eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3 - Gaziantepspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 19:52

Alıntı yapılan tepebaşılı26

hiçç dert etmeyin bu sene kesin  şampiyonuz demeyi unutmuşsun sevgili serkanEmbarrassed

Hiçbir zaman şampiyon oluruz, olacağız demedim. Bunu söylemem de zaten.

YK'nun koyduğu Uefa kupası hedefi için yukarıda da belirttiğim gibi bir hesap yaptım. İkinci yarı en azından "puan kaybetme kredimiz olsun" demeye getirdim. Çoğu takıma karşın, iyi bir fikstürmüz olduğunu düşünüyorum. Bunu da detayları ile belirttim. Bunu "şampiyon olacağız" şeklinde yorumlamanız, ilginç...

Çünkü; bana göre şimdi avantaj görünen fikstür, ikinci yarı tersine çevrilecek. Aynı performansı o zaman gösteremeyebiliriz. Bu yüzden hedefimizi ilk yarıda gerçekleştirelim..

Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
Yer: Turkey
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 20:00
Alıntı yapılan erman26

ayrıca mehmet yılmaz beklediğimden daha iyi oynuyormuş şaşırdım.

bende mehmet yılmaz ilk geldiginde gereksiz diye dusunuyordum ama gercekten cok işimize yaradı bu macta gol bekliyorum mehmet yılmazdan Smile
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 20:24
ES-ES in ilk 5 haftada katettiği mesafe öyle göz doldurduki,bu başarısı devam ettikçe şehride peşinden sürükleyecek.Bu çoğu zaman her yerde böyledir.Başarılı olan etrafındaki destekçi kitlesini sürekli büyütür,sempatisi,imrenirliği,takdiri kendi coğrafyasından ötelere taşar.
 ES-ES im bu ivme ile G.Antep engelinide aşacaktır.Başarılı yolculuğu ATATÜRK Stadındaki desteğine kat kat yansıyacak,bu haftada stad ful dolu olacaktır.
  Galibiyet ve puan serileri deplasmanlardaki maçlarınada yansıyıp,Es-Es taraftarı haricindede gerek merak,gerek Anadolu desteği olarak bir çok ilden destek bulması zor olmayacaktır.
  Zirve ES-ES in hakkıdır.Bunun için herkes üzerine düşen görevi,fedekarlığı fazlası ile yerine getirmelidir.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 21:00
Alıntı yapılan winterwind

ES-ES in ilk 5 haftada katettiği mesafe öyle göz doldurduki,bu başarısı devam ettikçe şehride peşinden sürükleyecek.Bu çoğu zaman her yerde böyledir.Başarılı olan etrafındaki destekçi kitlesini sürekli büyütür,sempatisi,imrenirliği,takdiri kendi coğrafyasından ötelere taşar.
 ES-ES im bu ivme ile G.Antep engelinide aşacaktır.Başarılı yolculuğu ATATÜRK Stadındaki desteğine kat kat yansıyacak,bu haftada stad ful dolu olacaktır.
  Galibiyet ve puan serileri deplasmanlardaki maçlarınada yansıyıp,Es-Es taraftarı haricindede gerek merak,gerek Anadolu desteği olarak bir çok ilden destek bulması zor olmayacaktır.
  Zirve ES-ES in hakkıdır.Bunun için herkes üzerine düşen görevi,fedekarlığı fazlası ile yerine getirmelidir.
yazdıklarına paralel olarak osmalının doğuşu ve büyümesi gibi diyebiliriz, önce küçük yerleri fet edip sonrasında büyük yerleri ve dünyayı önce bilecik afyon kütahya uşak oralardan birilerini maçlara davet ederekten sonrası ah güzel günler
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 21:08
Her maç ayrı bi final, her maç farklı bi heyecan, her maç bi öncekinden daha zor bir maç olabilir. Ancak burası Eskişehir. Ya 3 puan ya da 3 puan.
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 21:15
18 Eylül doğum günüm inşallah Es Es'im antep karşısında alacağı galibiyet beni sevindirir.Bu da bana çok güzel bir doğum günü hediyesi olur.3 Puanı alıcağımızdan da çok eminim.
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES!!!
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 21:38
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Çok iyi bir fikstür avantajına, sahip olduğumuzu düşünüyorum.

*Şimdi evimizde G.Antep ile oynayacağız. Eskişehir'de ki maçlarda bizim galibiyetimizden başka bir sonuç düşünmüyorum.

*Ardından Galatasaray deplasmanına gideceğiz. Gs, bizle oynadıktan 4 gün sonra AVLigi maçına çıkacak. Bu yüzden, mücadele gücü yüksek takımımız ile zorlanacaklarını düşünüyorum.

*Daha sonra Kayseri ile evimizde oynayacağız. Daha öncede söylediğimi gibi Eskişehir Atatürk'te galibiyet dışında bir sonuç düşünülemez.

*Daha sonra satılmış Ankara BB ile oynayacağız. Her türlü kazanırız bu maçı da.

*Ondan sonra evimizde Bjk ile mücadele edeceğiz. Bjk bizle oynadıktan bir hafta sonra Şampiyonlar ligi mücadelesine çıkacak. Kafaları orada olacağı için en kötü beraberlik ile sonuçlanır maçımız.

*Daha sonra Kasımpaşa ile deplasman da mücadele edeceğiz. Başlarında Y.Vural olacağı için maçı dert etmiyorum.

*Daha sonra evimizde Denizli ve A.gücü ile mücadele edeceğiz. Bu maçlardan sonra Trabzonspor, Fenerbahçe, Sivasspor ve Diyarbakır maçlarına konsantre olacağız.

Demek istediğim 14.haftaya kadar işimizi sıkı tutarsak, gerisi gelir. Ligin ilk yarısını ilk 3'te tamamlayacağımızı düşünüyorum. Bu haftaya kadar 20 puan toplarız.

*Geçen sene ligin ilk yarısında ilk 5'te ki takımların puanları sırasıyla 37, 35, 33, 33, 33 olarak gidiyor. Bu puanlara rahat ulaşacağımızı düşünüyorum. 

Eğer bir hedefimiz varsa, bunun ilk yarıda temelini atmalıyız!

Ağzından bal damlıyor abi.. bende şoyle bir fixture bakıp kabaca bir hesap yaptım. 31-34 puan arası bitiririrz ilk yarıyı..
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 22:23
Seriye devam etmeliyiz bu çok önemli
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
  Alıntı Abdullah Palaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 22:52
seriye devam etmek önemli ama Burak-Youla-Mehmet-Ümit dörtlüsünün aynı anda saha da olması takım savunmamızı çok zayıflatıyor. bundan faydalanabilecek takımlardan çok korkuyorum ki antep onlardan biri. konu hakkındaki fikirlerimin yer aldığı blog yazım aşağıda yer almakta; burayı boşu boşuna doldurmayayım.

http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
redangel26 Liste gör
Yazar

eses
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı redangel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2009 saat 02:30
biz bayramı bi gün önceden kutlucaz XD antepten 3 puan alıcaz  ve gese maçına moralli gidicez inş
KraL KimmiŞ GörSün Herkez!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,543 saniyede hazırlanmıştır