eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 22:19
Alıntı yapılan arifff73

arkadaşlar amma vurdunuz abalıya. kim sahip çıkıyor bu kulübe? zenginler nerde? iş adamları nerde? belediye başkanları nerde? her şeyi yazıyorsunuzda biz cefakar taraftardan başka nerde para? yönetim elini taşın altına koymuş ve tek başına savaşmaya çalışıyor.  sırada birçok insan beklemiyor kulübe sahip çıkmak için. hedefiniz herhalde ilk yılda takımı kümeye düşürmek. istanbul uşaklarına karşı takımı rezil etmeyin. kendinize gelin eskişehirspor için uğraşanlara sahip çıkın. sırada birçok insan yok takıma sahip çıkacak. eskişehirsporun küme düşmesi demek kulübün 20 yıl buralardan tekrar uzaklaşması demektir.

Yanlış anlama sevgili kardeşim ama sen bu yönetimin avukatımısın. Öyle herşeyi taraftara yüklersen, taraftarı yolunacak kaz olarak görürsen herseyi taraftardan beklersen böyle yöneticiliği her taraftar yapar ayrıca bu yönetim merak etme alacakları tek kuruşunu bırakmaz kulupte. fazlası ile alır yönetimin görevi bittimi çatır çatır alır parasını ve bu dönemlerde yaptığı reklamlarda onların en büyük karı olur. Yani özün sözü onlar tekkuruş alacagını bırakmazlar kulupten sen rahat ol..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 22:24
 Klüp satılan bilet sayısını federasyona biildirir,gelire göre vergilendirilecektir.  Federasyon gözlemcisinin bildirdiği sayirci sayısıyla kulübün bildirdiği satılan bilet sayısı farklıysa ,ya biletsiz seyirci almışsındır, ya da sattığın bileti daha az vergi vermek için az göstermişsindir.Bence yönetim işin farkında, kaz gelecek yeren tavuk esirgenmez mantığıyla hareket ediyorlar.
 Ben böyle olduğunu düşünüyorum, umarım yanılıyorum.
since1965
Yukarı
sinanesk26 Liste gör
Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sinanesk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 22:26

ii olmuş yönetime bu ceza az bile aslında protesto için herhafta kasten merdiven boşluklarını doldurmak gerek 25 ytl bilet parasına madem öyle işte böle demiş oluruz

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 22:46
Alıntı yapılan kesdal

Bence ceza çok ağır,itiraz edilebilir sanırım.Ama şu biletsiz seyirciyi nasıl tesbit ettiklerini anlayamıyorum.Federasyon görevlileri kapıda mı dikiliyor.Bir bilen varsa söylesin.Saygılar.
Kardeşim daha öncede yazdım.Daha federasyon cezaları açıklamadan,maçtan hemevn sonra ZEYDAN Basına açıklama yaptı ve çok sayıda biletsiz taraftar girdiğini ve bunun önüne geçileceğini söyledi.Anladınızmı federasyonun nereden öğrendiğini.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Yer: Cuba
  Alıntı mike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 22:56
Geçen sene biletsiz cezası 1000 ytl idi. Sonuçta kulüplerin işine geliyordu.Bu tribün düzeniyle kimse 25 lira verip en altta oturmaz. Merdiven boşluğu da olsa oturur. Sonuçta 1000 tane açık tribün bileti parası gitti. 
En azından Müjdat abinin dediği gibi açık tribün alt-üst olarak bölünebilir. Tribünlere el atmamaya devam etsin yönetim. Başarılarının (!) devamını dilerim.
Yukarı
kare_es Liste gör
Yazar

Ali
  Alıntı kare_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 23:04
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan kesdal

Bence ceza çok ağır,itiraz edilebilir sanırım.Ama şu biletsiz seyirciyi nasıl tesbit ettiklerini anlayamıyorum.Federasyon görevlileri kapıda mı dikiliyor.Bir bilen varsa söylesin.Saygılar.
Kardeşim daha öncede yazdım.Daha federasyon cezaları açıklamadan,maçtan hemevn sonra ZEYDAN Basına açıklama yaptı ve çok sayıda biletsiz taraftar girdiğini ve bunun önüne geçileceğini söyledi.Anladınızmı federasyonun nereden öğrendiğini.

soyle olamaz mi?
Macta ya da hemen sonrasinda gozlemci Riza Zeydan'a bu konuyu soylemistir ve o da bunun uzerine boyle bir soylemde bulunmustur. Obur turlusu bana biraz sacma geliyor.

Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 23:09
Geçen sene de mi Rıza Zeydan açıklama yapıyordu. Yine geliyordu biletsiz seyirci cezası. Bence gözlemciler var. Ya da turnikelerden geçen biletli sayısı 9.500 tribüne bakıyorlar 15.000 kişi ordan da anlıyor olabilirler.
Belki Bir Gün!
Yukarı
Parsel Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir!!!
  Alıntı Parsel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 23:17
önceki sayfada bi arkadaşın dediği gibi vergi için toplam seyirci sayısı ve maç hasılatı bildiriliyor..karşılaştırılıyor tutmazsa ceza..muhasebeciler bilir ba-bs formlarıyla aynı durum bu..
Kalsada Son Nefes Yine de ESES!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 23:18
Alıntı yapılan kare_es

Ben açıktaydım.Merdivenlerin üstünde özel güvenlikler, hemen yanında ki koltuklar da ise polisler vardı.Özellikle açığın, hava hastanesine bakan yanıyla ilgili herhangi bir ihlal söz konusu değildi.Özellikle biletsiz seyirci konusu ise bizim için kanayan bir yara.Çoğu kez şahit oldum beleş maça girenleri.Bir taraftan kendimi enayi hissediyorum ama öbür taraftan kulube para kazandırdığım için içim rahat.Bugüne kadar bir kere bile, maça beleş girmedim.Hep orjinal ürün aldım.Bu yüzden içim rahat.Kulubume Destek Oluyorum. 

Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 23:31

ben maca 25  ytl karsılıgı girdim ama 1 e 2 yapan coktu bunun onlemini almazsa klub daha cok 30 bin ytl ler oder ....

Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır