eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2016 saat 15:52
Alıntı yapılan okankaramese

Niye Protokol'ün Bulunduğu Vip Trübününde Alt Yada Üst Kapalı Yada Açık Sınırlaması Yokda; Maraton Trübününde Böyle Bir Şey Var ?

Sebebini Burada Hepimiz Biliyoruz ve Buradan Bilgi Alan Bir Yönetici Bunun Açıklamasını Yaparak Bir Taraftar Olarak Beni Bilgilendirsin; Çünkü Ben O Kalabalığın İçine Girmek İSTEMİYORUM ....

Ayrıca Anadolu Gazetesinden Soner Yüksel Bugünkü Yazısında Kombine Almaya Niyeti Olmayan Sosyal Medya da Boş Konuşmasın Diye Bir Göndermesi Var..

Soner Bey'de Gazeteci Kimliği İle İçeriden Bilgi Alıp Bizi Bilgilendirebilir.

SORU. NİYE VİP TRÜBÜNÜNDE ALT ÜST TRÜBÜN AYRIMI YOK DA MARATON TRÜBÜNÜNDE BU AYIRIM VAR ?

Soner beyin patronu yönetimde olduğundan bilgi alabilir.
Gondermesi ise yönetim ile neferin bu karari birlikte aldığını gosteriyor.
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2016 saat 16:12
Alıntı yapılan cavki

Alıntı yapılan ecayirli26

Kombine konusunda kararsız kalanlar, ortamı merak edenler cezasız olduğumuz ilk maça biletle girip kendi gözleriyle bir görsünler. Sonra ister kombine alırlar isterlerse almazlar.Sezon başladığı gibi kombine satışları bitecek değil ya.

Neferin tutumunu bende merak ediyorum.

Komibende kararsız kaldıgımız nokta sudur..
ben yerimi sececegim herkesten once gidip komibeni alacagım... sectiğim yerde oturabilecekmiyim???
Ceza bittiğinde maca tek biletle gelen kişiler benim yerime oturdugunda ben gelip onlarla tartısarak mac baslamadan moralimi bozacakmıyım...

Ben cocuguma ve kendime yer alacagım... kendi yerime oturabilmek icin stada saatler once gelmek zorunda mı kalacagım...

taraftar grubu; grup halinde bile gelip yerleri bloke edip bilet alamayıp stada girdiğimizde bizimle munakasa mı edecek... cok olanın ustunlugu mu kabul edilecek... guvenlik bu durumda ne yapacak...

daha bu forumn icinde "sıkıysa gel kaldırlar" baslamısken ben niye gelip kombine alayım... maca 300 km oteden gelip birde bunları mı yasayacagım...

Eski stadyumda ki düzensizlik bu yeni stadyum ile yerini düzene bırakacaktır diye düşünüyorum . Tek biletler hangi numarayı aldıysa oraya oturacaktır zaten o kadar çok kapı var ki saatler öncesinden gidip kuyruk beklemek zorunda da kalmayacağız , yer kapma telaşesi olmayacak . Herkes 15 dakika öncesinde stadyumda olup 5 dakika sonra koltuğunda ki yerini alabilecek . Şartlar böyleyken hala kendi koltuğu dışında oturmakta ısrar edenler olursa da şikayet edilir .
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2016 saat 16:23
arkadaslar herkes cezalı olmamızdan da dolayı kombıneyı ertelıyor. sonucta tatıle gıden var gıdecek olanlar var bayramda plan yapanlar var. bence ekımde hızlanır baya bı ben eylulun 15ınden sonra alıcam mesela. bence 10 bın kombıne satılır bu sene alt taraflar dolar..
sadece eses
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2016 saat 16:49
SAYGIDEĞER ESKİŞEHİRSPORLULAR
KİMSE Bİ BAŞKASI İSTEDİ DİYE BAĞIRMAK ZORUNDA DEĞİL
HA TARAFTAR BAĞIRMAYACAKSA NEDEN GELECEK MAÇA O AYRI
BELKİ YAŞLIDIR, YORGUNDUR,HAMİLEDİR, ÇOCUKLUDUR, HASTADIR, MORALİ BOZUKTUR VS VS VS.
ALIN KOMBİNENİZİ SİZE KİMSE BAĞIR DİYE ZORLAYAMAZ Kİ ZATEN BEN DEFALARCA NEFER TRİBÜNÜNDE MAÇ İZLEDİM
BAĞIRMAK İSTEMEDİĞİM ZAMANLARDA BİRAZ KÖŞEYE GİDİP MAÇIMI İZLEDİM KİMSE BANA GEL BAĞIR DEMEDİ TABİKİ TRİBÜN LİDERİ GAZLAMAYA ÇALIŞIR AMA BİREYSEL OLARAK SİZE KARIŞMAYA KALKARSA BU ZATEN SUÇTUR. GİDİN EN YAKIN EMNİYET MENSUBUNA ŞİKAYET EDİN BU SİZİN HAKKINIZ
YIL OLMUŞ 2016, HALA STATTA ORA SENİN BURA BENİM TARTIŞIYORUZ
ASLOLAN ESKİŞEHİRSPOR
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2016 saat 17:34
Alıntı yapılan EAL

SAYGIDEĞER ESKİŞEHİRSPORLULAR
KİMSE Bİ BAŞKASI İSTEDİ DİYE BAĞIRMAK ZORUNDA DEĞİL
HA TARAFTAR BAĞIRMAYACAKSA NEDEN GELECEK MAÇA O AYRI
BELKİ YAŞLIDIR, YORGUNDUR,HAMİLEDİR, ÇOCUKLUDUR, HASTADIR, MORALİ BOZUKTUR VS VS VS.
ALIN KOMBİNENİZİ SİZE KİMSE BAĞIR DİYE ZORLAYAMAZ Kİ ZATEN BEN DEFALARCA NEFER TRİBÜNÜNDE MAÇ İZLEDİM
BAĞIRMAK İSTEMEDİĞİM ZAMANLARDA BİRAZ KÖŞEYE GİDİP MAÇIMI İZLEDİM KİMSE BANA GEL BAĞIR DEMEDİ TABİKİ TRİBÜN LİDERİ GAZLAMAYA ÇALIŞIR AMA BİREYSEL OLARAK SİZE KARIŞMAYA KALKARSA BU ZATEN SUÇTUR. GİDİN EN YAKIN EMNİYET MENSUBUNA ŞİKAYET EDİN BU SİZİN HAKKINIZ
YIL OLMUŞ 2016, HALA STATTA ORA SENİN BURA BENİM TARTIŞIYORUZ
ASLOLAN ESKİŞEHİRSPOR

Birinci önemli nokta artık köşeye gitmek yok... herkes kendi BİLETLİ koltuğunda oturacak... (en azından umuyoruz)

ikinci nokta zaten her mac sağındaki solundaki adam aynı olunca ahenk çook daha iyi bir şekilde ve TÜM STADDA yaşanacaktır...

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2016 saat 12:03
Olaylara hissiyatla bakarsanız, taraflı gözle değerlendirirseniz afedersiniz ama bu kulüp bir yere gelemez. Ancak olan Eskişehirspor'a olur birileride arada malı götürür. Unutmayın iki doğru yoktur. Başarı için doğru bir tanedir.

Kulübün kurtuluşu yeni stat gelirleri değil mi? EVET
Senin zaten pasolig li kombine sayınla bu stadı dolduramayacağın aşikar mı? EVET
Bu stadı doldurman için bütün eskişehiri genç yaşlı çoluk çocuk kazanman gerekiyor mu? EVET
Taraftar grubu bu uygulamayla bilet satışlarına darbe vurdu mu? EVET
Halil Ünal'a küfürler edip Halil Ünal'ı süper ligde 12. sıradayken gönderen bu taraftar grupları değil miydi? EVET
Takım küme düşmesine rağmen tribünde Mesut Hoşcan'a tepki verdirmeyen taraftarı susturan bu taraftar grupları değilmiydi? EVET
Kulüp geçen sene tarihinin en yüksek tribün cezalarını al dı mı? EVET

Daha neyi tartışıyoruz o zaman?

We will manage together.
Yukarı
Eduardo Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Eduardo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2016 saat 12:08
Vip tribünün haricinde isteyenlere taraftar grubu olmayan bir bölüm bırakılmalıydı bütün yaygara bundan kopuyor.
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2016 saat 12:22
Bu arada Murat Diri'nin planı hazır. Bakın Halil Ünal demiyorum çünkü Halil Ünal her zaman fazla bilet satılmasını ister. Halil Ünal böyle bir karar almazdı. Bu Murat Dirinin planı. Eğer kombineler satılmazsada açıklama hazır. Suçu maraton üstün açılmasını isteyenlere aileseyiyle maç izlemek isteyenlere atacak.

We will manage together.
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2016 saat 12:40
Ana sayfadaki anketi hiç bir yönetici görmüyor mu allah aşkına bu anketi Halil Ünal'a gösterecek birisi yok mu?
We will manage together.
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2016 saat 12:44
burada kimsenin tarafı değilim. her iki taraftan da katıldığım görüşler var. benim fikrim maratonda etkili bir taraftar istenmesinin doğal olduğudur. elbette birtakım tartışmalar yapılmalıdır. ancak bunlar takıma faydalı olmak adına yapılmalıdır. kişisel isteklerin belirtilmesinde sakınca yoktur fakat görüşlerin dayatılmaya çalışılması hiç bir zaman olumlu bir sonuç çıkarmaz.

bu sene bu karar alındı. bakalım görelim belki faydalı olacak belki olmayacak. gelecek sene başka formüller elbette uygulanır. ancak siz istediğiniz olmayınca ayrışacaksanız kavga edecekseniz ne gerek var kombineye ne gerek var stada ne gerek var bu foruma. insanlarla iletişimde makul bir yol izlerseniz ancak dediğinizi kabul ettirebilirsiniz. yoksa siz kavga ettikçe ' aa bak adam bana ne güzel salladı dur onun dediğini yapalım demeyecektir.' bu tribünlerde ayrışma olursa kapatalım gidelim bu kulübü. tartışma üslubu önemli diye düşünüyorum.

bundan sonra bu kararı savunan da karşısında olanda bence kulübe faydalı olmak adına bu sistemi bir denemeli. maça gelmemenin takıma faydasının dokunacağına inanmıyorum. dediğim gibi her iki taraftan da katıldığım görüşler var ancak maça gelmemek kombine almamak bu sene takıma büyük zarar verir.

bu arada yıllardır açıkta maç seyrettim. orası tam bir karma tribündü. her kesimden insanlar maça geliyordu. bence tribün havaya girdiğinde de inanılmaz bir atmosfer oluşturuyordu. buradan varmak istediğim nokta ailesiyle gelen de işadamı olan da öğretmen olan da gerçek Eskişehirsporlu olduktan sonra avazı çıktığı kadar bağırır ve atmosferin kralını da yapar. deplasmanlar da aynı şekilde. ayrıca küfür hep olacak tribünlerde kimi solo edecek kimi toplu sövecek. Vip te de açıkta da hep küfür vardı. Bunun tribün gruplarıyla alakası yok. Benim gruplara tek eleştirim şu olur ; açıklamadaki dil sertti ve yanlış anlaşılmaya çok açıktı. Amaç her ne kadar bağıracak taraftarı maratona çekmek olsa da kullanılan dil sebebiyle bu bir dayatma gibi algılandı.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır