eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
miller Liste gör
Yazar

Yusuf URAŞ
Yer: Anywhere
Online Durum: Offline
  Alıntı miller Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 09:44
Alıntı yapılan 26es65

Koskoca Eskişehirspor kulübünü bir otobüs için dilenci konumuna düşüren başkanı kınıyorum. Ticaret odası 500 milyara bir otobüs alsa nolur almasa nolur, 40 trilyon bütçemiz var diyip 500 milyarlık otobüs için niye yalvarıyoruz anlamadım. Diğer kuruluşlardan bir destek istenecekse bence bunun stat konusunda olması lazım. Çünkü insanlar verecekleri paranın kalıcı bir eserde kullanılacağı zaman daha kolay ikna olabilirler. Alışveriş merkezleri açıldığında oda başkanları bas bas bağırıyordu Eskişehir'de adam mı kalmadı dışardan gelip alışveriş merkezi kuruyolar diye. İşte stadyum arazisi orda yapın bir stat altına alışveriş merkezi, otoparkı, etrafına gerekirse rezidansı oteli, bize statı verin gerisi sizin olsun   

Yazınıza  katıldığım yeri işaretledim. Nedense kimse sormuyor 40 milyon TL. lik bütçe de 500.000 TL. lik bir otobüse yer yok mu diye?
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 09:45
tek kelime ile verdiğim oy a yazıklar olsun ona değil kendime kızıyorum neden oy verdim bu adama diye bir daha söz karacan petrollerine uğramam bile söz sana bir dahaki hiç bir seçimde oy vermem sana
sevinmek için sevmedik
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 09:48
arkadaşlar bence iş yasa falan değil,yardım etmek isteyen nasıl ediyor o zaman süper ligde
ibb ve ankaraspor belediye takımları değilmi.onlar nasıl ayakda duruyor taraftarı yok,stad geliri yok.veya gazetelerde okumadıkmı başka şehirlerin ticaret ve sanayi odaları takımlarına otobüs almadılarmı.Bu takım hepimizin değilmi başarılarda herkez başarıyı sahipleniyor peki iş yardıma gelince niye kaçıyorlar.Halil Ünal'a hepimiz kızıyoruz tamamda hem iyi transfer istiyoruz,hem açığın üstü kapansın diyoruz,hemde otobüsü kulüp kendi parası ile alsın diyoruz.peki bu şehirden kazananlar hiçmi takıma bir katkı yapmayacaklar.Ben takımın ihtiyacı olan otobüsü almayan bu konuya duyarsız kalan ticaret odası başkanını kınıyorum.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 09:49
Şimdi kullanılan kulüp otobüsünün nesi var bence gayet güzel görünüyor?
Uğur
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 09:52
ETO´nun dün yapılan Meclis Toplantısı´nda Eskişehirspor´a otobüs alınması konusu gündeme dahi getirilmemiş. Ama pazar günü öyle demiyordu. Gündeme getirirsin kabul olur veya olmaz o yönetimin kararıdır bir şekilde buna saygı duyulur. Demekki konuları gündeme getirip getirmemek başkana bağlı birşey kendi istediği konuyu gündeme getirecek istemediğini getirmeyecek bu gösteriyorki Eskişehirspor onun için önemli değil Eskişehirspor' un yönetimindende kaynaklanıyor olabilir. Yönetime güvenmiyorsan Alırsın otobüsü kulübe verirsin. 
Başkan Harun Karacan toplantı sonunda bu konuyla ilgili yaptığı konuşmada; "Eskişehir´de bir tek ETO yok. Eskişehirspor´a yardım yapabilecek ETO gibi çok sayıda saygın kuruluş var.Bu iş öyle bir kaç kişinin istemesiyle olmaz" demiş. Madem siz bir öncülük yapın başkalarıda sizin yolunuzdan ilerlesin herkes birbirinden beklerse kimse bulunmaz´Kimse Eskişehirspor efsanesiyle aramıza giremez ve bu konuda bizi sorgulayamaz´ diyerekte kendince çıkar yol bulmaya çalışmış aramıza giremez ne demek ESES için hiç bir şey yapmıyacaksın ondan sonra stadda gelip kendini göstereceksin birde bizi kimse sorgulayamaz diyeceksin bu düpedüz suçluluk piskolajisi yavuz hırsız hesabı yapılıyor. Karacan, "Eskişehir´e yasalar çerçevesinde nasıl yardımcı olabiliriz, onu araştırıyoruz" demiş. Bu nasıl bir iş anlayamadım bir çok kulübe ETO gibi , Belediyeler gibi kuruluşlardan destekler gidiyor ama ESES' imize gelince yasalar ve mevzuatlar engel oluyor her halde bu ESES' imize has bir olay olsa gerek.
Eskişehirspor’un Eskişehir’in ruhunu ve vizyonunu taşıyan ortak bir değer olduğunu ifade etmiş Karacan, “Herkes elinden geldiğince Eskişehirspor’a sahip çıkmalı demiş peki siz çıkıyormusunuz bu konuda rahatmısınız başkalarını yererken. 
Ümit Karan'ın imza töreninde, otobüs alımını meclis toplantısında görüşülmesi için söz veren ETO Başkanı Harun KARACAN'ı, meclis toplantısında konuyu görüşmediği ,gündeme dahi getirmediği ve ağız değiştirdiği için kınıyoruz.

Bu şehirden para kazanmalarına rağmen bu şehrin değerlerine saip çıkmayanları kınıyoruz...

Kırmızı Şimşekler
Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 09:54
maçlara gelmesin bu adam bundan sonra.dünyanın parasını kazanıyorlar bu şehirden bi otobüsü çok gördüler ya yazıklar olsun.sinirlerim bozuldu yaaa.isteseler 50 tane otobüs alırlar ama niyet olmayınca maalesef.şeref tribününe kurulmayı biliyorlar ama.karacan a ait yerlerden alışveriş yapmıycam artık...
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
eses_kolik Liste gör
Yazar

güray
Yer: Bandırma
  Alıntı eses_kolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 09:58
Kardeşim otobüsü almıcaksan alma. yok efendim büyük Eskişehirspor camiası ile arımıza kimse girmesinmiş. PROTESTO ediyorum seni karacan . Forum kuralları müsade etse senin ismin hariç tüm harfleri büyük yazacamda neyse. Hatta benzin istasyonuna girip almaktan vazgectim sizi protesto ediyorum diyelim.
EFSANE GERİ DÖNDÜ
Yukarı
soldier Liste gör
Yazar

kamil
  Alıntı soldier Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:01
Kurumlar yardım etmeye çekiniyorlar.Aynı şeyi Büyükerşen ile yaşamıştık.Benzin istasyonu için. Ne oldu benzin istasyonu hemen satıldı ve gelir getirebilecek bir birim kaybedildi.Para nereye gitti.Belli değil.
Yukarı
Mrtrance__26 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı Mrtrance__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:06
2003 yılında 8000 faal üyesi varmış ETO'nun(ETO sitesinde en son 2003 verileri yazıyor)..şimdi kaç tanedir allah bilir..bu kadar üyesi olan bi kuruluşun esesimize 1 otobüs almaması içler acısı..yazıkk...
Milletin Etiket Olduğu Yerde Biz Fiyat Koyarız!..
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:08
Benim anlamdığım tek nokta bu yasalar hep bizemi işliyor bilemiyorum  bütün takımlar nasıl yardım alıyor onlarda yasa yok mu sadece bizde mi var yasa ESKİŞEHİRSPOR'u sevmiyoruz deyin olsun bitsin yardım yapacak olan öylede yapar böylede...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır