eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yarın Bayram

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
Online Durum: Offline
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2012 saat 11:59
Sayfanın adına dikkat etmeden saçma sapan şeyler yazmayın. Bana forumda siyaset yapıyorsun diyorsunuz ve aynı şeyi siz yapıyorsunuz. Ne ilginçtir ki aynı kişiler. Karşıt görüş gördünüz mü hemen siyaset karıştırma demi :) Dar Ağacında üç kereste !
Eskişehirspor
Yukarı
Ganyotçu Liste gör
Yazar

Emrecan
Yer: Liverpool
  Alıntı Ganyotçu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2012 saat 12:53

Forumda siyaset İSTEMİYORUZ ;)
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2012 saat 13:18
O dönem afet-i devran idi gençlerimiz sehpalardan birer birer uçmağa vardılar

Ve vatan sevgilerini bilen c**tacılar öyle aciz bir teklifde bulundularki ÜLKÜCÜLERE, onlar daha fazla ülkücü kardaşı sehpalara kurban gitmesin diye kabul etdiler gözlerini kırpmadan.
c**ta eşitlik olması lazım diye sağdan da soldan da aynı sayıda kişi idam etmeyi planlıyordu ama acizdiler yurt içindeki terörü halletmişlerdi yurtdışındaki (ermeni terörü) teröre birşey yapamıyorlardı ve ülkücülerden yardım istediler; Siz bu konuda birşeyler yaparsanız daha az ülkücü idam edilecektir dediler. Ülkücüler için ilk kez vatanı için değil kardeşleri için mücadele edeceklerdi ve onlar bu mücadeleyede gözlerini kırpmadan atıldılar asalayı yok ettiler sonunda vatan haini ilan edileceklerini (Abdullah ÇATLI)bilerek.
Yukarı
yirmialti26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı yirmialti26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2012 saat 13:39
http://www.youtube.com/watch?v=EXvJWsu38M0

Rahmetliyi çok severdim. Bayram konusunda herkes birini anınca bende rahmetliyi anayım
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2012 saat 16:24
Alıntı yapılan hüsnü

Bu akşamın sabahı 06 Mayıs,
yakın tarihimizde acı bir yapraktır..

Gezmiş Aslan İnan, darağacında üç fidan,

bayram benim neyime, bayram benim neyime..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır