eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı escem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 16:50
nelerle uğraşıyoruz,lig başlasa iyi olacak yoksa işin suyu çıktı heptenConfused
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 19:08
Gecen iki sene eskisehire izine geldigim´de orjinal forma almak istedim.  Tir´da "90 tane satisa cikarildi, hepsi satildi" deyince inanamadim. böyle büyük taraftar sayisina sirf doksan forma ayirilirmi???
Bende su an eskisehir formasini kendim yaptirmakdayim.
kirmzi siyah cubuklu bir forma aldim ve ismimi ve 26yi  bastirdim. onümüzdeki günlerde  logo ve  türkiye  amblemi de  hazir  olacak. 
tabiki eti reklami formaya basilmiyacak.
böylece formaya  35€ ve  baskilara  15 toplam 50€ harcadim.
orjinla formadan fazladir herhalde.
ama neypayim baska imkanim yokki bu duruma düsdüm.

Yukarı
forever26 Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
  Alıntı forever26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 19:17
İlk maça kadar her tarafta lisanslı ürün görmek istiyoruz.....
Edirne'den Kars'a, Dünya'dan Mars'a ne kadar Fenerli varsa....
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 17:44

Çalıştığım HND Dijital'de 15*18 cm ebatlarında Eskişehirspor yapbozları şeklinde bir çalışma yaptık...Masanıza vs. de koyulabilecek şekilde bir hediyelik şeklinde bir çalışma...

Yerimiz Kimlik mağazalarının karşısındadır...Eski sutan'ın olduğu yer...

Karton şov yapbozu;

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 17:54
Bugün mağaza görevlisine yeni formaların ne zaman geleceğini sordum. Adam 1 ay içinde gelece diye yanıtladı. Ne kadar doğru bilemiyorum ama.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 18:34
Mağazamı hangi mağaza ha şu kulübeden bozma yermi tamam anladım. Hesapta orayada el atacaktı bizim yönetim. Kombineden çok para kazanırabilecek yeri hayata geçirme kitlen dur kombinede kombine aklını kullansalar para getirecek o kadar çok ürün üretilirki ama nerde.
Yukarı
selimerman Liste gör
Yeni Yazar

Erman DURANAY
Yer: ANKARA
  Alıntı selimerman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 16:55
Arkadaşlar Ankarada yaşayan bir eses fanatiğiyim Ankara'da Eskişehirsporumuzun forma bayrak veya tüm lisanslı ürünlerini alabileceğimiz bir yer olduğunu sanmıyorum. Eskişehirde bu tür satışları online olarak yapan ve şehir dışına ürün gönderen bir mağaza varsa bana ve benim gibi bu konuda sıkıntısı olan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim. Klubümüzün bu maddi sıkıntı içinde olduğu günlerde destek olmak taraftarı olarak en birinci görevimiz. ilginize teşekkürler

Selim Erman DURANAY
erman@tarim.gov.tr
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 16:59
Alıntı yapılan selimerman

Arkadaşlar Ankarada yaşayan bir eses fanatiğiyim Ankara'da Eskişehirsporumuzun forma bayrak veya tüm lisanslı ürünlerini alabileceğimiz bir yer olduğunu sanmıyorum. Eskişehirde bu tür satışları online olarak yapan ve şehir dışına ürün gönderen bir mağaza varsa bana ve benim gibi bu konuda sıkıntısı olan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim. Klubümüzün bu maddi sıkıntı içinde olduğu günlerde destek olmak taraftarı olarak en birinci görevimiz. ilginize teşekkürler

Selim Erman DURANAY
erman@tarim.gov.tr
  hocam ne yazıkki koca şehirde bu ürünleri satan yer bulmak çok kolay değil ki online satış için bu koşullarda daha çok bekleriz. düşününki klübün mağzasında kredi kartı kullanamıyorsunuz!
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:04
eft yeni ürünler 1 ay sonra gelicekmiş ama hiç inanmıom artık

Birkez daha Türkçe yazım kurallarını ihlal ederseniz forumdan uzaklaştırılacaksınız.
MOD
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:08
Kulübün mağazası mı, online satışı mı, orjinal ürün mü, bunları alarak destek olmak mı. Ne mağaza var (kulübe dersen katılırım) nede orada ürün hiç olmadı ki olanlar geçen sezon başı birkaç orjinal forma onlarda hemen bitti. Arkadaşımın yazdığı gibi öğle ciddi çalışıyorlar ki anlaşmalı bir banka bulup kredi kartı bile koyamadılar. İş paraya geldimi tırım, tırım aranıyorlar. Adam gibi bir MAĞAZA acıp içine orjinal ürün koysan para kazanırsın. Varsa yoksa kombine alın destek olun. Burada satılan malların parasıda sana gelecek be yönetim bunu neden düşünmüyorsun. Kitlenmişler bir kombineye o kadar. Kongrede satış mağazamız olacak içinde herşey olacak (bebek bezinden, yaşlı adamın bastonuna kadar) diye bağıran ve alkış alanlara söylüyorum. Siz bu işi bilmiyor ve beceremiyorsunuz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır