eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 14:48
İnşallah futbolcuların isimlerinin yazılı oldugu formalar çıkarırlar.Serdar Özbayraktar,Doğa kaya,Vanje İvesa,Luko Vucko gibi
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 14:53
hanı gelcektı urunler.. takım kampta ne gıyıyor? nıke ıle anlasıldıysa nıke t-shirtlerı fln gıymelerı gerekıyor.. onlar da geldıyse formalarında gelmesı gerekıyordu daha fazla sabredemıyorum gelsın artık su formalaaar:)
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 14:53
antreman formalarini gordum resmi sitedeki resimlerde nedense mavi renk kullanmislar... milli takim turkuaz kullanir gese turuncu febe gene turkuaz bizde acik mavi falanmi kullanicaz. anlamiyorum bu resmi renkler disindaki renklerin kullanilmasini...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
  Alıntı gimp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 14:55
Alıntı yapılan darknESS

antreman formalarini gordum resmi sitedeki resimlerde nedense mavi renk kullanmislar... milli takim turkuaz kullanir gese turuncu febe gene turkuaz bizde acik mavi falanmi kullanicaz. anlamiyorum bu resmi renkler disindaki renklerin kullanilmasini...

Diyeceğime kızmayın ama onlarda insan adamlar sıcağın altında siyah renklemi çıksın antrenmana lütfen biraz bu yandan bakın.Bırakın antrenmanda nasıl rahat ediyorlasa öyle olsun.
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 15:03
Alıntı yapılan mehmet26eses

İnşallah futbolcuların isimlerinin yazılı oldugu formalar çıkarırlar.Serdar Özbayraktar,Doğa kaya,Vanje İvesa,Luko Vucko gibi
ben sahadaki futbolcular yerine efsane futbolcuların formalarından yapılmasından yanayım.örneğin;fethi heper,nihat,ender,ismail arca,zafer tüzün gibi.hepside günümüz formasıyla değilde o günün formasıyla hatırladığımız/resimlerden gördüğümüz şekilde.örneğin fethi heper'in yakaları ve kolları siyah düz kırmızı forması,zafer tüzün'ün bizi birinci lige çıkaran ince çubuklu forması
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 15:04
hey şey bitti.Antremanda giydiğimiz tişörtlerin rengi kaldı
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 15:31
Alıntı yapılan Sessiz

hey şey bitti.Antremanda giydiğimiz tişörtlerin rengi kaldı

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 15:51
Yeni sezon formaları bir an önce tanıtılsa keşke çok merak ettim =)
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 02:11
Alıntı yapılan gimp

Alıntı yapılan darknESS

Diyeceğime kızmayın ama onlarda insan adamlar sıcağın altında siyah renklemi çıksın antrenmana lütfen biraz bu yandan bakın.Bırakın antrenmanda nasıl rahat ediyorlasa öyle olsun.
boyle dusunursek haklisiniz ama su turkuaz cilginligini dusundukce korkmuyor degilim. ayrica o sadece kisa sureli giyilen bir shirt olmus sanirim son resimlerde kirmizi agirlikliyiz.
hersey bitti antremanlarda shirt kaldi diyen arkadaslarada soyle soyliyim. ben onemsiyorum bu konuyu cunku bu antreman formlarini shirtlerini bi gun satis magzasinda bulucagima inaniyorum ve mavi olursa almak istemem.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 15:54
Rengi falan hikaye de hiç olmazsa dışarıdan gören biri için t-shirt'lerin, antrenman eşyalarının üzerine bari logomuz basılsa idi, hangi takım olduğumuz bile belli değil böyle ...
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır