eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 19:22
Alıntı yapılan eses şahin

Bazı şeylerin kontrolünü elinize aldığınızı yazmışsınız.Destekliyorum.Haydi göreyim sizi Ö.T.O. olarak şu İstanbul deplasmanı organizasyonunuda ele alıveride güle oynaya maça gidelim.

şahin abi,kızılcıklının başında olduğumuz dönemlerde birçok kere otobüs kaldırdık ama örnek taraftar oluşumu olarak (sanki ayrı bir gurup gibi) deplasmana otobüs organizasyonu yapmayı hiç düşünmedik..ya kendi imkanlarımızla gittik yada guruplarla..
bu sene de bu şekilde hareket etmeyi düşünüyoruz..
furkan kardeşimin yaptığı organizasyona ismini yazdırmışsın!
ama yinede alternatif olarak,kavgasız gürültüsüz temiz bir şekilde,
hatta alkol ve sigara içilmeyen konforlu araçlarla seyehat etmek istersen,
anadolu yıldızı derneği ve ünieses ile birlikte istanbul seferine sende katılabilirsin..
hassasiyetin için teşekkür eder yapacağımız toplantılarda vaktin oldukça seni de aramızda görmek isteriz..

bilgi için;
ünieses deplasman organizasyonu:

anadolu yıldızı derneği deplasman organizasyonu:
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 19:47
Alıntı yapılan eskan

Alıntı yapılan eses şahin

Bazı şeylerin kontrolünü elinize aldığınızı yazmışsınız.Destekliyorum.Haydi göreyim sizi Ö.T.O. olarak şu İstanbul deplasmanı organizasyonunuda ele alıveride güle oynaya maça gidelim.

şahin abi,kızılcıklının başında olduğumuz dönemlerde birçok kere otobüs kaldırdık ama örnek taraftar oluşumu olarak (sanki ayrı bir gurup gibi) deplasmana otobüs organizasyonu yapmayı hiç düşünmedik..ya kendi imkanlarımızla gittik yada guruplarla..
bu sene de bu şekilde hareket etmeyi düşünüyoruz..
furkan kardeşimin yaptığı organizasyona ismini yazdırmışsın!
ama yinede alternatif olarak,kavgasız gürültüsüz temiz bir şekilde,
hatta alkol ve sigara içilmeyen konforlu araçlarla seyehat etmek istersen,
anadolu yıldızı derneği ve ünieses ile birlikte istanbul seferine sende katılabilirsin..
hassasiyetin için teşekkür eder yapacağımız toplantılarda vaktin oldukça seni de aramızda görmek isteriz..

bilgi için;
ünieses deplasman organizasyonu:

anadolu yıldızı derneği deplasman organizasyonu:
Sağ ol koçum.Benim sizin yapacağınız ve ESES'ime katkısı olacak her toplatıya vaktim var.Yeterki haberim olsun.İstanbu deplasmanı için Furkan'ın organizasyonuna ismimi
yazdım.İptal edilse dahi artık Furkan nasıl giderse benide götürür.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 20:34
Bu forum sayfasını kullanan yüzlerce eses sevdalısı dışında bu forumu kullanmayan binlerce eses sevdalısının bizlere telefonlarla ve mail lerle ulaşıp (bizde varız ) demesi gerçektende bizleri çok mutlu etmekte...Bende bu oluşumun içinde sadece görev bekleyen bir taraftarım ve şahsıma verilecek her türlü görevide laikiyle yapacağım..Bu oluşuma destek veren fakat forum sayfalarını kullanmadıklarını açıklayan,ancak Ö.T.O nun yanında maddi manevi bulunacaklarını bizlere söyleyen şu zamana kadar en az 70..80 abimiz bulunmaktalar..Ben sadece eskişehirspor taraftarı adına onlara çok teşekkürediyorum..Yıllarca hiçbirşey yapmadan beklemek yerine çorbada benimte tuzum bulunsun,bende örnek bir taraftarım diyen kim veya kimler varsa  işte Ö.T.O nun sahipleri onlardır...
Ö.T.O  nun amacına ulaşması için binlerce kişiye değil  sadece harbi eseslilere ihtiyacı vardır...Geçtiğimz sene gördük? forum sayfasında Ö.T.O başlığına 100 lerce kişi yazdı çizdi ama faaliyetlerde bulunanların sayısı 40 veya en fazla 50 idi ... Amaç kalabalık bir kitle olmak , boy göstermek olsaydı eğer bu oluşuma destek veren ben kızılcıklı trübününden toplardım 300 kardeşimi  (herkez buraya yazacak çizecek derdim,Ayder erkanada söylerdim oda sağolsun yaptırırdı ,nefer mesutada söylesem oda yaptırırdı keza maviş yine aynı...
Amaç forum sayfalarını gereksiz yüzlerce yazıyla başlıkla doldurmak değil asıl amaç hedefe ulaşmak..Bunun içinde gerçekçi olmak gerekiyor..Biz gerçeklerle varız...Allaha şükür tertemiziz ve harbi taraftarız... Kendisini temiz ve harbi esesli gören kim varsa yaşı 15 te olsa bu oluşumun bir üyesidir....
SAYGILARIMLA
ERSİN KONAK
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 21:57
yassin kardeşim belki tanışıyorda olabiliriz az önce başka bir forumda da yazdım birlikte hareket etmek tribünümüzü gerçekten toparlıyacaktır. en büyük arzum bu yıl örnek taraftar olduğumuzu göstermek.küfrün kavganın olmadığı bir taraftar olmak. açılışta başımdan geçen bir olayı anlatmak isterim mümkünse.oğlum 9 yaşında ve gs liydi inönü ve açılışı görünce şimdi kanı kaynıyo.o gün sette önüme dikilen üç delikanlıyı uyardım oraya oturmayın göremiyoz diye aynı memati tripleri.bende asabiyim ya koç olmuyo filan arkadaki orta yaşlıyz hep onlarda destek olunca bunlar kalktılar teşekkür ettim söylediği laf aynen şu zaten teşekkür etmesen kötü olurdu ben 37 yaşında okulhayatımı eses yüzünden mahfetmiş bir taraftar olarak böyle pislikleri istemiyorum.lütfen herkes yanındaki arkadaşını uyarsın tribünde kavga ve küfür asla olmasın hatta konuk taraftara bile çiçekle karşılama yapılmalı ve hoş geldiniz diye tezahurat yapılmalı diye düşünüyorum.çünkü bizde oralara gideceğiz bilirsiniz geçen yılki ordu ve karşıyaka maçlarını.biz hep ilkleri yaptık yine ilkleri yapalım diye söylüyorum.gurupların birleşme kararıda beni çok mutlu etti.4 gün kaldı heyecanımı bilemezsiniz.
krasny molnya
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 22:04
mesut abi,çok güzel fikir ve düşüncelerimiz var.tribün guruplarının birleşmesi ile çok daha verimli olacak projelerimiz var.gelin sizde ortak olun.hep birlikte başaralm.yoksa sen ben hiçiz ve bu gidişle hep şikayet etmeye devam ederiz.eğer "biz" olabilirsek işte o zaman güzel günler yakındır..
Yukarı
yalvaçtan esgulen26 Liste gör
Yazar

eyyüp
  Alıntı yalvaçtan esgulen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 22:13
Gerçekten bende katılmak isterdim.Ama valla şu Eskişehir ve Eskişehirsporum için devredeceğim geleceğim.Az kaldı...Gelince görüşmek dileğiyle.
UZAKLARDA OLSAKTA KALBİMİZ SENİNLE.../Eyyüp GÜLEN Isparta
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 19:47

Alıntı yapılan EsEs

Eskişehirspor trübün gruplarının birleşmesi ile birlikte daha verimli projeler üreteceğine inandığım Ö.T.O,nun,yürüteceği her türlü faaliyeti destekliyoruz.birlikten kuvvet doğar ilkesiyle hareket eden Örnek taraftar oluşumunun her zaman yanındayız.

YAVUZ ORHAN 26 ETD BAŞKANI

teşekkürler yavuz abi..
birlik ve beraberlik içinde,
ses getiren ve imrenilen bir taraftar profili oluşturmak için,elimizden geleni yapacağız.
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 23:42
       Bütün grupların,Federasyona benzeyen bir sistem içinde aynı şemsiye altında birleşmesi ortak dileğimizdir.Bunun için mevcut dialoglar sürdürülmelidir.Örnek Taraftar Oluşumu başlığı altındaki yazılar bugüne kadar içerik ve ciddiyet yönünden beğenilmiştir.Bu çabalar iyiniyetle iyi birşeyler yapmak isteyenlerin arayışlarıdır.Daha çok konuşalım ve daha çok biraraya gelelim!Mutlaka başaracağız!...
Ateş Ülker
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2008 saat 22:38
Alıntı yapılan AtesUlker

Bütün grupların,Federasyona benzeyen bir sistem içinde aynı şemsiye altında birleşmesi ortak dileğimizdir.Bunun için mevcut dialoglar sürdürülmelidir.Örnek Taraftar Oluşumu başlığı altındaki yazılar bugüne kadar içerik ve ciddiyet yönünden beğenilmiştir.Bu çabalar iyiniyetle iyi birşeyler yapmak isteyenlerin arayışlarıdır.Daha çok konuşalım ve daha çok biraraya gelelim!Mutlaka başaracağız!...
ateş amca,birlik ve beraberlik içeren güzel mesajlarını özlemişiz.
şu an gündem çok yoğun,guruplar birleşti,yarın ilk maçımıza çıkacağız.istanbula organizasyonlar düzenleniyor heyecan hat safhada.dolayısıyla gündem o kadar yoğun ki ö.t.o konusu birazdaha ikinci planda kaldı.önümüzdeki haftalarda ilk toplantımızı gerçekleştirip,kaldığımız yerden devam edeceğiz.inşallah gerekli desteği görür ve bu oluşum taraftarlarımızca sahiplenilir..
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 19:48
  Perşembe günü saat 19:30 da palmiye cafede toplantı yapmayı kararlaştırdık.toplantı gündem maddemizi sadece tanışma faslı ve hacettepe maçı oluşturmaktadır.bu foruma üye olan olmayan herkez toplantıya iştirak edebilir,bizlerle tanışabilir,hacettepe maçında düşünülen organizasyonlara ve şovlara destek verebilir.seyitgazili bir abimizin (ismail ERKARA 42)bastırdığı 1500 adet konfeti ve siparişini verdiği 2000 adet maytapın açık tribüne dağıtılması hususunda görev alabilecek gönüllü arkadaşlara da ihtiyaç vardır..gelin sizlerde destek olun.gelin bu heyecanı hep beraber bir kitle hareketine dönüştürelim..ben uğraşamam yapamam demeyin elbet sizinde yapabileceğiniz birşeyler mutlaka vardır..tükiyede herhangi bir örneği olmayan bu örgütlenmeyi gelin ülke genelinde ses getirecek bir seviyeye taşıyalım..70 lerin imrenilen traftar kimliğini tekrar geri kazanalım..bizim için imkansız değil...

Yasin KONAK

not: palmiye cafe adalar migrosun az ilerisindedir..yer konusunda herhangi bir değişiklik olursa  1-2 gün önceden sizlere duyrulacaktır..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır