eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
çibörek26 Liste gör
Yazar

Tufan Demircan
Online Durum: Offline
  Alıntı çibörek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 00:32

İrlandalı açıklamış...

Yemişim Rızayı da Bülent'i de...
Bunlar figüran...
Aslında aynı şeyi söylüyoruz ogur ile...
Ama biri gitti benzeri geldi...
Mesele bunlar değil ki...
ogurun Bülent Uygun sayfasındaki mesajı kelimesi kelimesine doğru bir yazı...Linki de şu:

Ama ogur gibi adamları hala Rızanın kıçını tekmelemeye çalışırken görmek üzüyor beni.Bırak abi bitti,gitti...
Benim Bülent ile Rıza ile kişisel neyim olur?Ekmek mi veriyor Rıza bana?Ya da Bülent'e kişisel ne hırsım olacak?
Bülent başarılı olursa takım başarılı olur.Olmazsa birinini getirdiği uçuruma öbürü yuvarlar gider.Yine dövünür dururuz.
Yoksa ne Rıza ne Bülent ipimde değil benim...

Hee şu var ki bunlar figüran...Büyük hesapları bööyyyüüük adamlar yapıyor!!!!!!

Takımın başındayken destekleyelim dedik eyvallah ama bir dünya hata,dert bilmem ne...konuşmaktan bihaber adam.Türkçesi de 200 kelime zaten ona da eyvallah...Ama gitti be kardeşim bırak ne halt yerse yesin...
Yazında ne güzel belirtmişsin...Önümüze bakalım...
Çoluk çocuk yazsa,bu forumda bir sürü akılsız,boş beleş tip var onlar yazsa neyse...Ama sen bırak artık şu Rızayı...
Sadece EsEs...
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 07:49
O kullandığın deyim zamanında içimizde hainler var anlamında kullanılan bir deyimdi, o yüzden sen istemiyorsun diye ya da begenmiyorsun diye bir konuyu konusmayı kesmek veya noktalamak gibi bir zorunluluğum yok benim. Sen ne hakla kimi neyle yaftalıyorsun ?

Kendi konu başlığı içinde herkesin merak ettiği açıklamayı alıntı yapıp koydum ben, 3 yıldan fazla bir süre bu forumda modluk yaptım,bırak da neyi yazıp yazamayacağıma ben karar vereyim. Bu yazmayın çizmeyin etmeyin gibi müdahale etme hakkını nereden alıyorsun ki ? Bu da yeni moda oldu.
Dün Abdullah Halman kupa maçında 2 gol attı bunu tartışırken ya da yazarken çıkıp diyor musun bırakın kardeşim gitti bitti diye ? demiyorsun değil mi o zaman buna niye müdahele etme ihtiyacı duyuyorsun, haberi alıntılayıp koydum sadece daha fazlasını da yapmadım bir de.
Bütün sitelerde yer alan bir haber buraya düşünce ben hain mi oluyorum yani :)

O yüzden sen beni dert etme bana da üzülme,fikrim de tavrım da bellidir her konuda ki kendin koymuşsun zaten bir örneğini.

Bana sorduğun o soruları da sana kimler onları demişse gidip onlara sor bana değil.

Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 08:53
Alıntı yapılan eskişimşek65

rıza hoca artık sivası ilgilendirir.biz rıza hocayı bırakıp kendi futbol fakiri hocamıza baksak daha iyi olacak.
Madem rıza sivas ı ilgilendirir burda niye avukatlığını yapıyorsunuz.Takımın başındaki hocaya hakaret edip rızayı savunuyorsunuz siz Eskişehirspor u değil şahısları destekliyorsunuz anlaşılan...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 09:29
Dün yenildiğimiz Denizli'den çok, Sivas'ı konuşmuşuz.
Çok Güzel Hareketler Bunlar ..
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
çibörek26 Liste gör
Yazar

Tufan Demircan
  Alıntı çibörek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 09:50
ogur lafı kıçından anlamasan da öyleymiş gibi davranmışsın.Modluk yaptıysan ''tamam'' olmuşsun anlamına geliyor da ben mi bilmiyorum?
Ne diyelim kişisel ihtiraslar,hırsını alamamak böyle birşey işte...
Bu kadarsa bakış açısı diyecek söz yok...
Rızaya giydirmeye devam...
Sadece EsEs...
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 09:59
Tufan bey veya tersi de geçerli... rızayı savunmak adına rızadan başka herşeye giydirmeye devam..bülent hoca dahil...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
çibörek26 Liste gör
Yazar

Tufan Demircan
  Alıntı çibörek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 10:47
Alıntı yapılan atlantis_es

Tufan bey veya tersi de geçerli... rızayı savunmak adına rızadan başka herşeye giydirmeye devam..bülent hoca dahil...
Arkadaş ben anlamadım ki Rızayı nasıl savunduğumu.Kifayetsiz diyorum,Türkçesi 200 kelime,sosyal yaşantısı sönük,entellektüel seviyesi sıfır,inatçı,kaprisli diyorum...
Nasıl savunmak bu anlamadım ki...Küfür mü edeyim illakiShocked
Ama aç tavuk gibi Bülent Uygun'a da darı ambarı muamelesi mi yapayım?Desteklemiyor muyum?Evet destekliyorum mecburen çünkü nefret etsem de EseS'in başına geldi bu aciz yönetim yüzünden...Ama iki elimde yakasında transfer sezonu bu takımın anası bellenecek diyorum.İnşallah yanılır da özür dilerim.

Ama siz hala Rızaya buradan laf sokmya çalışıyorsunuz.İşte buna benim şaşkınlığım.
''Bırakın ne halt ederse etsin artık bizi ilgilendirmiyor'' ne demek anlatamıyor muyum?
Sadece EsEs...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2010 saat 14:46
Alıntı yapılan alyans999

Ben size neden eleştirdiğimi anlatırım ama siz bana neden koruduğunuzu anlatın önce.Kimin derdi kişisel kimin kişisel değil ortaya çıkar.

Sevgii serkan benim açımdan rıza hocanın lafını bile etme dönemi bitmiştir. Zira SEVDAM ile bir alakası kalmamıştır. Tasası artık sivas a düşsün. Ayrıca burada Rıza hocayı eleştirenlerde savunanlarda ESES adına yapıyorlardı bunu. ESES ile alakası kalmadığına göre benim için hiçbir önemi kalmamıştır. Forumun selamati adına herkes de bu şekilde düşünürse iyi olur.
Yukarı
yassax26 Liste gör
Yazar

ali
  Alıntı yassax26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 21:59
Ah Rıza hoca ah'mükemmel oynadık basit 2 gol yedi'yine aynı nakaratlar.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20101031/calimbay_iki_basit_gol_yedik.html?ref=satb1
ESkisi <font color="red">Banderas_26
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2010 saat 22:38
Yalniz Sivasspor bence macta hakikaten iyi oynadi ve son dakikalarda da inanilmaz gol kacirdilar. Bunda Riza Calimbay'in etkisi henuz ne seviyededir bilemem ama bu kez soyledikleri dogruydu..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır