eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulanıcı Adları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_serkan Liste gör
Yazar

S.A.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_serkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 22:35
Alıntı yapılan BLoodY

evet amac farkli, oldukca farkli hem de,
amac şu : eski kullanici database'ini temizlemek, bir duzene sokmak, eski database'de 5 bin uye var , bilmem kac tanesi yillardir girmemis, bunlari temizlemek, aktif kullanicilarimizi ise yeni sistemde ayni kullanici adlariyla tekrar kazanabilmek.. bilgileri guncellenmis sekilde, ve daabase'i biraz rahatlatarak..

benim anlamadigim konu ise, neden illa eski kullanici bilgileri buraya kopyalansin istiyorsunuz ve bunu insanlara esit yaklasmamakla sucluyorsunuz ?
yoksa yeni kayıt icin ayiracaginiz toplam 30 saniyelik yeni bir islem mi sizi sıktı ?
eger boyleyse, sahsim adina cok ozur dilerim..

Abi çok iyi olmuş nicklerinde sıfırlanması.
Benim 2001 yılına ait esesserkan ve 2002 yılına ait esesserkan26 nicklerim vardı. Ama dediğin gibi ne mail adresini biliyordum nede şifrelerini vs..

Hem asıl aktif sayımızıda güncellemiş oluruz.
Her şey için teşekkürler. Bu taraftar sizi seviyorWinkClapClap
Yukarı
saint Liste gör
Yazar

Süha Ekici
  Alıntı saint Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 22:38
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan ayder26

yeni forumun açılmasıyla birlikte ilk mağduriyeti yaşayanlardan biri olarak bu konuda daha hassas davranılması gerektiğini vurgulamak istiyorum ben de. Yaklaşık 6-7 yıldır bu forumda kullanmış olduğum "esesim" kullanıcı adımı ne yazıkki benden önce davranan "uyanık" bir kardeşimiz almış. kendisi ile msn de konusmak için ekledim fakat aktif olmadığı için konuşamadım.

Lütfen bu konuda daha dikkatli ve saygılı davranalım. Yıllardır kullandıkları lakaplarla anılan, lakapları ile özdeşleşmiş olan dostlarımıza saygı gösterelim. Benim yıllardır kullanmış olduğum ve benim için manevi değeri çok büyük olan "esesim" kullanıcı adını alan arkadaştan özellikle rica ediyorum. Lütfen insanların emek ve değerlerine saygı gösterin ve bu kullanıcı adını tarafıma teslim edin.

Forum yetkililerinin de bu konudaki hassasiyetlerini takdir ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni forumumuz hayırlı uğurlu olsun....

"esesim" Selahattin ERDOĞAN

Abi "esesim" nicki alınır alınmaz dün dedikodunu yaptık söylemesi ayıpLOL Mehmet şikayet gelsin hemen nicki kendisine iade ederiz o değilse dedi. "esesim" senin yani kimse alamaz için rahat olsun. Mehmet gerekli darbe girişimini yapar LOL

forumun en karizmaaatik nicki banner'ı(benır deil banner yazıldığı gibi) kapamadım ona yanarım. kurban kesecektim halbuseki Cry
Yiğitsen Uslandır Beni
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 01:37
Alıntı yapılan saint

forumun en karizmaaatik nicki banner'ı(benır deil banner yazıldığı gibi) kapamadım ona yanarım. kurban kesecektim halbuseki Cry

Şifresini vereyim kullan canın istediğinde ayıp ediyorsun nedir yaniLOL
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Antalya
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 02:03
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Forumumuzun daha sağlıklı kullanılması ve karışıklık yaşanmaması için mutlaka eski forumda kullandığımız nickleri almaya çalışalım..Diğer forumda kullanılan başkalarına ait nicklerin benzerlerini kullanıyorsak lütfen onları değiştirip daha özgün kullanıcı adları alalım...

Örneğin esesliyim-esesliyiz

kırmızışimşek-kırmızışimşek86

esesim-esesim26

bu tip nickler karışıklık yaratıyor,yaratıcı olup birbirimizden farklı nickler kullanalımWink

Forum karizmatk lakaßi ßenm :P CamuR

Host Firmanız Sunucunuzdan Veri tabanlari Alsaydiniz yada hergun Yenileyip Kaydetseydiniz Sunucuya Taşina ßilirdi ßunun için ßu Onlemleri Yapmalısınız Sunucumuza saldiri hack. vs. oLaßilir hergun Veri taban Kaydedilsin Onlemimizi aLaLım Önerim ßudur ;)
Yukarı
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Antalya
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 02:07
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Forumumuzun daha sağlıklı kullanılması ve karışıklık yaşanmaması için mutlaka eski forumda kullandığımız nickleri almaya çalışalım..Diğer forumda kullanılan başkalarına ait nicklerin benzerlerini kullanıyorsak lütfen onları değiştirip daha özgün kullanıcı adları alalım...

Örneğin esesliyim-esesliyiz

kırmızışimşek-kırmızışimşek86

esesim-esesim26

bu tip nickler karışıklık yaratıyor,yaratıcı olup birbirimizden farklı nickler kullanalımWink

Host Firmanızdan Vweri taban Yedeklenmiyormu hergun? Yedeklenmiyorsa Siz hergun Yedeklemiyormusunuz? ßunlari Yapmanız Lazımdı Malum ßurasi Sanal Alem Lamer cok her Kotu Dusunce ve saLdırılara karşi ßu onlemleri Almalıydınız Şimdi Forum Mesaj ßaşlıklari ce Uyeleri Taşina ßilirdi

ßunun için Adminler hergun veritaban yedeğinizi aLMalısınız Eskişehirspor Sitesini ßen il Eskisehirspor.com oLaran tanıdım Zarar qelmesini istemem Dusuncelerimi Onerllerimi ßelirttim Adimnler Uyarımı Onleme Alırlar KOla qelsin

Herturlu yardıma Acığım
Yukarı
ekundem Liste gör
Yazar

erdal
  Alıntı ekundem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 03:59
önceki nikim zagordu..şimdi ekundem nikiyle yazacağım. yani erdal kündemin kısaltılmışıyla... herkese saygılar
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 13:55
Ben sitenin ilk kullanıcılarındanım rümuzum eses26 idi. Şu anda yeğenimin rümuzuyla girerek bunları yazıyorum. Siteye bu ihaneti yapan, yapanlara ses çıkartmayan, pasif kalan sorumluları kınıyorum.  
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 14:08
Alıntı yapılan simsek26

Ben sitenin ilk kullanıcılarındanım rümuzum eses26 idi. Şu anda yeğenimin rümuzuyla girerek bunları yazıyorum. Siteye bu ihaneti yapan, yapanlara ses çıkartmayan, pasif kalan sorumluları kınıyorum.  

Birşeyleri kınamışsınızda Sorun nedir ???
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 14:10
Alıntı yapılan simsek26

Tam olarak nedir isteğiniz ?
Kim kime ihanet etmiş ?
Biz önceden belirttik tavrımızı şikayet gelirse,kullanıcı adı için öncelik eski sahiplerindedir dedik...

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 14:58
Alıntı yapılan esesim

Benim de ilk baktığım kullanıcı adı seninki oldu. Belki seninkine de salça olmuş olabilir diye aklıma geldi bi an. Neyse ki şu ana kadar tek mağdur benim.
İnsan,
meşhur olunca,
onun kullanıcı ismini de,
esas ismini de suistimal ederler.
Ben gibi sıra neferi olursan kimse ilişmez,
Hüsnü diye atlayan oldumu? Hüsnüyü ne yapsın?
Allahın Hüsnüsü der, anca zamanı bolsa bakar da geçer. 
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır