eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
Online Durum: Offline
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 12:31
Bu kadar gerginlige neden oldugu için bu sayfa kaldırılsın sayın admin.ESKİŞEHİR İN dosttada düşmanada ihtiyacı yok,bu forumda bile birbirimize girecegiz,ne için KOSKOCA BİR HİÇ.HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 12:52
Alıntı yapılan demiryolcu26

Bu kadar gerginlige neden oldugu için bu sayfa kaldırılsın sayın admin.ESKİŞEHİR İN dosttada düşmanada ihtiyacı yok,bu forumda bile birbirimize girecegiz,ne için KOSKOCA BİR HİÇ.HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Clap Clap SADECE ESKİŞEHİRSPOR Clap Clap
Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 13:22
Öncelikle yaralanan kişiye geçmiş olsun diliyorum.İkinci olarak bazı arkadaşlar tebrik etme yüceliğini anlamıyorlar.26 yıl sonra Anadoludan şampiyon çıktı.Tabi ki tebrik edilmeli bana göre.Bunu da yapan site adminlerine de teşekkür ederim.Tebrik etmek büyüklüktür.İkinci olarak Allah en yakın zamanda bize de lig şampiyonluğu ve kupa nasip etsin en yakın zamanda.Burda önemli olan şehrimizin kenetlenmesi ve kaliteli transferler.Takımın arkasında her zaman duran büyük taraftarımız görevini her zaman sonuna kadar yapıyor(çürük yumurtalar hariç).Takımın puan bazında başarısının bir şehri nasıl kenetlediği de görüldü.Biz ne yaparsak yapalım öncelik sportif başarı da.
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 13:36
Bursa'nın şampiyon olmasına üzüldüm, çünkü ESESLİYİM...
Biz şampiyon olsaydık Bursalılar'ın çok büyük bir bölümü bizim şu an yaşadığımız duyguları taşırdı; bundan da zerre kadar kuşku duymuyorum. Ama şunun bir defa algılanması gerekir; tebrik etmek demek sevinmek demek değildir beyler...
Sergilenmesi gereken bir olgunluktur...

Tebrik etmeyebilirsiniz, yani şu başlığa tebrik yorumu yazmayabilirsiniz. Ama ES ES sevdasını taşıyan ve "Bizim kompleksimiz yok, erdemli bir taraftarız"ı iki satır tebrikle gösterenlerle polemiğe girmek hoş değil.

O bıçağı sallayanlar size de bravo... Yarın biz şampiyon olduğumuzda Bursa'daki ESESler'i hedef yaptığınız için aferin. Devam edin ama... Ankaralı bıçaklayın ankaraESES'i, düşman belletin. Gelin, EStanbul'da FBli, GSli, BJKli bıçaklayın atkılarımızla gezemeyelim... Trabzonlular'ı unutmayın sakın... Başkanları bizim için çok güzel şeyler söyledi ve camia olarak da bize saygı duyuyorlar... Geldiklerinde onlara da salça olun, aman ha...

Bu camiayı leşlere teslim etmeyelim beyler... Allah aşkına ARMA'yı cehaletin batağına saplanmış, leş olmayı taraftarlık gibi anlayanlara izin vermeyelim, izin vermeyin... ES ES için...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
chESter26 Liste gör
Yazar

Alper
Yer: tatartown
  Alıntı chESter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 13:37
Beni ilgilendirmiyor açıkçası Bursa'nın şampiyonluğu veya herhangi  bir takımın.Ama bize daha çok yakışırdı orası ayrı.Biz olamadıktan sonra kim olmuş nasıl kutlamış bence önemli değil.Bursalı arkadaşlarımı da tebrik ettim helal olsun dedim o kadar.Tebrik etmeyi de bilmek gerekir kim olursa olsun.Daha fazlası olmaz benden.Taraftarlık centilmenlik budur kutlarsın mesaj atarsın ararsın olur biter illa ya sevelim diyoruz ya da dövelim olay da burdan çıkıyor. .
Heryerde sadece sonuna kadar ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 15:44
Yıllar önce sanırım ilk foruma girdiğim yıllarda ben ANTİ-BİZANS kavramına karşıyım demiştim...Bunun nedenlerine gelince Ligler karmadır,bir renktir,çeşitlilik vardır,onlar olmadığı zaman bu liglerinde heyecanı,rekabeti ve güzelliği kalmaz demiştim...Aslında Anti-Bizans felsefesinin özü anlatıldığı gibi güzel gözükse de,yıllar içerisinde bu erezyona uğrar,olay çok farklı boyutlara varır,bunun altından da holiganizm çıkar demiştim...

Dikkat ederseniz hiç bir yazımda ve düşüncemde Anti-Bizans kavramını kullanmadım...Fakat genç arkadaşlarımız ve sporun özünü kavrayamamış bazı arkadaşlarımız sürekli bunu dillerine doladılar...Bugün yapılan şiddetin de,tahammülsüzlüğün de,saygısızlığın da temelinde hep bu Anti-Bizans felsefesinin yanlışlığı yatıyor...

Sonuç gayet açık ve net şekilde şu:Bizden olmayan bizim düşmanımızdır...İşte Anti-Bizans'ı buralara kadar getirdiniz...İstanbul'u bitirdiniz şimdi hızla ANTİ-ANADOLU yolunda yol almaya başlıyorsunuz...Çünkü yarın denecek ki bizden olmayan herkes benim düşmanımdır...

Bunu yıllar önce söylemiştim ama malesef çok iyi anlatamamışız...Bir kere daha kendi adıma üzüldüm...Sanırım artık bizlerin de bu forum sayfalarını yavaş yavaş terk etmemizde yarar var diye düşünmeye başlamadım değil...Çünkü yarın bir gün bizlere de Anti-ESES'liler yapıştırması yapılmasına ramak kalacak...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 15:49
Bunları anlaması gerekenler bu forumda olmadığı için boşuna yormuşsun Suat abi kendini.

Anti-Bizans diyerek her derbi maçı ve şampiyonluklarda yer alan birçoğumuz biliyor neyin ne olduğunu.

Sapla saman...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 17:13
Suat abi forumdan uzaklaşmak bir çözüm değildir. Bu insanlar aramızda belki de birçoğu dostumuz, yan yana stadlarda bağırdığımız insanlar. Doğruları konuşmak için inatla forumda kalmalısnız. Çünkü siz büyüklerimizde elini ayağını çekerse, bugün forumda başlar bölünme yarın tüm stad paramparça olur.
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 18:25
Geçtiğimiz sayfalarda Bursaspor' un şampiyonluğu haketmediğini federasyonundaki lobisi falan filan yazılar yazılmış. Bu sene en iyi topu Bursaspor oynadı, Kadıköy'de Feneri, İnönü'de Beşiktaşı yendi. Samiyen'de berabere kaldı galibiyeti kaçırdı, daha ne yapsın adamlar. Bursaspor bu sene İstanbul üçlüsünden kat kat iyi top oynadı ve hakederek kazandı. Bursasporu her ne kadar sevmesemde hakedilmiş şampiyonluğu nedeniyle kutlarım
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 19:13
ben tbrk etmıyorum arkadaslar etmemde soz konusu bursayken ben asla tbrk edemem onları cunku bunlar gıbı kaypak taraftar  bı kankaları ankaragucunde var bı bunlarda delıkanlı gıbı taraftarı olsun eyvallah ama ben bunları asla tbrk etmem
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır