eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amerika'nın K.Ş. Türk Günü Yürüyüşü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 23:58
Beni bu yorumlarinizla aglattiniz vallahiCryCry

Burada emegi gecen Kirim Cemiyeti Bakani Niyazi Ozkiroglu, Cemiyetin eski Baskani Rusen Tabaru,bayraklarimiz dev ve ufaklarinin dikimini son ana kadar yapan Fatma ablamiza, organizede Ilker Altaygil,arabasini kullandigimiz Cemil Kahar arkadasaimiza ve kendisinin son anda isi cikipta yuruyuste yanimizda olamayan Kemal Kurun arkadasima cok cok tesekkur ediyorum, zaten onlar olmadan bunlar olamazdi.

Turk-Amerkan Federasyon Baskani ayni anda arkadasim olan Kaya Boztepe'yede tesekkurler. Kendisi Ordulu ama onun icindede Es-Es kani var ve bundan emin olasinizClapClapClap Zaten kendisi Inonude senlikler surerken hemen telefonla tebrik etti ve ne olursa olsun bu yuruyuste yer almamizi soylemistiki zaten bunun planlamasi baslamisti bile macin son dudugunde. Yuruyus bitipte siasetciler konusup bittikten sonra Kaya Bey sahneye cikip soyle bir durdu ve EESSSSS diye seslendiki biz ne oldugunu anlamadan tekrar  EESSSS diye seslendiki biz anladik ve EESSSSSS   EEEEESSSSSS diye geri seslendik ve tekrar yapilisinda hep beraber tekrar Es Es cektik ve kendiside sonra 12 yilin arasindan sonra tekrar Super Lige gelen Eskisehirsporumuza basarilar diledi oradaki 10000 civarindaki Turk vatandasi onunde.

Vallahi biz dun cok cok duygulu anlar yasadik ve sizlerinde yorumlarinizla bu bin kat daha artti.

HerkezeClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Vidolar ise insallah yarin burada olacak.
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 00:05
orda yuruyen herkezın ayaklarına saglık.bızlerı burda oyle gururlandırdınız kı anlatamam.o anda sızı orda gorunce ayaga kalkıp bende eses cektım.
işte ben bu yüzden bu takımı sevıyorum.ben bu taraftarı sevıyorum.neylıyım fb yı gs yı bjk yı.
DK
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 00:08
Emegi gecen herkese sonsuz tesekkürler.ClapClapClapClapClapClapClap
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 00:17
Akşam akşam ağlattınız ya beni...Hepinize helal olsun..ESESESKİKİKİESKİESKİES....
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 00:31

Ve katilmda olan herkeze Buyuk Bir ALKIS!!!!!!!!ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 00:34
Forum kurallarını hiçe sayarak büyük yazacağım, kusura bakmayın arkadaşlar.

HELAL OLSUN AMERİKA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİNE...
Yukarı
lua lua Liste gör
Yazar

Serdar
  Alıntı lua lua Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 00:56
Tek kelimeyle Süpersiniz!!!! Helal olsun
Mezara kadar; ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES!!!
Yukarı
Mithat Liste gör
Yazar

Mithat Taşdelen
  Alıntı Mithat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 01:05
Gecenin bu saatinde gözlerim dolarak izledim görüntüleri.

Amerika'nın Kırmızı Şimşekleri'ne helal olsun.
Beni sana hapsettin...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 01:09
Gece gece gözyaşından Thumbs%20Upsümük akıttırdınız bana ya hepinize helal olsun.
S.nalbant
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 01:17
hemşerilerimle gurur duyuyorum, bu gözyaşları hep sevinçtgen aksın... abimiz ne güzel es es çekti, bu organizasyonu yapan tüm insanlar TSL deki ilk maçımızda eskişehirde klübün davetlisi olarak ağırlanmalı...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır