eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Doğu Türkistan'da katliam: 140 ölü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 31>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 22:54
bizim vatandaşlarımız yüzyıllardır oralarda zulüm görüyor; gerek rusya ve gerek çin soydaşlarımıza yapmadığını bırakmadı! devlet gibi devlet olalım ve artık masaya yumruğu vuralım!!! nüfus olmazsa nüfuz da olmaz... (anlayana)
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 22:57

Hepimiz Hrant'Dink

Hepimiz Türkan Saylan' diyenler aynı hassasiyeti gösterip bu konuda neden birşeyler söylemiyor acaba Question
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 22:59
layıkız layıkız layıkız...
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:07
Alıntı yapılan tepebaşılı26

şehit olan uygur Türkü kardeşlerimize Allah(c.c) gani gani rahmetini eylesin..Türklüğe ve islama saldırılar dahada artacaktır..Rabbim büyük Türk milletini ve tüm islam alemini bu kana susamışların şerinden korusun..

gün birlik günüdür..

Clap
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:09
Vatanı  için canını veren Mehmetçikler için kılını kıpırdapmayıp  , Filistinde ölenler için Türkiye deki  ilk  öğretim okulların da saygı duruşu yaptıranlar  ,Uygur Türkleri öldürürken neredeler ? Acaba  okullar açıldığında Uygur Türkleri içinde saygı duruşu yaptırırlar mı yoksa saygı duruşu yapıla bilmesi için illa Arap mı olmak lazım ?

Devletin bu idaerecilerinin gözünde ; Uygur Türkleri insan mı değil ?  Yoksa Müslümanmı  ? Yoksa bu insanların tek suçları Türk mü olmak ?

Bir günde Ermeni bir günde Filistinli olanların yarın Türk olabilmesi  için acaba daha ne tür  katliamların yapılması lazım ?

Yoksa AB ve ABD nin bu konuda da kriterleri mi var ?

Filistin için salya sümük ağlayan milletvekillerinin Uygur Türklerine yapılan  katliam karşısındaki  tutum ve davranışlarını   merakla bekliyoruz  ?
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:11
hepimiz hırrantız.hepimiz dinkiz.hepimiz çiniz.köpek yeriz
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:20
Yapanların ve yaptıranların Allah bin belasını versin. Umarım Filistin'e, Ermenistan'a yapılanlar Müslüman ve Türk olan Uygurlar için de yapılır(?)
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:25
Alıntı yapılan okyees

hepimiz hırrantız.hepimiz dinkiz.hepimiz çiniz.köpek yeriz
?
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:27
Allah rahmet eylesin.Bu yeni değil Çin bunu senelerdir yapıyor Doğu Türkistan'da ve kimsenin sesi çıkmıyor.Ses çıkmayınca da Çin gittikçe canileşiyor oradaki Türklere karşı..
Madde 6 diye bağıranlar bakalım bir yorum yapacaklar mı sanmıyorum ama..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:27
Atalarımız boşuna dememiş Türk'ün Türkten başka dostu yoktur diye ABD parçalanmadıkça dünyadaki karışıklıklar son bulmaz.Haberde dikkat ederseniz Türk kardeşlerimizin liderinin ABD de olduğu yazıyor bunlar boşuna adam bakmazlar lanet olsun ABD ye Emperyalizme.
...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 31>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır