eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim Ya Hakkımızı Koruyun.! Ya da İstifa Edin.!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:24
bu topic hala burada mi, cok komik..........
Murat Bayrak
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
  Alıntı ilkertunes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:25
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Sevgili Suat Ağabey,

Bu karar bizi küme düşürür.Yönetim istifa ederse küme düşeriz, Rıza Hoca istifa ederse küme düşeriz.Süper Lig'de ilk yılımızda böyle birşey olması bizi bataklığa sürükler.Keşke böyle bir konu açmasaydın.Önümüzde çok önemli bir Kayserispor maçı var.Bu konu taraftarlar arasında yayılıp bir anda tribünde söylenirse, çok kötü olur.

İstifa etmesi gereken birileri varsa bu TFF Başkanı ve MHK Başkan'ıdır.

bu sozlerını kesınlıkle yasına verıyorumçsunları hıc ama hıc bır zaman unutma.emıssın ıstıfa ederse bız kume duserız.saymıssın sıralamıssın su olursa fılan dıye hepsını sırasıyla yanıtlıyorum.
1. bu takımın asıl sahıbı yonetımler DEĞİL TARAFTARDIR.o zaman nıcın bu aksamkı pankart acıldı.bu takımı sahıpsız rmı sandınız dıye!!!
2. rıza hoca veya baskası kımsenın kasının gozunun hatrına gelmez.yanı gıtmez aslan gıbı savasır.gıderse de kalan saglar bızımdır.aslanlar gıbı savasılır.daha one basımıza hıc gelmedı degıl.2 de 2 dusmeme ıhtımalı ve kuvvetlı.
3. bızım kume dusmemız de bu kadar basıt degıl.dolayısıyla dusmeyeegımız ıcın de bataklıga da suruklenmeyız.bu kadar korkak bu kadar acız bu kadar yoneımlerden avuc acarak ayrıcalıklar bekledıgımızden dolayı boyle dusunceler oluyor olabılır mı yada bunlar basımıza gelmıs olabılır mı.
heee kastetmek ıstedıgın eyvah yonetım gıder de taraftar destegı de gıder mı sorusu olabılır mı sadece bazı grup yada kısılerı dıkkate alarak.malum o zaman bazı kesımlerın kaynagı da kesılmıs olacak mıdır.
yonetım basıretsızlıgını gostermıstır.kaç kere hem de.tabıkı ıstıfa etmesınden yana degılız fakat gorunen koy de klavuz ıstemez.HİÇ AMA HİÇ KİMSE UNUTMASIN BU TAKIMIN GERÇEK SAHİBİ TARAFTARIDIR.TIPKI KIRK YIL ONCE DE OLDUGU GIBI...
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
34mck26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa cenker koçak
  Alıntı 34mck26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:27
Hangi Yönetimi istafaya çağırıyorsunuz?
Arkasını Bir bakana dayamaktan çekinmeyen yönetimi mi?
Febe li yöneticiyi içinde barındırmaktan rahatsız olmayan yönetimi mi?
Her fırsatta kolej takımı diyerek Bejeke özentisi olduğunu belirtmekten rahatsız olmayan yönetimi mi?
Doğru projeler üretmek yerine sağdan soldan yardım istemekten çekinmeyen yönetimi mi?
Hangi Yönetim?

mck
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:28
hala tartisan ve fikir sunan da var, hala cok komik.........
Murat Bayrak
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:28
Bir yerden iyi bir başlık olmuş. Yönetim istifa filan etmez, sanmıyorum ancak herkes kendisine artık bir çeki düzen vermeli. Halil ÜNAL ve ekibi bu kulübü yönetemiyor, bunda zaten hemfikiriz. Ancak bu kulübü sahipsiz bırakmaya da kimsenin hakkı yok. Artık sesiniz çıksın. Nerede lobiniz, nerede masaya vuran yumruğunuz? Öyle işkembe-i kübradan sallamaya benzemiyor değil mi? Bir de bakmışız, alt sıralara gidiyoruz, hiç anlayamayız bile böyle giderse. Ligin durumu belli, cadı kazanı gibi. Kocaeli, Hacettepe, Denizli, Konya, Gençlerbirliği nasıl olduysa kazandılar. Kimse kimsenin gözünün yaşına bakmaz.

Koyunun olmadığı değil koyunların otlatılmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi diyoruz da yahu keçi biraz süt ver bari, be mübarek!

HALİL ÜNAL VE YÖNETİMİ, HER NE KADAR İSTEMESEK DE YÖNETİMDESİNİZ. ÖYLE YA DA BÖYLE BU SENEYİ BÖYLE GEÇİRMEYİ UMUT EDİYORUZ. KEŞKE HEMEN ÇEKİLSENİZ KENARA ANCAK MECBURİYETTEN SİZLERE KATLANACAĞIZ AMA SİZDEN DE BİRAZ SES ÇIKSIN!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:30
Artık yeter... biz artık es-es in menfaatlerini düşünen masaya yumruğunu vuran yüreği es-es aşkıyla yanıp tutuşan bi başkan istiyoruz...neden geldin ki sanki hep işkence hep dert hep çile yeter yeter yeterAngryAngryAngry
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
  Alıntı ilkertunes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:30
Alıntı yapılan MuratBayrak

hala tartisan ve fikir sunan da var, hala cok komik.........

gıdıp o zaman aglatıcı dram yuklu bı yerlere bakın o zaman burada bı ısınız oldugunu sanmıyorum.boyle dusundugunuze gore
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:32
Bu gidişle masa başında küme düşecez. Nasıl düştüğümüzüde anlayamayacagız. Yönetim derhal aklını başına almalı. Koskoca Bakan var arkamızda tff tarafından hızla küme düşmenin eşigine getiriliyoruz.
Bak başkan; ayaklandır taraftarı. Tut 100-150 otobüs basalım tff yi. Yıkalım, yakalım, kıralım, dökelim, dövelim. Nasılsa bu gidişle lig a ya gidecez. Hiç değilse tff yi düzeltir gideriz.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:32
demek ki 3-5 sira altta olsak ayvayi yedik. Kiyamet kopacak. Simdi hesaplasma zamani degil, kosulsuz destek zamanidir. Hesabi myista gorun, gorulecek hesap olursa. bu topic bana sampiyonluk yolunda sampiyonlugu kaybedip play-off'a kalmamiz kesinlestiginde takima, yonetime yuklenilen gunleri hatirlatti. Ne dedik o zaman "O futbolcular maclara cikacak destek olalim" dedik. Ne oldu Superlig deyiz. Bazi seylerin zamani vardir. LUTFEN......... simdi bunun zamani degil
Murat Bayrak
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:35
Yöenetim istifa etsin diyen arkadaşlar peki yeni başkan kim olsun onu da söyliyiverin de önümüzü arkamızı görebilelim.
S.nalbant
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,441 saniyede hazırlanmıştır