eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 22:43
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan teacher_es

Beni gslilikle itham edenler fenerli sefaya "sefa abi" diyenlere ne diyecekler merak ediyorum.
Saygı çerçevesinde abi dediklerine inanıyorum arkadaşların.Nedense selim abi diyenlere bişey dememişsinde sefada takılmışsın ?WinkKonuştukça batıyosun..

Sefa abi, Selim abi, Sebahattin abi, Ramazan abi, Mehmet abi, Alen abi, Mustafa abi daha sayalım mı Ece abla(aaaa şimdi sana abla dedim diye bana da malum takımlısın diyenler olacakGeek)
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 23:07
Dün gece en iyisi TATAR MUSTAFA ydı bizi çok iyi temsil etti gerçek bir tribün liderinin nasıl olması gerektiğini tüm türkiyeye duruşuyla ve yerinde çıkışlarıyla gösterdi....
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
Murat1965 Liste gör
Yazar

Murat Aytan
Yer: Antalya
  Alıntı Murat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 23:26
Arkadaşlar öncelikle kusura bakmayın önceki sayfalara bakamadım,dün programı kaçırdım tekrar izleyebileceğim link varmı ?
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 23:27
Alıntı yapılan Murat1965

Arkadaşlar öncelikle kusura bakmayın önceki sayfalara bakamadım,dün programı kaçırdım tekrar izleyebileceğim link varmı ?
Önceki sayfa(lara) bakmana gerek yok. Önceki sayfaya bak görürsün.Tongue
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Murat1965 Liste gör
Yazar

Murat Aytan
  Alıntı Murat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 23:28
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan Murat1965

Önceki sayfa(lara) bakmana gerek yok. Önceki sayfaya bak görürsün.Tongue
Teşekkür ettim LOL
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 23:31
Alıntı yapılan Murat1965

Yasasin fas  fut (armut pis agzima düs)LOL genclik.........LOLLOL
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Murat1965 Liste gör
Yazar

Murat Aytan
  Alıntı Murat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 23:35
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan Murat1965

Yasasin fas  fut (armut pis agzima düs)LOL genclik.........LOLLOL
Bu seferlik öyle oldu affola Hüsnü Abi LOL
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 23:36
Rica ederim Murat bizimkisi biliyorsun girgir olsun ,iyi seyirler.....Big%20smile
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
KOD222COM Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre KAÇAR
Yer: Sakarya
  Alıntı KOD222COM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 23:37
Bir Tv kanalında söyleşi izliyoruz ve sen ona abi dedin sen buna bilmemne dedin takıntısındayız.Anlamadıgım bu kdr tartışılcak konuyu ki bana göre gereksiz ayrıntı nereden bulabiliyoruz.Bi kişi sefaya yada selime abi dese ne olur demese ne olur? Es- es liligini sorgulamak bana göre abes...Kaldıki bu kişi yada kişiler eskişehir forumunda arkadaşlar...Mustafa bey abi yada reis bizi en iyi sekilde temsil etti.Ben dün gece gurur duydum...Fenerbahce tribün lideri bile bizim iyi bir tribün oldugumuzu gülmesini keserek hatta neden güldügünü açıklamak zorunda kalarak onayladı...Onlar beni bu güldürüyor,hocam silgimi aldı türünde sohbetlerini ederken mustafa abimiz yerinde ve güzel konustu...
Bana €Smeyi Anlat, €Sip Gecmeyi Anlat...
Bende insanlar 2 ye ayrılar sevdiklerim ve digerleri,sevdiklerimde 2 ye ayrılır €S-€S liler ve digerleri..
Yukarı
Murat1965 Liste gör
Yazar

Murat Aytan
  Alıntı Murat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 23:37
Alıntı yapılan köfteci

Rica ederim Murat bizimkisi biliyorsun girgir olsun ,iyi seyirler.....Big%20smile
Eyvallah abicim sağolasınSmile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır