eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 15:59
  Bülent Hoca'nın ES ES e gelişi her ne şekilde olursa olsun galiba kendisine destek olmaktan başka seçeneğimiz yok. Keşke hocanın Eskişehir'e gelişi ile ilgili gelişmeleri ayrıntılarıyla öğrenme fırsatım olmasaydı. Sanıyorum forumda meselenin iç yüzünü bilen benden başka arkadaşlar da vardır.Umarım yazılan ve uygulanan bu senaryoda mağdur rolünü  oynayan ES ES olmaz. Bunları burada yazmak ES ES e zarar verir. Ayrıca bazı gazetecilerin tesislere girmesine engel oldukları gibi, belli mi olur bana da maçlara gelmeyeceksin(!) diyen çıkabilir.Galiba en iyisi susmak,paşa paşa maçları izlemek,ES ES in başarıları ile sevinmek, başarısız oluncada boynumuzu büküp bağrımıza taş basmak.
since1965
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Yer: Turkey
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 15:59
Selahattin Abicim her zmn sözlerinize itibar ettiğimi biliosunuz ama nasıl içimizi sindiricez bunu Yüksek Eskişehirsporluluk Bilinci Bu mudur ? Biz Bir Klübün ahını alıp Entrikalarla gelmiş bir hocayamı onu getiren yönetimemi sahip çıkıcaz takımımıza her zmn sahip çıkarız  Bknz : Salihliler , Ünyeler vs vs Biz Süper Lig'in heveslisi değiliz Eskişehirsporluyuz bence ...
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 16:56
Feryat, buca altaya yatarken, altay bucaya yatarken, karşıyaka bucaya yatarken,bucada karşıyakaya yatarken,izmirspor bucaya,bucada ona yatarken  (( Bizin 10 senemizin 8 senesini b liginde bu şekilde harcarlarken  ( KİMLER ÇIKIPTA BİZİM HAKKIMIZI SAVUNDU ??
Bucaya ve süperligteki hiçbir kulübe acıyacak yada eyvallah diyecek halde değiliz.. Bir kulüple anlaşıp diğer gün rakip takımın uçağıyla kayseriden gelip fener formnası giyenleri, yada yıllarca ben bjk liyim deyipte nekadar istanbul takımı varsa hepsinin formasını giyenleri biz çok gördük.. Yıllarca bir sürü pislik Süperligin boyunu aşmışken şimdi bizim istifa etmiş bir hocayı almamızmı çok koumuş kamuoyuna ??  Zamam sırt çevirme değil el verme zamanıdır..Artık yeni hocamızın arkasında  durup şu ligin dibinden kurtulmaktan başka şansımız yoktur... Suçlanacak,eleştrilecek ve hesap sorulacak  olanlar  ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİM KURULUDUR... ama 3..5 hafta sonra Wink

Ersin KONAK
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 16:57
Alıntı yapılan since65

Bülent Uygun'un Buca'yı yarı yolda bırakıp bize gelmesini,olayın etik olup olmamasını bundan sonra tartışmanın fazla anlamı artık yok. Gerçek olan  Bülent Hoca'nın şimdiye kadar çalıştığı takımlarda zaman zaman başarıları olsada ayrılırken hepsine ciddi zararlar verdiği gerçeğidir. Madem Bülent Hoca ile bundan sonra yolumuza devam edeceğiz,ES ES taraftarı,yönetimi, futbolcusu ile bütün camia olarak teknik direktörümüze sahip çıkıp ,üzerine yapışan olumsuz imajı silmesine ,ES ES de başarılı olmasına destek olmalıyız.
 ES ES e olan sevgimiz böyle davranmamızı gerektiriyor.

Ben Eskişehirspor değerlerine sahip çıkarım...Ben Eskişehirspor için ne gerekiyorsa yaparım...Ama böyle fütursuzca başımıza getirilen teknik direktörümüze kusura bakmayın ama sahip çıkamam...İçimden gelmez...İstifa demem,küfretmem,alkışlamam...Ama Eskişehirspor menfaatleri için susarım...Ama yine de bu adama sahip çıkmam...
Çıksın takımın başında işini yapsın bana yeter...Ta ki görevi dolana kadar...Gün gelir gerektiği anda gerekeni de yaparız...Ama şimdi yeri ve zamanı değildir...

Birde herkesin atladığı bir nokta var...

İlk defa bir teknik direktör camiamıza gelirken nefret uyandırarak geliyor...
İlk defa bir teknik direktör daha görevine başlamadan camiadan destek almadan geliyor...
İlk defa bir teknik direktör görevine henüz başlamadan güvensizliklerle dolu bir ortama geliyor...
İlk defa bir teknik direktör henüz görevine başlamadan yaptıracağı transferlere kuşku içinde bırakıyor...

Sonra da biz bu adamdan başarı bekliyoruz öyle mi?...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 17:03
Alıntı yapılan eskan

Feryat, buca altaya yatarken, altay bucaya yatarken, karşıyaka bucaya yatarken,bucada karşıyakaya yatarken,izmirspor bucaya,bucada ona yatarken  (( Bizin 10 senemizin 8 senesini b liginde bu şekilde harcarlarken  ( KİMLER ÇIKIPTA BİZİM HAKKIMIZI SAVUNDU ??
Bucaya ve süperligteki hiçbir kulübe acıyacak yada eyvallah diyecek halde değiliz.. Bir kulüple anlaşıp diğer gün rakip takımın uçağıyla kayseriden gelip fener formnası giyenleri, yada yıllarca ben bjk liyim deyipte nekadar istanbul takımı varsa hepsinin formasını giyenleri biz çok gördük.. Yıllarca bir sürü pislik Süperligin boyunu aşmışken şimdi bizim istifa etmiş bir hocayı almamızmı çok koumuş kamuoyuna ??  Zamam sırt çevirme değil el verme zamanıdır..Artık yeni hocamızın arkasında  durup şu ligin dibinden kurtulmaktan başka şansımız yoktur... Suçlanacak,eleştrilecek ve hesap sorulacak  olanlar  ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİM KURULUDUR... ama 3..5 hafta sonra Wink

Ersin KONAK

Ersin her koyun kendi bacağından asılır...Bunları yapanlar var derken bu bizleri haklı kılmaz ya da bizleri yüceltmez...Bak yukarıda saydıklarını hiç bir zaman unutmamışsın...Demek ki yanlış yapılan şeyler yıllarca hafızalardan silinmiyor bir şekilde dile getiriliyor...
Bu camiada Rıza Hoca 2,5 yıl çalıştı...Bu taraftar onu bir kere bile tribünlere çağırmamıştır...Ama o gene de işini iyi yada kötü yapmıştır...Biz takıma destek çıkalım yeter...Burada herkesin atladığı bir nokta var...Madem Teknik Direktör olarak geldin işini yapacaksın...Ben takıma destek çıkarım ama bir kere Bülent Uygun diye bağırırsam namerdim...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 17:08
Alıntı yapılan Feryat

Selahattin Abicim her zmn sözlerinize itibar ettiğimi biliosunuz ama nasıl içimizi sindiricez bunu Yüksek Eskişehirsporluluk Bilinci Bu mudur ? Biz Bir Klübün ahını alıp Entrikalarla gelmiş bir hocayamı onu getiren yönetimemi sahip çıkıcaz takımımıza her zmn sahip çıkarız  Bknz : Salihliler , Ünyeler vs vs Biz Süper Lig'in heveslisi değiliz Eskişehirsporluyuz bence ...

bu salihli ünye herkesin dilinde  salihlide 40 kişi vardı ünyede  o kadar kişi bile yoktu.  züğürt ağanın  oy davası gibi oldu iş
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 17:11
Alıntı yapılan Feryat

Sevgili Feryat, yapılan hiçbir haksızlığı içimize sindiremeyiz. Biz hiçbir zaman başarılarından dolayı Eskişehirsporlu olmadık. Yönetimle alakalı içimize sindiremeyeceğimiz pek çok şey var. Bundan önceki dönemlerde de çok oldu. Bugün konu olan ve yönetimi kendimizin şerefsiz ilan etmemize kadar giden konu sadece ve sadece Bucaspor yöneticilerinin söylemleri neticesinde buraya gelmiştir. Ben çevremde futbol ile alakası olan hiç kimseden şu ana kadar "Yahu kardeşim Eskişehirspor'da ne kadar şerefsizmiş adamların hocasını ayarttı tarzında laf duymadım. Ortada bir olay var. Bir taraf bir tarafa bir suç isnat ediyor ama bu sadece ve sadece sözde kalıyor. Diğer taraf ise, ben bu suçu işlemedim diyor. İsnat edilen tarafın bu suçu yapmadığını ispat etme gibi bir lüksü yoktur. Ancak suçu isnat eden tarafın bunu ispat etme zorunluluğu vardır. Hal böyle iken bizim taraftarımızın çıkıp bu konudan dolayı kendi yönetimine ŞEREFSİZ demesi beni üzer. Eleştirilmesi, konunun sonuç alınıncaya kadar takip edilmesi, ben aksi bir düşünceye dahi sahip olsam beni mutlu eder. Taraftar mutlak surette bu tür konuların takipçisi olmalıdır. Fakat asla ve asla birilerinin lafıyla İNFAZ yapılmamalıdır.

Bu yönetimin içinde bizim çok güvendiğimiz insanlar vardır. Bu insanlar mutlak surette bu konunun takipçisidirler. Eğer burada söylenen tarzda şerefsizce bir şeyler yapıldıysa mutlaka o kişiler bize bir açıklama yapacaklardır. Böyle bir şey olmadıysa da yapacaklardır. Özellikle içimizden biri olarak gördüğümüz sevgili Mustafa Akgören ve Kerem Atılmaz bu konunun mutlaka takipçileridirler. Eğer bu yönetim böylesine büyük bir şerefsizlik yapmışsa zaten bizim kendilerine kefil olduğumuz bu gönüldaşlarımız bu şerefsizliklerin içinde bulunmayı kendilerine yediremeyecekler ve gereğini yapacaklardır. Eğer onlara da güvenemeyeceksek biz çok afedersiniz bi tarafımızı da yırtsak boştur. Çünkü onlar BİZiz... Biz onlarla beraber köy takımlarının tarlalar arasındaki stadlarında Eskişehirspor'un peşinde koştuk...

ETB yayınladığı bu bildiri ile bu tür dedikoduları dahi içimize sindiremeyeceğimizi gösterdi. Bu karşı duruşu "Şerefsiz" gibi çok ağır sözlerle destekleyen yorumlar bana göre son derece yanlıştır. Konunun başından beri müdahil olduğum noktayı takip edersen beni daha iyi anlarsın. Birisi çıksa "Feryat çok kötü bir adam" dese ben önce bu lafı söyleyene bakarım. Feryat'tan çok daha sağlam bir Eskişehirsporlu olduğuna inandığım biriyse ciddiye alırım söylediklerini. Ve Feryat'ın çok kötü bir adam olduğunu anlarsam diğer arkadaşlarımla paylaşırım bunu. Eskişehir ve Eskişehirspor uzağında biriyse bunu söyleyen o zaman " dur bakalım arkadaş, sen bunu neye dayanarak söylüyorsun, elinde delilin, görgü tanığın, belgen, sağlam bilgin var mı!?" diye sorarım. Ve bu söyleneni orada bırakırım kimseyle de paylaşmam... Kusura bakma senden misal verdim, eskilerin deyimiyle temsilde hata olmazmış...

Bu konu dışında yönetime yönelik hiçbir eleştiriye müdahil olmadım, olmam da. Çünkü yönetimi eleştirecek kadar yakın değilim. Yapılan eleştirilere karşı duracak kadar da yakın değilim. Eleştiri yapan insan bir kaç cümle ile eleştiriyorsa ciddiye alır okurum. Slogan atıp geçiyorsa sadece gözüme takılır...

Taraftaer olarak artık biz burada durmalıyız. ETB ve diğer oluşum ya da derneklerimiz bu konunun üzerine gitmelidir. En azından içimizden birileri olarak gördüğümüz yöneticilerimizden mutlaka bir açıklama alana kadar ETB bu konuyu gündemde tutmalıdır. Ancak işi şerefsizlik diye tanımlamak şu an için çok gereksiz ve acele verilmiş bir karar olur...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: eskişehir
  Alıntı ESmih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 17:15
Bir bizans oyununuz eksikti...Helal olsun yonetimAngry
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR!

YAŞASIN "YENİ ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU"
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 17:24
Alıntı yapılan scetintas

Ben Eskişehirspor değerlerine sahip çıkarım...Ben Eskişehirspor için ne gerekiyorsa yaparım...Ama böyle fütursuzca başımıza getirilen teknik direktörümüze kusura bakmayın ama sahip çıkamam...İçimden gelmez...İstifa demem,küfretmem,alkışlamam...Ama Eskişehirspor menfaatleri için susarım...Ama yine de bu adama sahip çıkmam...
Çıksın takımın başında işini yapsın bana yeter...Ta ki görevi dolana kadar...Gün gelir gerektiği anda gerekeni de yaparız...Ama şimdi yeri ve zamanı değildir...

Suat abi, olayı o kadar net bir bicimde özetlemiş ki. Bir ETB temsilcisi olarak Bülent Uygun geldi diye ben takımıma desteğimi mi keseceğim, o geldi diye deplasmanlara mı gitmeyeceğim, o geldi diye taraftarlarımızın birlikteliğini arttırmak için çalışmaktan mı vazgeçeceğim, o geldi diye takımımı geliştirecek, ileriye götürecek projelerden desteğimi mi çekeceğim?
Tabiiki HAYIR.
Bu yaşananlardan sonra benim de beklentim Bülent hocanın sadece işini yapmasını beklemek olacaktır. Şahıs olarak sempatimi kaybeden bu hocaya, daha fazla verebileceğim bir şey yoktur. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 17:34
Alıntı yapılan gakkos26

Alıntı yapılan scetintas

Suat abi, olayı o kadar net bir bicimde özetlemiş ki. Bir ETB temsilcisi olarak Bülent Uygun geldi diye ben takımıma desteğimi mi keseceğim, o geldi diye deplasmanlara mı gitmeyeceğim, o geldi diye taraftarlarımızın birlikteliğini arttırmak için çalışmaktan mı vazgeçeceğim, o geldi diye takımımı geliştirecek, ileriye götürecek projelerden desteğimi mi çekeceğim?
Tabiiki HAYIR.
Bu yaşananlardan sonra benim de beklentim Bülent hocanın sadece işini yapmasını beklemek olacaktır. Şahıs olarak sempatimi kaybeden bu hocaya, daha fazla verebileceğim bir şey yoktur. 

Olay budur!!!
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır