eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010 Yayın İhalesi...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 01:35
bence türk telekomla digitürk kapısır,süpriz yapıp telekom alırsa sasırmayın
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 01:40
Kim alırsa alsın, 7 kamera yetmiyor artık. Çizgi hakemi deneniyor. Daha ligimizde çizgi kamerası yok. Raylı, futbolcu ile hareket eden kamera yok. Havada asılı kameralar yok.
İngiltere, Almanya liginde kullanılan kameralar parmak ıssıttırıyor. Yayın ihalesini alan kuruluş bizim yönetim gibi. Yönetim 100 lira da yapsa açığı, biliyor taraftar gelecek. Yayın ihalesini alanda biliyor, tek kamerayla bile çekse, o maç izlenecek.
Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
  Alıntı Tolga26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 01:48
Trt alır inşallah.
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
redangel26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı redangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 07:56
TRT süper ligi,ntv bank asya ligini alsın evde futbol keyfi yaşayalım :))
KraL KimmiŞ GörSün Herkez!!
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 08:10
Alıntı yapılan redangel26

TRT süper ligi,ntv bank asya ligini alsın evde futbol keyfi yaşayalım :))

Ben tam tersini düşünüyorum, işte kupa maçları, DEVLETİN BANKASI ZİRAAT, çiftçiye ucuz kredi vermesi gereken para ile kupa maçlarının isim hakkını alıyor, HÜKÜMETİN TELEVİZYONU TRT de bizim elektrik paralamızla maç yayın haklarını alıyor.

Bir de LİG maçlarını TRT alırsa ülkece şifayı kaptık demektir. Daha hayırlı işlere harcanacak paralarımız çar çur edilecek demektir.

NTV için ise Bank Asya maçlarını almasını isterim, NTV bu işin altından çok rahat kalkar, çünkü NTVSpor kanalı var.
Yukarı
kadires Liste gör
Yeni Yazar

kadir sabahcı
Yer: eskişehir
  Alıntı kadires Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 08:34
digiturk alır götürür bence
eskişehirde tek renk vardır o da   siyah kırmızıdır
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 08:56

Türk Telekom Maç yayınlarını alarak adsl abonelerine fark ödeyerek maç yayını yapmayı planlıyor.

Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 09:07
İhale ne zaman saat kaçta ?
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 09:09
Bugün Türkiye'de naklen maç yayını gerek ekip, gerek tecrübe, gerek kalite ve gerekse teknoloji bakımından Digiturk'den daha kaliteli yapacak bir kurum yok. TRT'nin maç yayınlarını ve özet görüntülerini görüyoruz. Dün geceki kupada bugün programında gollerin tekrarlarındaki sesleri montajlamaya üşenip sesi tamamen kısmışlar ve ortaya berbat birşey çıkmış dikkatimi çeken başka birşey Fenerbahçe-Tokatspor maçının özetinin başında maçın olimpiyat stadında olduğu söylenirken özetin başındaki yazıda Şükrü saraçoğlu stadı yazmışlar...

Ayrıca biri TRT'ye ofsayt kamerasının kale hizasına konmayacağını söylemeli...Smile

Bu iş özen ve dikkat işidir, ayrıca internetten kaliteli görüntü ile maç vermek şu anda Türkiye'de bulunan internet altyapısıyla çok çok zordur çok büyük sıkıntılar yaşanabilir...

Benim fikrime göre hem 10 yıllık tecrübesi hemde yayın kalitesi ile maçları yine Digiturk vermelidir.
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 09:17

Ticari kaygısı olmayan bir kurum kaliteyi arttıramaz.

Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır