 100'e yakın fabrikası bulunuyor. Merckle, ödünç aldığı Volkswagen hisse senetlerini değerinin düşeceği beklentisiyle açığa satmış, Porche'nin payını yüzde 75'e çıkaracağını açıklamasıyla hisseler 210 eurodan 1000 euronun üzerine çıkmıştı. Daha düşük fiyattan almak için açığa satış yapanlar da yükselen fiyattan hisse alarak büyük miktarlarda zarar etmişti. En çok zarar edenlerden Merckle'ın bu nedenle sahip olduğu ilaç şirketi Ratiopharm'ın satışı gündeme gelmişti. Merckle'nin zararının 400 milyon ile 1 milyar euro arasında olduğu ileri sürülmüştü.

9.7 milyar euroluk servete sahip olan Merckle 400 milyon euroluk borçlarını yapılandırmak için 40 banka ile görüşme halindeydi. Forbes Dergisi'nin 2007'deki dünyanın en zengin 100 insanı listesinde 12.8 milyar dolarlık servetiyle 44. sırada yer alan Merckle, 2008'de 94. sıraya gerilemişti.
Yazi Finans gündemden alintidir.......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2010 saat 19:54
Alıntı yapılan alyans999

Bugun netten işlem yaptım.Kağıt aldıkdan sonra 24 lira kaldı hesapda fakat borsa kapandıkdan sonra aldığım kağıtları satmamış olmama rağmen hesapda 24 yerine  750 lira gözüküyordu.Bunun sebebi ne birisi anlatabilirmi.

Abi bir sorun olucağını sanmıyorum.Yanlışlık gibi durum sözkonusu olamaz endişelenme.Bir haftayı daha bitirdik borsa da.Pek yazamadım buraya ancak bu hafta biraz kesat geçti benim açımdan.Sizlerde durumlar nedir?Smile
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır