eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıEskişehir ile ilgili yorum ve sohbet

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 186>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ctacir Liste gör
Yazar

cem
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 17:40
Alıntı yapılan ermanka26

Son zamanlarda Doktorlar caddesinde özellikle akşama doğru devamlı polis arabaları ile çevik kuvvet duruyor.Sebebini bilen var mı?

migros önünde yapılan filistin eylemleri yüzünden polis sürekli orada
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 17:45
Milli Gurur Milli Forma" Eskişehir'de

Türkiye Futbol Federasyonu'nun, Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı'nın işbirliği ile gerçekleştirdiği "Milli Gurur Milli Forma" sergisinin 15'inci ayağı Eskişehir'de açılıdı. Atatürk Spor Salonu'ndaki açılışa Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Eskişehir Valisi Mehmet Kılıçlar ve Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Baykan ile Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal katıldı.

Açılış töreninin ardından, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Baykan, Bakan Unakıtan ve Vali Mehmet Kılıçlar'a milli forma hediye etti.

18 Ocak Pazar akşamına kadar ücretsiz olarak gezilebilecek olan sergi Nisan ayına kadar toplam 30 ili dolaşacak.

Arkadaşlar sergi nerede
< =text/>
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 17:51
Alıntı yapılan ctacir

Alıntı yapılan ermanka26

Son zamanlarda Doktorlar caddesinde özellikle akşama doğru devamlı polis arabaları ile çevik kuvvet duruyor.Sebebini bilen var mı?

migros önünde yapılan filistin eylemleri yüzünden polis sürekli orada

Teşekkürler cevap içinSmile

Milli forma sergisi Atatürk Kapalı Spor Salonunda.Wink
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2009 saat 06:27
Alıntı yapılan trap26

Eskisehir'imizin gelisip buyumesi ne kadar hos gorunsede ileride goc alabilir endisesi korkutuyor beni,yazin sehrimizde multeciye benzer bircok insan gordum,bunun yanisira kurtlerin artis gostermesini sehrimizde hic istemiyorum.Sehir degisim icerisinde,insanimizin yasam tarzlari,standartlari farklilasmaya basladi,umarim yenilenen sehrimizin eski halini aramayiz.

Arkadaşım ben kürt değilim. Senin bu yaptığın faşistlikten başka bişi değil. Oblarda TC vatandaşı bunu unutma senin yaşamahakkın kadar onlarında bu ülkede yaşama hakkı var bunu unutma ve buna saygı göster ve her kürt pkk lı değildir bunu  ima etmek istiyorsan belirteyim. bu düşüncenle Tatarlarda da gitsin ozaman Eskisehirden evetbu şekilde demek istemediğini anlıyorum ama bu forumda kürt kökenli bir Eses sevdalısının olabileceğini unutma derim . Anlayışın için teşekkür ederim şimdiden...
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2009 saat 20:40
Arkadaşlar (Melekler Duymasın) adlı dizide rol gereği Ankarada okuyan gencin odasının duvarında ESES armalı Ronaldinho posteri var.Konu ile ilgili bilgisi olan varmı?
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
esesfun Liste gör
Deneyimli Yazar

İSMAİL DURAK
Yer: ES_ES
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2009 saat 15:22
melekler korusun olması lazım dizinin adı,bende gördüm ve şaşırmıştım..
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2009 saat 15:41
Alıntı yapılan esesfun

melekler korusun olması lazım dizinin adı,bende gördüm ve şaşırmıştım..

Haklısın aceleyle hata yapmışım.Wink
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2009 saat 16:41
Alıntı yapılan holigantatar

Alıntı yapılan trap26

Eskisehir'imizin gelisip buyumesi ne kadar hos gorunsede ileride goc alabilir endisesi korkutuyor beni,yazin sehrimizde multeciye benzer bircok insan gordum,bunun yanisira kurtlerin artis gostermesini sehrimizde hic istemiyorum.Sehir degisim icerisinde,insanimizin yasam tarzlari,standartlari farklilasmaya basladi,umarim yenilenen sehrimizin eski halini aramayiz.

Arkadaşım ben kürt değilim. Senin bu yaptığın faşistlikten başka bişi değil. Oblarda TC vatandaşı bunu unutma senin yaşamahakkın kadar onlarında bu ülkede yaşama hakkı var bunu unutma ve buna saygı göster ve her kürt pkk lı değildir bunu  ima etmek istiyorsan belirteyim. bu düşüncenle Tatarlarda da gitsin ozaman Eskisehirden evetbu şekilde demek istemediğini anlıyorum ama bu forumda kürt kökenli bir Eses sevdalısının olabileceğini unutma derim . Anlayışın için teşekkür ederim şimdiden...

trap26 arkadaşım.Eminim,yukarıdaki satırları yazıp pişman olduğuna bu sözleri sade sana değil okuyupta helal diyenedir.
 çerkesim.Hep gurur duymuşumdur.Ama her zaman önce bayrak gelir.Biz milliyetciliğin alasını maraşta görmüştük.Demekki bu çok çabuk unutturulmuş.Tabak çanak çalarken bir bakmışız tabağı çanağı elimizden almışlar şak şakcılığa başlamışız.Acılar ne çabuk unutuluyor.Aslında niye biliyormusun.bu memleket üzerine hep oyunlar oynanmış,karıştırılmak istenmiş.Ortadoğuyu bile geçmişiz aslında biz.
 Şimdi bir kürt kardeşimiz şu yazını okuyup neler düşüneceğini bile biliyormusun.Şimdi     Eskişehirde yaşayan bir kürt senin bu düşüncelerini okusa eskişehir ve senin hakkında ne düşünür.Yahut sen aynı şeyi yaşasan ne düşünürsün?Milliyetcilikle şovenizmin ayrıldığı nokta bu işte.
 Örneğim sana çok ağır gelmesin.Senden  bu sözleri duyan bir başkası senin belki iyi niyetle söylediğin şu sözlerden güç alarak daha fazla şeyler söyleyecek,bir başkası daha fazla,sonra bakacaksın ki aynı silah bir türkü vurmuş akşamleyin bir kürtü yahut çerkesi.Bu çoğrafyada hep bu yaşandı.Dünyanın en fazla ajanın ülkeyiz vesselam.Maraş en güzel örnektir buna.Söylemlerdeki masumane sözcükler bir kitap yazdırabilir adama yeterki niyeti kötü olsun.
Diyarbakırlılar en çok neyden şikayetci biliyormusun.Gittikleri heryerlerde pekeke dışarı dendiği için.Şimdi ben diyarbakırlı olsam,maç için türkiyenin herhangi bir iline gitsem ve pekeke dışarı dense bana 1 olur 2 olur 3 olur 4. de hays.cayım pekakayada sanada derim,dersin.Diyeceksin ki İstiklal Marşını ıslıkladılar.Nerede?istanbulda.Bu ıslıklayanlar sıkıysa gitsinler diyarbakırda ıslıklasınlarda göreyim.Milleti birbirinemi düşüreceksin topla 20 kişi ıslıklasın bu kadar basit.Yaptırma kardeşim diyedebilirsin.Sen gittiğin deplasmanlarda hangi yağmayı önleyebiliyorsun.Hangi  çeken içen (içmesini bilmeyene sarhoş olup kendisini sokmayan yüzbaşıya artislik yapana) gencimize çekmesene kardeşim diyebiliyorsun.
Yapmayalım arkadaşlar.Kürtler falan demeyelim.Deki bu şehri sevmeyen insanı istemiyoruz de tecavüzcüleri hırsızları istemiyoruz de ama bu memleketin insanı olan kuırallarına uyan insanlarıda bu genellemeye katma.
sağlıcakla kal.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2009 saat 17:39
Türkiye İstatistik Kurumu 30 Aralık 2008 itibariyle Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarını bugün açıkladı. Açıklamaya göre ;

Eskişehir il nüfusu : 741.739
Eskişehir kent  (büyükşehir belediye) nüfusu : 599.796
Odunpazarı ilçe nüfusu : 342.515
Odunpazarı belediye nüfusu : 335.807
Tepebaşı ilçe nüfusu : 271.732
Tepebaşı belediye nüfusu : 263.989

olarak belirlenmiştir.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2009 saat 15:46
Eskişehir'de okullarda cips satışı yasaklandı

A.A

Eskişehir Valisi Mehmet Kılıçlar, okul kantinlerinde kola gibi gazlı içecekler ile cips gibi gıda ürünlerinin satışını, çocuklarda obezite sorunu yarattığı için yasakladığını söyledi.

Mardin Valisi olarak görev yaparken 22 Aralık 2008 tarihli Valiler Kararnamesiyle Eskişehir Valiliğine atanan Mehmet Kılıçlar, tanışmak amacıyla öğretmenevinde bir araya geldiği gazetecilerle fikir alışverişinde bulundu, gerçekleştirmeyi planladığı bazı projeler hakkında bilgi verdi.

Demokrasinin olmazsa olmazlarından birinin medya kuruluşları ve çalışanları olduğunu vurgulayan Kılıçlar, 700 binin üzerinde nüfusu bulunan Eskişehir'de herkese tek tek ulaşmanın imkanı bulunmadığından, kamu görevlileri ile vatandaşlar arasındaki köprü görevini gazetecilerin gördüğünü kaydetti.

Kılıçlar, bu anlamda gazetecilerin kamu çalışanlarının işini yapmalarına yardımcı olduğunu belirterek, “Bir gazeteci tabii ki 'Bu haberi yaparken kim ne düşünür?' diye düşünmez. Tabii bir de dengeyi sağlamak lazım. Özellikle kamu kurumlarıyla ilgili haberler yapılırken kurumları yıpratmamak gerekiyor” dedi.

OKUL KANTİNLERİNDE KOLA VE CİPS YASAĞI

Eskişehir Valisi Kılıçlar, termal kaynaklardan yeterince yararlanılmadığını, bu potansiyeli bünyesinde bulunduran Kızılinler ve Sakarıılıca'yı değerlendirmek istediklerini ifade ederek, “Eskişehir'de eğitim önceliğimiz. Kentte 110 bin civarında öğrenci var ve eğitim seviyesi ile öğretmen sayısı gayet iyi durumda. Bunu daha ileriye götürmeye çalışacağız” dedi.

Okul kantinlerinde gazlı içecekler ve cips gibi gıda ürünlerinin satılmasına karşı olduğunu bildiren Vali Kılıçlar, şunları söyledi:
“Okul kantinlerinde satılan kola gibi gazlı içecekler ile cips gibi gıda ürünlerinin satışını çocuklarda obezite sorunu yarattığı için yasakladım. Benim de 3 yaşında oğlum var ve bunları çok seviyor. Mümkün olduğunca çocuğumuzu bunlardan uzak tutmaya çalışıyoruz.”

FRİG VADİSİ PROJESİ

Vali Mehmet Kılıçlar, Eskişehir ile ilgili tüm bilgilere ulaşılabilecek bir ihtisas kütüphanenin olması gerektiğini belirterek, bu konuda Anadolu veya Eskişehir Osmangazi üniversitelerinden biriyle işbirliği yapıp gerçekleştirmeyi planladıklarını kaydetti.

Eskişehir, Kütahya ve Afyonkarahisar'ın bölgelerine giren Frig Vadisi'nin turizm açısından önem kazandığını bildiren Kılıçlar, şöyle devam etti:
“Afyonkarahisar'da dün Valiler, ilgili akademisyenler ve İl Genel Meclisi Başkanlarıyla toplandık. Orada Frig Havzası ile ilgili bir birlik kurulması kararı verildi. Bununla ilgili de bir alt komisyon kurulması kararlaştırıldı. Burada ilk somut adım atıldı. Frig Vadisi'ne gelen insanlar, burayı bir bütün olarak görebilmeli. Bununla ilgili çalışmalar devam ediyor.”

Hürriyet
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 186>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır