eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2008 saat 22:34
İşin gerceği belediye macına kadar bilet fiyatları hakkında pek yorum yapmak istemedim. Ben 1965 liler de kombine sahibi bir taraftar olarak stad ın o halde oluşundan inanılmaz rahatsız oldu. Zemin iğrenç tribünler iğrenç ötesi. İnsanlar canından çok sevdiği ES ES ini izlemek için -5 derecede stada koşmuş hemde macı televizyon verirken ve de diğer maçları izlediğimde en soğuk hava bizim ilimizde ve yine en çok seyirci bizim stadımızda. O zaman tek gelir kaynağın olan stada bakacaksın arkadaşım. Zemine bakacaksın. Koltuklar kar, merdivenler kar, tuvaletler iğrenç yada yok, büfeler ona göre satılan mamüllerin kalitesi tartışılır. Aylardır yılan hikayesine dönen ayder in üstü hala acık. 50 yıllık stad a geçen sene protokol, basın için çivi çakmışsın, reklam panolarına ve Kartal macındaki bilinçsiz kar temizlemesi yüzünden kendilerinin bozduğu zemine 700.000 ytl dökmüşsün. Taraftarın için birşey yapmamışsın. Senin için vitrin olan stadının vitrinini hiç yapamamışsın. Onlar varsa var olduğunu savunduğun yani biz taraftarın için bişey yapmamışsın. Kusura bakmayın vitrini iyi olmayan mağazaya kimse girmez ama biz yağmur, çamur, kar, kış, buz gibi tüm olumsuzluklarda hep var olduğumuz için kaale alınmıyoruz. Sadece Mustafa nın tribünü standarta yakın gerisi hikaye tarihi eser stadımız. O nedenle çok sevdiğim ES ES im için bu güne kadar ağzımı açmadım ama bu ilgisizliğe bu para çok fazla 5-10 uygundur değilse seyirciyide bu sorunlardan dolayı küstürecekler. Tamam para lazım destek lazım ama sen hiçbirşey yapmadan 15-30 ytl ye seyirci toplayamazsın.
Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2008 saat 12:09
Alıntı yapılan esesreha

İşin gerceği belediye macına kadar bilet fiyatları hakkında pek yorum yapmak istemedim. Ben 1965 liler de kombine sahibi bir taraftar olarak stad ın o halde oluşundan inanılmaz rahatsız oldu. Zemin iğrenç tribünler iğrenç ötesi. İnsanlar canından çok sevdiği ES ES ini izlemek için -5 derecede stada koşmuş hemde macı televizyon verirken ve de diğer maçları izlediğimde en soğuk hava bizim ilimizde ve yine en çok seyirci bizim stadımızda. O zaman tek gelir kaynağın olan stada bakacaksın arkadaşım. Zemine bakacaksın. Koltuklar kar, merdivenler kar, tuvaletler iğrenç yada yok, büfeler ona göre satılan mamüllerin kalitesi tartışılır. Aylardır yılan hikayesine dönen ayder in üstü hala acık. 50 yıllık stad a geçen sene protokol, basın için çivi çakmışsın, reklam panolarına ve Kartal macındaki bilinçsiz kar temizlemesi yüzünden kendilerinin bozduğu zemine 700.000 ytl dökmüşsün. Taraftarın için birşey yapmamışsın. Senin için vitrin olan stadının vitrinini hiç yapamamışsın. Onlar varsa var olduğunu savunduğun yani biz taraftarın için bişey yapmamışsın. Kusura bakmayın vitrini iyi olmayan mağazaya kimse girmez ama biz yağmur, çamur, kar, kış, buz gibi tüm olumsuzluklarda hep var olduğumuz için kaale alınmıyoruz. Sadece Mustafa nın tribünü standarta yakın gerisi hikaye tarihi eser stadımız. O nedenle çok sevdiğim ES ES im için bu güne kadar ağzımı açmadım ama bu ilgisizliğe bu para çok fazla 5-10 uygundur değilse seyirciyide bu sorunlardan dolayı küstürecekler. Tamam para lazım destek lazım ama sen hiçbirşey yapmadan 15-30 ytl ye seyirci toplayamazsın.
ClapClapClapDaha ne denilir.Taraftarın sıkıntısını çok açık bi şekilde açıklamışsın.ClapClapClap
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2008 saat 12:15
Alıntı yapılan esesreha

bir yerde mutlaka haklisiniz. biz bu gune kadar bunlari haketsek evet sikayetci olmamiz lazim. ama ne zaman biz yonetimce hak gorulen bilet fiyatlarina itiraz etmedik yada kombine aldik. kesinlikle bizim hakettigimiz bu degil ama taraftar olarak ne zaman gosterdik bizim hakettigimiz bu olmadigini. bu kadar masraf yapilan bir takima bu bilet parasini vermeyen takim taraftarini ben ayipliyorum...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2008 saat 12:32
önümüzdeki 3 maçıda ikisi içerde kartal maçı dışarda bu maçları tv nin verdiğini düşünürsek ücretlendirme konusu 5 - 10 olmasını tercih ederlerse maça gelen sayısı açısından artış olur. bende kombinbe var napalım kaderimiz bu bizim LOL
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2008 saat 13:24
Alıntı yapılan EsEsMania

önümüzdeki 3 maçıda ikisi içerde kartal maçı dışarda bu maçları tv nin verdiğini düşünürsek ücretlendirme konusu 5 - 10 olmasını tercih ederlerse maça gelen sayısı açısından artış olur. bende kombinbe var napalım kaderimiz bu bizim LOL

15 YTL olacağını sanmıyorumWink
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
safak__26 Liste gör
Yeni Yazar

şafak
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2008 saat 16:53
Ben antalyada antalyaspor-fenerbahçe maçına 5 ytl ye girdim antalya da bilet fiyatları böyleyken eskişehirde neden açık 10.
ben açığın 5 olmasını istiyorum

Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2008 saat 18:26
Bence 5 ytl de artık komik koskoca Eskişehirspor'uz en ideal yol kesinlikle full çekeceğimize inandığım malatya ve antalya maçlarında fiyatların açık 10 ve kapalı 20 olmasıdır..

Not: Biraz önce dolabımı karıştırırken buldum Eskişehirspor-Alanyaspor 2005-2006 sezonu maçı açık bilet fiyatı 7.5 ytl artık şampiyonluğu belirliyecek olan maçlarımızı oynadığımız şu günlerde gerçekten ayıptır bilet ücreti konusunu konuşmak..

Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2008 saat 23:26
Alıntı yapılan safak__26

Ben antalyada antalyaspor-fenerbahçe maçına 5 ytl ye girdim antalya da bilet fiyatları böyleyken eskişehirde neden açık 10.
ben açığın 5 olmasını istiyorum

gonul isterki biletler sadece 1 lira olsun stadta 55 bin kisilik fakat aldiginiz biletle takima destek oldgunuzu unutmayin. cope atilan para degil o basari icin odememiz gereken bedel. bizim antalya kadar buyuk butcemiz yok, onlar kadar disardan gelirde yaratamayiz bu yuzden bilet fiyatlari onlardan daha yuksek. fakat biz hala takim tutmanin bedelini bilmiyoruz ve her kosulda bilet fiyatlarina itiraz ediyoruz. EsEs le grurlanmak istiyorsaniz bilet fiyatlarina itiraz etmemeniz lazim.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 03:03
Alıntı yapılan esesberk

Bence 5 ytl de artık komik koskoca Eskişehirspor'uz en ideal yol kesinlikle full çekeceğimize inandığım malatya ve antalya maçlarında fiyatların açık 10 ve kapalı 20 olmasıdır..

Not: Biraz önce dolabımı karıştırırken buldum Eskişehirspor-Alanyaspor 2005-2006 sezonu maçı açık bilet fiyatı 7.5 ytl artık şampiyonluğu belirliyecek olan maçlarımızı oynadığımız şu günlerde gerçekten ayıptır bilet ücreti konusunu konuşmak..

Eyv.Ayıptırda biletler 15-30 olunca kaç kişi gelecek maça ? Gerçekci olmak lazım...
Önümüzdeki 2 maç tamda taraftara ihtiyacımız olan maçlar..
Yönetim önümüzdeki iki maçıda açık 5 kapalı 10 ytl yapmak Z-O-R-U-N-D-A ! 

Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 07:20
   TARAFTARMISINIZ  YOKSA SEYİRCİMİ.?

Bu kulübün en önemli gelirinden biride  seyirci hasılatıdır. Kulübün paraya ihtİyacı olduğunu bile bile 5 YTL gibi bir çok küçük  rakama koskoca Eskişehirporu seyrediyoruz ve şampiyonluk bekliyoruz.
     Seyirci sayısına bakarsak 5 YTL'nin fazla olduğu görülüyor. Bilet fiyatları 1 YTL olmalı yönetim maça gelen her taraftarı evinden özel araçla almalı, karnını doyurmalı,çayını  kahvesini ısmarlamalı  ayrıca maça gelip  doksan dakika oturanların yerine bağırmalı diye düşünüyoruım.
    Bu şampiyonluğu bir kısım seyirci hak etmiyor.Bu tip seyircilerden her ilde  fazlasıyla var.Günden güne sayıları azalsada gerçek taraftar kulübünün durumunu görüp gereğini fazlasıyla yapıyor.
kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır