eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sedat Balkanlı hastalığa yenildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yavuz fahri Liste gör
Yazar

yavuz fahri
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı yavuz fahri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 11:10
Allah rahmet eylesin, ailesine de sabır versin.
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 11:13
Onunkisi ne kadar yaşamaktı...Belki konuşabilse,belki duygularını aktarabilse ölümü çoktan seçerdi...
Allah mekanını cennet eylesin...Kalanlara ise sabırlar versin...

Benim buradan İstanbul BKŞ'den bir ricam olacak...
Rahmetli Sedat BALKANLI bize bir yıl hizmet etmiştir...O nedenle ben İstanbul'daki arkadaşlarımızdan Sedat'ın cenazesine bir çelenk gönderilmesini talep ediyorum...Sonuçta kötü hatıralarımızın olduğu dönemde oynamış olsa da hizmet hizmettir...

Boğazın Kırmızı Şimşekleri formamızı giyen eski Futbolcumuza sahip çıkacağına hiç bir şüphem yoktur...Bizleri en iyi şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyorum ...Hatta yakın olanların ESES forması ile gitmesi ayrıca ne kadar vefalı taraftar olduğumuzuda gösterecektir...

Dip NOT:Bu arada Eskişehirspor kulübü yönetimi "Eskişehirspor Kulübü" adına bir çelenk gönderir mi,bu inceliği düşünür mü açıkcası şüphelerim var...Acaba diyorum onuda mı biz taraftarlar üstlensekte Kulübümüzü zor durumda bırakmasak diyorum...Ücret konusunda zorda kalınılırsa bizlerden herhangi birine ulaşmanız kafi gelecektir...

EStanbul'a Sevgilerimizle.... 
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 11:14
Allah rahmet eylesin,allah herkesede Sedat Balkanlının eşi gibi sabırlı,vefakar,cefakar gerçek bir eş nasip eylesin.
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 11:30
allah rahmet eylesin..
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 11:43
Alıntı yapılan scetintas

Onunkisi ne kadar yaşamaktı...Belki konuşabilse,belki duygularını aktarabilse ölümü çoktan seçerdi...
Allah mekanını cennet eylesin...Kalanlara ise sabırlar versin...

Benim buradan İstanbul BKŞ'den bir ricam olacak...
Rahmetli Sedat BALKANLI bize bir yıl hizmet etmiştir...O nedenle ben İstanbul'daki arkadaşlarımızdan Sedat'ın cenazesine bir çelenk gönderilmesini talep ediyorum...Sonuçta kötü hatıralarımızın olduğu dönemde oynamış olsa da hizmet hizmettir...

Boğazın Kırmızı Şimşekleri formamızı giyen eski Futbolcumuza sahip çıkacağına hiç bir şüphem yoktur...Bizleri en iyi şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyorum ...Hatta yakın olanların ESES forması ile gitmesi ayrıca ne kadar vefalı taraftar olduğumuzuda gösterecektir...

Dip NOT:Bu arada Eskişehirspor kulübü yönetimi "Eskişehirspor Kulübü" adına bir çelenk gönderir mi,bu inceliği düşünür mü açıkcası şüphelerim var...Acaba diyorum onuda mı biz taraftarlar üstlensekte Kulübümüzü zor durumda bırakmasak diyorum...Ücret konusunda zorda kalınılırsa bizlerden herhangi birine ulaşmanız kafi gelecektir...

EStanbul'a Sevgilerimizle.... 

Suat abi Ersözle konuştum.

Cenazenin yeri ve zamanını öğrenmemiz lazım. Bilginiz var mı acaba?
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 11:55
Sevgili Olcay;
Cenazenin ne zaman ve nereden kalkacağı hakkında bilgimiz şu an yok...Fakat Alper Abin basın aracılığı ile bu bilgiyi size verebilir diye düşünüyorum...
Ayrıca bizler öğrenirsek bilgi veririz sizlere...
Şimdilik esen kalın...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 11:58

Bundan 12 yıl önce, ilerleyici bir sinir sistemi hastalığı olan ALS'ye yakalanan Sedat Balkanlı, dün gece durumu ağırlaşınca Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldı, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

44 yaşında hayata gözlerini yuman Sedat Balkanlı, futbola Gaziosmanpaşaspor'da başladı. Savunma bölgesinde oynayan Sedat Balkanlı, daha sonra Konyaspor, Bursaspor, Galatasaray, Eskişehirspor ve Fenerbahçe'de forma giydi ve (A) milli oldu.

12 yıl önce sağlık problemleri yaşamaya başlayan Balkanlı'nın, ABD'de yapılan araştırmalar sonucunda, milyonda bir görülen ALS hastalığına yakalandığı ortaya çıktı. Önce konuşması, sonra yürümesi, ardından da gözleri hariç tüm organları çalışmaz hale gelen Sedat Balkanlı, suni solunum cihazına bağlıydı ve hareket edemiyordu. Eşi Şükran ile alfabe yardımıyla iletişim kurabiliyordu.

Sedat Balkanlı'nın cenazesinin bugün ikindi namazının ardından Gaziosmanpaşa Merkez Camii'nde kılınacak cenaze namazı sonrası toprağa verileceği bildirildi.

Ajansspor.com olarak Merhum'a Tanrı'dan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz..

GALATASARAY'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden yayınlanan başsağlığı mesajı şöyle ifade edildi;
"1997 yılında yakalandığı ALS hastalığı ile mücadelesini sürdüren, eski futbolcularımızdan Sedat Balkanlı'nın vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Merhum Sedat Balkanlı'ya Tanrı'dan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz."

FENERBAHÇE'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Sarı-lacivertlilerin resmi internet sitesindeki bağsağlığı mesajı ise şu şekilde;
"Eski oyuncularımızdan Sedat Balkanlı'yı kaybettik. Galatasaray, Fenerbahçe ve milli takım formalarını sırtında taşımıştı. Kameralar, gazeteciler peşindeydi. Yeşil sahalarda attığı gollerde taraftarlarına sevinç yaşatırdı. Gaziosmanpaşa'da başladığı futbol hayatını Bursaspor'da sürdürmüş, Galatasaray'da yıllarca top koşturmuş, son kulübü ise taraftarı olduğu Fenerbahçe olmuştu. Ancak bundan 12 yıl önce yeşil sahaların centilmen oyuncusu Sedat Balkanlı, sağlık problemleri yaşamaya başladı. Amerika'da yapılan araştırmalar sonucunda Balkanlı'nın milyonda bir görülen ALS hastalığına yakalandığı ortaya çıktı. Sedat'ın ardından bu hastalık ülkemizde daha çok bilinir oldu. İlerleyici bir sinir sistemi hastalığı olan ALS, Sedat'ın tüm yaşamını alt üst etti. Doktorlar Sedat Balkanlı'nın, tedavi imkanı olmayan bu hastalığa ancak iki yıl dayanabileceğini söylenmişti. Önce konuşması, sonra yürümesi, ardından da gözleri hariç tüm organları çalışmaz oldu. Suni solunum cihazına bağlıydı ve hareket edemiyordu.Eşi Şükran ile alfabe yardımı ile iletişim kurabiliyordu. Sedat doktorlara inat tam 12 yıldır ALS ile savaşını sürdürüyordu. Evinde televizyonun karşısında tek çalışan organı olan gözlerini ekrandan ayırmıyor. Dünyaya bu ekran sayesinde bağlanıyordu. Bir süre önce Başkanımız Aziz Yıldırım ile Federasyon başkanı Mahmut Özgener Gaziosmanpaşa'daki evinde Sedat Balkanlı'yı ziyaret etmiş üzerinde ismi yazılı Fenerbahçe formasıyla, Milli formayı kendisine verip o'na moral vermişlerdi. Akşam saatlerinde durumu ağırlaşınca Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Sedat Balkanlı'ya tanrıdan rahmet, kederli ailesi ve spor camiasına başsağlığı diliyoruz."

TRABZONSPOR'DAN BALKANLI'YA BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Trabzonspor Kulübü, eski milli futbolcu Sedat Balkanlı'nın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, ''Uzun zamandan beri bir sinir sistemi rahatsızlığı olan ALS ile mücadele eden Sedat Balkanlı'nın vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve spor camiasına başsağlığı dileriz'' denildi.

BURSASPOR KULÜBÜ, BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI

Bursaspor Kulübü, bir dönem Bursaspor formasını da giyen eski milli futbolcu Sedat Balkanlı'nın vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı yayınladı.

Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, ''1992-94 yılları arasında kulübümüzde oynayan, uzun zamandan beri bir sinir sistemi rahatsızlığı olan ALS ile mücadele eden Sedat Balkanlı'nın vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine, spor camiasına ve sevenlerine başsağlığı dileriz'' denildi.

TFF'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Futbol Federasyonu, eski milli futbolculardan Sedat Balkanlı'nın ölümü nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.

Federasyondan yapılan açıklamada, ''Sedat Balkanlı'ya Tanrı'dan rahmet, kederli ailesi ve spor camiasına başsağlığı diliyoruz'' denildi.

Sedat Balkanlı, 28 Mart 1993 tarihinde Norveç ile oynanan Dünya Kupası grup eleme maçında ay-yıldızlı formayı giymişti.

BEŞİKTAŞ'TAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Beşiktaş Kulübü, eski milli futbolcu Sedat Balkanlı'nın ölümü nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
''Eski milli futbolculardan Sedat Balkanlı'nın hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Dün akşam rahatsızlanan ve tüm müdahalelere karşın kurtarılamayan Balkanlı'ya Allah'tan rahmet, ailesine, futbol camiasına ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.''

bizim yönetimimiz hariç diğer kulüp yönetimleri mesaj yollamış.

Abi cenaze töreni olmuş
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
albayrak Liste gör
Yazar

semih albayrak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı albayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 12:13
allah rahmet eylesin.ailesine allah sabır versin.
amigo orhan'ın torunlarıyız...
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 12:19
Bizim yönetimden öyle bir başsağlığı mesajı beklemek boş...şimdi maç hasılatını saymakla meşguldurler
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 12:58
Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin... Mekanı cennet olur inşallah...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır