eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

üç sene üç ilke ne oldu?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 12:56
Alıntı yapılan kalender 26

Alıntı yapılan darknESS

sayin kalender26 surda size soruyorum kac kisi gecen sene ilk devre sonunda bunlar normal biz zaten bunu bekliyoduk 3 sene 3 ilke dedi... yonetime teknik adama oyunculara verip veristirmedik mi? utaniyorum halimizden takimimiza yaptiklarimizdan. hala anlamiyoruz bu takima en buyuk zarari veren biziz. bu yonetim bu kadar baskiyi hissetmese neden kemal abilere ihtiyac duysun. biz bu sene istemeyiz super ligi bize sadece ligte biraz basari ama tesis verin diye onlar yapmazmiydi.... cok uzulerek soyluyorumki (bu benim en buyuk hayal kirikligim) ESES seyircisi diger 3-5 anadolu takimi seyircisi gibi olmus, nerdne geldigini, nelerin onu efsane anadolu ihtilali yaptigini unutmus, daha fazla yapilacak birsey yok. madem bunu istiyoruz yillar yili baskalarinin gittigi yolda gitmeye mahkumuz...

Sayın darknESS
1.  Yeniden yapılanmadan,istikrardan bahseden ancak bir sezonda 3 tane teknik direktör değiştiren bu yönetim değilmi.
2.  Futbolculara 16 hafta para ödeyemeyen bu yönetim değilmi.
3.   başlattıkları tesis inşaatını sezon ortasında para yok diyerek yarım bırakan bu yönetim değilmi.
4.  Altyapı gibi güzel sözlerle bizi oyalayıp,kulübü transferde 2,5 trilyon zarar uğrattığı basında yer alan bu yönetim değilmi.
5.  Kendi aralarında anlaşamayan,alacak pazarlıkları basına yansıyan, yönetim içinden yönetim çıkaran bu yönetim  değilmi.
6.  Sergen gibi vukuatlı bir futbolcuyu Eskişehirspor misyonunu ve geleneklerini unutup reklam amaçlı transfer ettiren bu yönetim değilmi.
7.  Eskişehirspor ulusal basın tarafından niçin hedef tahtası haline getirildi.
8.  Siyasi destek olmasıyla bu yönetim mevcut transferin kaç tanesini yapabilirdi.
9.  Eskiden bu transferler yapılsa kombineler 2 gün içinde satılırdı,şimdi niçin satılmıyor,taraftarımızın kulübümüze yoksa yönetimemi güvenimi kalmadı.
10.   Lig başlamadan bu kadar kargaşanın suçlusu  taraftarmı.

Camiamız sn.başkana inanmıştır ve  ortaya koyduğu projeleri gerçekleştirsin diye  görev vermiştir. Kendisinden Eskişehirsporun 40 yıldır biriken sorunlarının kısa sürede çözülmesinide beklemiyoruz.Ancak sorunların çözümü için atılan adımlarıda görmek istiyoruz.Hepimiz Kulübümüzün iyiliğini istiyoruz.hepimiz Eskişehirsporluyuz.

bu yonetim bunlari yapti elbet ama onlarinda tecrubeye ihtiyaci vardi. gecen yil yavuz hoca bizi ligte tutacak bir teknik adamdi yerine ahmet akcanin getirilmesiyle yanlislar zinciri baslamisoldu zaten. o donemden sonra yonetim taraftar baskisi hissetti ve hatalara basladi. futbolculara para odenmemesinin sebebi parasizliktan cok onlara ceza verilmek istenmesiydi. sergen olayiysa hepimizin bildigi gibi sacmaliktan, secimlerden dolayi olna bir olaydi. tutturamadilar. simdi tekrar yonetime ilk geldikleri gunu dusunmeleri gerekiyor ve tekrar buna gore haraket etmelri lazim. en yakin zamanda bu hirsi bir yana birakip ESES in gelecegi icin calismaya baslarlar umarim. tabi bunun riski taraftarla karsi karsiya kalmaktir ama hem biz hemde yonetim bunu yilmadan anlatmali.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 12:57

Bu konu içinde tüm yazılanları okudum.Taraftarlar arasında ne kadar büyük bir düşünce farkı var.Bazı arkadaşlar günlük olaylardan çok fazla etkilenerek hararetli yazılar yazarken bazı arkadaşlar ise geniş zamanlı düşünerek yazılar yazmışlar.

Bir eleştiri yapmadan önce kendimize bakmalıyız.Ligin başlamasına 15 gün kaldı şehirde yeni asılan bir tane bayrak yok.Kombinelerde ki satışlar beklenilenden düşük.Hazırlık maçına gidilirken bile çıkarılan olaylarla gündemde oluyoruz.

Bizim gibi büyük camilarda bir başarının yakalanabilmesi için tüm camianın birlik olması gerekirken bizim şehrimizde en ufak hatada açıklarını yakaladık yıkalım gitsin mantığı ile kıyıda köşede bekleyen sansarlar boy gösteriyor.

darknESS'in dediği çok doğru ilkeler gittiyse ilk suclu biziz.Önce kendimizi eleştirelim ve düzeltelim sonra birilerinin asılması gerekiyorsa hep beraber bunuda yaparız.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 13:45
üç yeni ilkeyle huzurlarınızda eskişehirspor yönetimi...

1- Tavşan kaç- tazı tut oyunu tüm takıma oynatılacaktır..
2- İsteyen istediği herkesle güç savaşına girebilecektir..
3- Antremanlara katılmayana  prim olarak 3 er gün teşvik primi verilecektir(kafa istirhati)
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 17:09
en önemli konulardan biriside şeffaflık demiştik,işte şeffalık;iddadan ne kdar gelirimiz olmuş?? gecen sene ortalama 2 trılyona yakın bir para,(az önce mardınsporun iddadan aldığı parayı kanal a da iddaa yetkilisi acıkladı ve ortalama her lig A takımımın buna yakın para aldıgını acıkladı)
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 17:41
Alıntı yapılan ZEFEX

Bu konu içinde tüm yazılanları okudum.Taraftarlar arasında ne kadar büyük bir düşünce farkı var.Bazı arkadaşlar günlük olaylardan çok fazla etkilenerek hararetli yazılar yazarken bazı arkadaşlar ise geniş zamanlı düşünerek yazılar yazmışlar.

Bir eleştiri yapmadan önce kendimize bakmalıyız.Ligin başlamasına 15 gün kaldı şehirde yeni asılan bir tane bayrak yok.Kombinelerde ki satışlar beklenilenden düşük.Hazırlık maçına gidilirken bile çıkarılan olaylarla gündemde oluyoruz.

Bizim gibi büyük camilarda bir başarının yakalanabilmesi için tüm camianın birlik olması gerekirken bizim şehrimizde en ufak hatada açıklarını yakaladık yıkalım gitsin mantığı ile kıyıda köşede bekleyen sansarlar boy gösteriyor.

darknESS'in dediği çok doğru ilkeler gittiyse ilk suclu biziz.Önce kendimizi eleştirelim ve düzeltelim sonra birilerinin asılması gerekiyorsa hep beraber bunuda yaparız.

Hazırlık maçı olayları diye bişey yok.!!! Bende bizzat gitmiştim hazırlık maçına emin olun  basının abarttığı kadar hiç bişy olmadı!!
Eskişehirspor taraftarı her zaman kulübüne destek vermiştir kendimizi eleştirecek hiç bişey yok!!!Taraftar yıllardır takımına küsmemiş her zaman destek vermiştir..2 günlük yönetimide eleştiremeyeceksek olmaz !!! Bu adamlar Eskişehirspor yönetimiyse bi hedefleri olmalıdır..Bu hedeflerden zaten bahsedilmiş tesis,başarı,kurumsallaşma vs... bunlar konusunda 1 adım bile atılamadı bence henüz...Bu sene yönetimin son senesi bana göre..Bu senede vaadedilenler yapılamazsa bu yönetimin sonu demektir...

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 18:03
Biraz önce internette diğer takım taraftarlarının oluşturduğu sitelere girdim,hepsinde aynı sorun yönetime güvenilmiyor,klubün borçları,transfer politikaları vs.
-kendi kendime dedim ki nolcak bu türk futbolunun hali,hakkaten içler acısı,sakaryaspor'un 23 milyon ytl borç,vs. diğer takımarında sorunları,yoksa bu anadolu klublerin bir kaderi mi?
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 18:34
Kombinelerimizi aldık mı ? Eskişehirspor'a ait lisanslı ürünlerden aldık mı ?(Yalnızca tırda satış var halen ) Sadece eleştirmek için mi taraftarız ? Somut elle tutulur bir şeyler yaptık mı ?
İyi bir  iş sahibi olmasını istediğin çocuğun için sadece konuşuyormusun , yoksa onun için paranı harcayıp , çabalıyormusun ?
Eskişehirspor benim çocuğum.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
lucky strike Liste gör
Yazar

Murat T.
  Alıntı lucky strike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 20:48
İlke, hedef, plan, program ters bize.
Anca 3 puandan anlar bu taraftar.
Yönetime kolay gelsin zor işleri.
Yukarı
caglarr26 Liste gör
Yazar

Çağlar
  Alıntı caglarr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 21:02
Alıntı yapılan serhattunga

Kombinelerimizi aldık mı ? Eskişehirspor'a ait lisanslı ürünlerden aldık mı ?(Yalnızca tırda satış var halen ) Sadece eleştirmek için mi taraftarız ? Somut elle tutulur bir şeyler yaptık mı ?
İyi bir  iş sahibi olmasını istediğin çocuğun için sadece konuşuyormusun , yoksa onun için paranı harcayıp , çabalıyormusun ?
Eskişehirspor benim çocuğum.

1965
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 23:10
bencede doğru bi nokta. kaçımız lisanslı ürün alıyoruz ki. ekonomik olarak güçlü takımlara baktığımızda forma satışından bile milyonlarca ytl kazandıklarını görüyoruz. bu işler böyle dönüo sonra unakıtan vea herhangi biri hiç önemli diil gelio yardım edio (kendi çıkarları için olsada) sonrada yok efendim eskişehir seçim politikasına karıştırılmış. ben 17yaşındayım oy kullanmadm kullansam bile bunca yaptığına rağmen yine unakıtana vermezdim oyumu. politika ayrı futbol ayrı. millet salakmı bi sergeni aldı die oy vercek. saçma. herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi lazm bu takım için ne yaptım ben ? nasıl destek olurum ? die..
NEFER !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır