eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nereye Gidiyoruz...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 13:11
Bu konu gerçekten çok ciddi.Artık hangi deplasmana gidilse küfürlerle karşılanacağız taşlarla uğurlanacağız böyle giderse.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 13:17
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan Ati_Kaan

Bu yapılanların keşke tribün liderleriyle alakası olsa Smile
Onlar Haydi Gençler diye bağırırken tribün kendiliğinden kontra verdi.Küfredenler gruplardan ziyade insanlardı.

Ben bu saatten sonra içerde açığı dışarda deplasmancıyı kimse tutamaz diyorum...Küfür gırla Smile
Bu olayların en yakın muhattapları tribün liderleridir. Çünkü bizim bir tane liderimiz yok. Herkes ayrı takılıyor. Deplasmanda bile sağ ve sol taraf ayrı besteleri söylüyorsa bir sorun var demektir. Ne zaman herkesin kabul ettiği dik duruşlu, kimsenin altında ezilmeyecek, tribüne sözünü geçirebilecek biri gelir. O zaman çoğu sorun hallolur.

Her zaman söylüyoruz,senin de söylediğin gibi bu tribünlerin herkesin abi kabul edeceği biri yok.Kendinden bağımsız taraftarlara söz geçirselerde geç kalırlar,çünkü onlar küfürlerini çoktan etmişlerdir.
Nefer
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 13:26
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Onlar Haydi Gençler diye bağırırken tribün kendiliğinden kontra verdi.Küfredenler gruplardan ziyade insanlardı.

Ben bu saatten sonra içerde açığı dışarda deplasmancıyı kimse tutamaz diyorum...Küfür gırla Smile

Yazdıkların doğru değil kaan gençler maçında gördüğüm kadarı ile 3 grup vardı ben grup ismi bilmem.
2 organize grup vardı ve bu iki grup resital veriyorlardı ama küfür resitali. Besteleri ise tam bir rezalet insanı yorucu ve duyulmayan bestelerdi. Küfürleri ise gayet duyulur tonda söylüyorlardı. Maçta birde 3. grup vardı aileler ve grupsuz ankaralı ESES SEVDALILARI bunların içinde ben ve 2 oğlumda vardık. Küfürbaz gruplar bizleri yanlarına yanaşmaya davet ettilersede itibar görmediler ve hiçbir zaman görmeyeceklerde. Ankarada da Eskişehirde de bu insanlar çözüldü ve bunlardan uzaklaşılmaya başlanıldı. Ne zaman bu insanlar yalnız kaldıklarını hissederler o vakit ya tribünden uzaklaşırlar yada olması gereken gibi efendice sadece ESES i desteklerler.
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı eseryılmaz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 13:31
okulun yarmaz çocuğu gibi olduk ona küfür buna küfür orda kavga burda kavga biraz ağır olalım takımıza destek verelim ama olmuyo üç beş kişi bağırıyo ordan koca tribün galeyana geliyo buda organize edebilecek bir reisin liderin olmamasından kaynaklanıyo çok üzülerek söylüyorum dediğini yaptırabilecek aklı başında tribün liderimiz yok önce bu sorunu halledelim arkası zaten keniliğinden gelecek geçen sene hacettepe maçında da bu kavga çıktı reis dediğimiz kişi sağlam olsa dediğini yaptırabilse çıkar mı bu kavgalar
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
daytona Liste gör
Yazar

murat
Yer: 8 inci harika
  Alıntı daytona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 13:35
Alıntı yapılan eseryılmaz26

okulun yarmaz çocuğu gibi olduk ona küfür buna küfür orda kavga burda kavga biraz ağır olalım takımıza destek verelim ama olmuyo üç beş kişi bağırıyo ordan koca tribün galeyana geliyo buda organize edebilecek bir reisin liderin olmamasından kaynaklanıyo çok üzülerek söylüyorum dediğini yaptırabilecek aklı başında tribün liderimiz yok önce bu sorunu halledelim arkası zaten keniliğinden gelecek geçen sene hacettepe maçında da bu kavga çıktı reis dediğimiz kişi sağlam olsa dediğini yaptırabilse çıkar mı bu kavgalar

---bu adamlara neden reis diyorsunuz be canım kardeşim o zaman.

diye sormazlar mı adama?
ES-ES bizim için bir haftasonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir.
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 13:51
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan Ati_Kaan

Yazdıkların doğru değil kaan gençler maçında gördüğüm kadarı ile 3 grup vardı ben grup ismi bilmem.
2 organize grup vardı ve bu iki grup resital veriyorlardı ama küfür resitali. Besteleri ise tam bir rezalet insanı yorucu ve duyulmayan bestelerdi. Küfürleri ise gayet duyulur tonda söylüyorlardı. Maçta birde 3. grup vardı aileler ve grupsuz ankaralı ESES SEVDALILARI bunların içinde ben ve 2 oğlumda vardık. Küfürbaz gruplar bizleri yanlarına yanaşmaya davet ettilersede itibar görmediler ve hiçbir zaman görmeyeceklerde. Ankarada da Eskişehirde de bu insanlar çözüldü ve bunlardan uzaklaşılmaya başlanıldı. Ne zaman bu insanlar yalnız kaldıklarını hissederler o vakit ya tribünden uzaklaşırlar yada olması gereken gibi efendice sadece ESES i desteklerler.

Sizin bizle olan derdinizi hiç anlamadım zaten.Diğer benim gibi bir çok üye gibi...
2 organize grubun size yakın olan tarafıydık.Küfrü ıslıklayan,kontrol etmeye çalışan taraf.Ben neden küfür ettiğimi hatırlamıyorum ? Ben o insanların içinde değil miydim ? Biz daha iyi bağırmak için çağırdık üstelemedik.Derdinde olsaydık üsteler,gelenler gelir gelmeyenler kalırdı.İsterlerse Gençler tarafına da geçebilirler.

Kendinizi biraz daha açarsanız 2 grubun 90 dakika küfrettiğini söylemenizi de beklerim.Artık sizin gibi insanlar yüzünden kendimizi hatta grupları savunmak zorunda kaldık.Bizim tribünlerden silinmemiz hayatınızın amacı olmuş yada olacak bu gidişle...
Nefer
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 14:05
Peki kaan sende bende alkaralarda aynı maça gitmemiş. Benim ve alkaraların duyduklarını sen duymuyorsan ya art niyetlisin yahut bir KBB mütehassısına görün derim. Ayrıca senin grupların dünyanın içinde en temiz su ile arınmış nuru pak insanlar ben onlara tek kelime dahi edemem.
Yukarı
andy Liste gör
Yazar

Andaç
  Alıntı andy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 14:06
bunun sonu gelmez artık.her geçen maç bursaya ankaraya bilmem kime daha fazla küfür edilmeye başlandı.kiminle nerde,ne zaman,nasıl hasım olundu bilen yok.alayına gider durumu herkesde.ver coşkuyu gitsin.içimizde,hele deplasmanlarda toplu olmanın verdiği gazla emanet delikanlılık yapan çoluk çocuk dolu.adama ilk onbirden beş adam say desen sayamaz.bunlardan arınmak cok zor,hele süper lige cıktıntan sonra sayıları arttı.bu tavrımız yüzünden insanlar deplasmanlara giderken temkinli davranacak hatta belki gitmeme kararı alacaklar.hele bursaya,ankaraya savaşa gidicez herhalde bazılarına göre,görünen bu.bazı degerlerimiz bir bir gidiyor,en kötüsü elimizden fazla bişey gelmiyor..
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 14:10

Sizin eleştirileriniz insanüstü olduğu için bu savunmaları yapar hale geldik unutmayın.Edilen küfürleri hele ki edilen tarafın Gençlerbirliği olmasından yana yorumlarım ilk sayfada bakabilirsiniz.Ama grupla yatıp grupla kalkan bir görünümünüz olduğundan tribünün yaptığı kontrayı göremeyip hala bizimle uğraşma derdindesiniz.

Ne yaptı bu gruplar size...Sayenizde açık-kapalı  zıt kutuplar haline gelecek.
Nefer
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 14:25
Alıntı yapılan nefer_t.t.l

Alıntı yapılan 26_26_26

ANTALYA
ANKARAGÜCÜ
KOCAELİ
BURSA
G.BİRLİĞİ bize sempatileri vardı
............. 

Bakalım sıraya kim girecek...    
Konyaspor
Boluspor
Karşıyaka S.K
Orduspor
Samsunspor

Aaaaa bukadarmıydı valafi ayıp sayı cok azyav birazda ben ekleyim ne dersiniz
Malatya
Sakarya
Göztepe
Kısacası her gitigimiz yer her takımla oynadıgımız takımlar acaba soruyorum neden
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır