eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 21:05
Taraftar bitmiş ölmüş yazacağımıza biraz çözüm arayın dün Açıkta 100 kişi aktif bağırdı herkes işin ucundan tutup istekli olsa orayı yıkarız.Orda 1 kişide bağırsa Eskişehirspor taraftarı bitmez çünkü suç destek vermeyendedir.

İlk önce oraya maç izlemek için değil ilk amaç destek olduğu görüşünü herkesin kabullenmesi lazım.Ama bazen bakıyorum destek vermek 2. amaç bile olmuyor.

Biz ne yaptıkta t.direktör oyuncu eleştiriyoruz.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 21:24
Bu halil ne yapmak istediyse yapıyor.. Yazıklar olsun taraftarı bile inceden inceden ne hale getirdi.. Halil den ne kadar para yiyen taraftar varsa da Allah belasını....
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 21:28
Alıntı yapılan since65

FB maçı başlamak üzere... Kapalının sağındaki taraftarlar ile açık tribün karşılıklı küfürlü tezahürata başladı. İştahla ağızlarından salyalar saçarak küfreden bu taraftarlarımıza soruyorum. Bu küfürlerin sahadaki oyuncularımıza olumlu bir katkısı oldu mu? Ya da Fb li oyuncuların az da olsa morallerini bozmaya mı yaradı?
Soruların cevabını ben vereyim: Bu küfürlerin ne bizim oyuncularımıza yararı oldu, ne de Fb li oyunculara zararı oldu. Sadece bu küfürleri sarfedenlerin seviyesizliğinin ve terbiyesizliğinin bir göstergesi oldu.
Bu insanları terbiye etmek bize düşmez,yeterki bizim için önemli değerlere sahip olan ES ES imizi kirletmeyip, bizden uzak dursunlar.

Pardon ama taraftar hangi tezahürata eşlik edecekti? Pardon fenerin, fenerlilerin anasına bacısına sövecektik demi. Ben milletin anasına sövmek zorundamıyım. Adama da sövülmüyor direk anasına. Ayıptır yahu bir insan dünyanın en aşağılık adamı bile olsa anasının ne suçu var ?

Bir diğer konu nefer peygamberimiz için pankart açıyor bir yandan da nefer - açık ağız dolusu küfür ediliyor. Yukarıda yazdıklarımın hepsini unutun o pankartla o kelimeler nasıl yan yana gelir.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
ES657ES Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES657ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 22:37
Hadi maçtan önce edilen küfürleri bir nebze de olsa anlarım, taraftar deşarj olacak falan ama arkadaş maç başlamış senin takıma destek olman lazım ama sen ne diyorsun? Şikeci başkanınla, bilmem ne taraftarınla... bu nedir ya? Murat Diri gelince umutlandım uzun zaman sonra adam gibi bir tribün yapacağız diye ama o sete çıkmadı, yine daha önceki arkadaşlar bir şeyler yapmaya çalıştı ama yine olmadı.
Açık'a bir şey söyleyecek değilim, Nefer'den isteklilerdi, hiç olmazsa yer falan değiştirdiler, bir şeyler yapmaya uğraştılar ama Nefer bitmiş yani. Ters giden bir şey olmazsa arkadaşlarla seneye Açık'a geçmeyi düşünüyoruz, Altes şu an için daha cazip "taraftarlar" için.
Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2013 saat 23:43
bu yıl taraftar çok kötü. bir tek bursa maçında iyiydi. onun dışındaki hiç bir maçta taraftar yoktu. önceden hiç değilse nefer tribünü bağırırdı ama bu yıl onlar da fıss
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2013 saat 00:02
taraftar kotu takım kotu yonetım kotu hoca kotu baskan kotu bızde duzgun bırsey varmıkı
yonetıme destek
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2013 saat 14:57
25 yaşımdayım birçok maç gördüm alt liglerde ağır yenilgiler tattım,zaferlere şahit oldum..ama bu sezon ki kadar kötü olduğumuzu hatırlamıyorum,daha çok futbolcu gelir gider yönetimler değişir ama taraftar erimeye başlarsa bir daha zor toparlanır..bence bizim için en önemli şey yeni oluşuma girmek yoksa mazallah..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2013 saat 15:19
bence olay sadce hadi bağıralım olayı değil, kimsenin kimseye güveni kalmaması olayıdır. Ve şu anki taraftar prolinide yönetim değişmediği sürece değişmez. kötüye gidiyoruz çünkü vizyonumuzu yitirdik vesselam.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Noir&Rouge Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Fransa
  Alıntı Noir&Rouge Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2013 saat 23:07
Yonetim degismedikce hicbisey olmaz,taraftari 1001 yalan ve dalaverelerle maclardan soguttular,tanidigim bircok kisi yonetime kustugu icin maclara gitmiyor
Kirmizi Siyah Askin Rengi
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2013 saat 23:29
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151561569837412&set=vb.191016267648899&type=2&theater

en iyi tribün beste yarışması
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır