eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor:1 - Eskişehirspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
Online Durum: Offline
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 02:18
Alıntı yapılan Fnd_26

Benim sindiremediğim birşey var bu Sivasspor'un ne ayrıcalığı varda maçları canlı yayınlanıyor ? Ne başarıları var ? Şu anda ligte lider olmaktan başka ne artıları var ? Yanlış anlaşılmasın dediklerim bizi böyle bir kenara itmelerini sindiremiyorum.Biri bana açıklama yaparmı acaba gerçekten merak ediyorum..

Cevap gelmedi tekrar sormak istedim yani herkes bundan memnunmu ? Uyumayın arkadaşlar birileri Sivas'ı biryerlere getirmeye çalışıyor...Gazetelerde Sivas için ayrı sayfa açılıyor neden ? Biz neyiz neciyiz ? LigTv Sivas'ın maçlarını veriyor..Ne bu ANLATIN BANA !
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 02:20
Arkadaşım takım lider ve şampiyonluğa oynuyor bunda garip bişey yok...isterse hacettepe oynasın liderliğe onun maçlarınıda verirler gazetede bahsederler durum bu..
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 02:40
Lig TV liderin maçını yayınlamazsa asıl ayıp. Tabi ki yayınlamaları lazım. Gençlerbirliği zamanında şampiyonluğa giderken hakemler kartlarla Gençlerbirliği'ni çökertmişlerdi. O sene Gençlerbirliği'nin maçları naklen yayınlansa belki şampiyon onlar olacaktı, hakemler bu kadar rahat kart çıkaramayacaktı Gençlerbirliği'ne. Sivas'ta şampiyonluğa gidiyor. Hem ligdeki konumu hem de haklarının korunması için naklen yayın şart. Lig 4 ve 5. Beşiktaş ve Fener yerine lig lideri Sivas'ı seyretmek tüm futbolseverlerin hakkı.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 02:56
 sivasa tabii ayrımcılık yapcak adamlar şampiyonluğa gidiyor.tüm türkiye maçlarını merak ediyorr. o yüzden maçlarını göstermek zorunda

diyelim bi konyalı bir rizeli kolay kolay esk maçını izlemez ama koy sivasi herkes izler
arz talep meselesi

- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 03:36

Arkadaşlar sivasa çıkarma yapalım derim ben bu çok önemli maçta ama trenle ama otobüsle giderek bi şekilde bize ayrılan yeri doldurmalıyız, hem sivas da kendi evinde taraftar izlesin bando es-es de bize katılırsa ES-ES Taraftar showumuzun müthiş olması kaçınılmaz olur Wink
 Sivas televizyonlarda gözönünde bir takım olduğundan maçı da canlı verileceğinden çok ses getireceğimizi düşünüyorum bize yakışan da bu olur tek korkum maç bilet fiyatları Big%20smile
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 10:20
Sivası Yenmekden Başka Bir Çaremiz Yok Alttaki Rakipler Yetişdi Son Haftalar İyice Puanlar Kaybettik Yavaş Yavaş Dibe Dogru Gidiyoruz Başkanın hedefi İlk 5 Dİ Sonra İlk 10 Oldu Heralde Şimdide Düşmeme Olur Kaybetigimiz Puanları İlerki Maclarda Cok Arayacagız.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
  Alıntı seyitgazili Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 11:29
Alıntı yapılan Fnd_26

Alıntı yapılan Fnd_26

Benim sindiremediğim birşey var bu Sivasspor'un ne ayrıcalığı varda maçları canlı yayınlanıyor ? Ne başarıları var ? Şu anda ligte lider olmaktan başka ne artıları var ? Yanlış anlaşılmasın dediklerim bizi böyle bir kenara itmelerini sindiremiyorum.Biri bana açıklama yaparmı acaba gerçekten merak ediyorum..

Cevap gelmedi tekrar sormak istedim yani herkes bundan memnunmu ? Uyumayın arkadaşlar birileri Sivas'ı biryerlere getirmeye çalışıyor...Gazetelerde Sivas için ayrı sayfa açılıyor neden ? Biz neyiz neciyiz ? LigTv Sivas'ın maçlarını veriyor..Ne bu ANLATIN BANA !

Daha neyi sorguluyorsunuz. Düne kadar liğ tv istanbul takımlarının maçını yayınlıyor diyorduk  şimdi ne oldu.
     Birde liğ tv nin yayın akışı var arz talep önemli ama daha önemlisi sivasspor lig lideri herhalde sivasın maçını yayınlayacak. Bizim maçlarımızı yayınlayacak halleri yok ya.
      Bizde liğ lideri olalım bizimde maçlarımızı yayınlar ilgili yayın kuruluşu.  
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 11:40
    Maç oynanmadan kazanılmaz veya kaybedilmez.Özellikle Engin BAYTAR ve Batuhan'ın katılmasıyla takımın ofansif yönü çok güçlenmiştir.Sivassporun bizden tek fazlası ligdeki konumudur,bunun dışında şartlar iki takım içinde eşittir.
   Evinde kaybettiği puanı telafi etmek isteyen Eskişehirsporun bu maçı kazanacağına inanıyorum. Bugün sivas bursadan puan çıkartırsa haftaya işimiz biraz daha kolay olacaktır. 

kalender
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 11:55
Alıntı yapılan banner

Bu ligde Sivasspor'un fizik gücü ile başa çıkabilecek nadir takımlardan biri bizim takımımız. Sivas'ın hava ve saha durumları da bizim Eskişehir'e yakın. Sivas'a karşı rakiplerin sıkıntısı genelde hava ve saha koşulları oluyor. Sivas'ın sahası da bizim bugünkü sahadan daha kötü ve ağır değildir. Soğuk desen Eskişehir'in soğuğu da yabana atılacak bir soğuk değil. Muhtemelen sahasında Sivas'a en çok baskı kuran takım olacağız. İşte onların da sahalarında alışık olmadıkları durum bu. Şaşırabilirler.

Sayın Banner a kesinlikle katılıyorum Sivas yüksek fizik gücü ile rakiplerini bozan bir takım.Biz de fizik gücü ve yüksek mücadele gücümüzle oynayan bir takımız ve Sivas'ın oynamaya çalışacağını ve ES-ES'İN onu bozmaya çalışacağını düşünürsek hiç te Sivas için çantada keklik bir maç değil.(Ayrıca Sivas'ın son maçlarına bakarsak kendi evinde de deplasmanda da çok zorlandığını görüyoruz.)Sonuç olarak bu maçtan puan çıkarmak bizim için hiç te süpriz olmayacaktır.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 11:58

Engin bu maçta oynarmı bilmem ama Serdar a ne kadar da kızsak Serdar oyunun iki yönünüde  oynayan bir futbolcu ve defansif özellikleri de iyi o yüzden bu maçta tercih edilmeli
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır