eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık Tribünün Üstü Kapatılıyor mu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 252>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 10:57
Benim hâlâ şüphelerim var.Murat Diri'ye karşı bir güvensizlik değil de,yönetime karşı.Bir yerde proje takılır,belge yetersiz olur,inşaat başlar bitmez ..vs Paranoyak yaptın bizi Yönetim.

Hadi bu sefer inşallah diyelim
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESES2688 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 10:58
seneye kale arkası yapıcaklarını düşünmüyorum açığın üstünü bile zor zahmet tepkilerimizden dolayı yaptırıyoruz kale arkası tribün bizim yönetime biraz zahmetli iş ama inşallah adam akıllı yaparlar olurda ben yanılırım açığın üstünün kapanması bu sene ki en büyük yaptığımız iştir  espanamızı artık daha çok duyuracağız türkiyeye.
ESKİŞEHİR
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 10:58
hayırlısı olsun yakısanda buydu zaten
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 10:59
Alıntı yapılan mehmet26eses

Benim hâlâ şüphelerim var.Murat Diri'ye karşı bir güvensizlik değil de,yönetime karşı.Bir yerde proje takılır,belge yetersiz olur,inşaat başlar bitmez ..vs Paranoyak yaptın bizi Yönetim.

Hadi bu sefer inşallah diyelim

Yönetim değilde yılmaz hoca yapıyorsa ben güvenirim arkadaş !
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 11:04
İşte bu çok güzel oldu. Herşeyin yolunda gittiğinin göstergesidir. Bu mutlu haberi bizlere ilettiğin için teşekkürler Murat abi.
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 11:04
Yılmaz Hoca'ya bende güvenirim de,Ankara'da ki Akp kadrosunun Hoca'nın işini direkt kabul edecekleri konusunda kuşkularım var.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 11:07
Çalışmaların yapıldığı, projelerin istendiğini daha önce yazmıştım. Biz de firma olarak projemizi sunduk. Artık hangi proje seçilirse seçilsin ama yeter ki harekete geçilsin. İnşallah konforu ve akustiği en iyi olan proje uygulamaya geçer. Çünkü konforun yanında sahaya yapacağımız ses baskısı bizim için daha önemli. Şimdi görsünler nasıl tezahürat yapıyoruz.
Belki Bir Gün!
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 11:10
Ümit abi şansınız nedir? Yani diğer firmalara göre gösterdiğiniz maliyet düşük mü yüksek mi ve kaç firma katıldı?
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 11:12
antrenmanı izlemeye gitmiştik  dün tesislerde gördüm projeyi başkanın anlattığına göre üst taraflarda localar olacak oralara iki  kenarda asansör olacak ve öyle çıkılacak açık tribün kapanınca kapalı olan yerde şimdi reklam alınıyor ya kapalıda orada "Prof.Dr. Yılmaz Büyükerşen Tribünü" diye Yazıyordu güzeldi çok güzel olmasada güzeldi
dün görüşüldü belediye baskanıyla mesut hoşcan ve halil ünal görüştüler ve bize büyükerşenin onayladığını söyledi başkan kendi ağızından dedi bunu dün hatta oda baskanım sonra bişey çıkmasın yarın basın toplantısı yapıp açıklıyoruz demiş o da tamam açıklayın yapıyoruz demiş olay bu inşallah hayırlara vesile olur
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
mutu_eses Liste gör
Yazar

mutlu
Yer: merkez
  Alıntı mutu_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 11:13
Alıntı yapılan mehmet26eses

Yılmaz Hoca'ya bende güvenirim de,Ankara'da ki Akp kadrosunun Hoca'nın işini direkt kabul edecekleri konusunda kuşkularım var.
yılmaz hoca kendi cebinden yaptıracak bence,Y.BÜYÜKERŞEN TRİBÜNÜ olacak deniyo.AKP önüne set çekmez
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 252>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır