eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şeymapelin Liste gör
Yazar

pelin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı şeymapelin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 09:55
Sallamak değil yıkmak önemli.Bundan sonra kimse Eskişehirspor salladı demiyecek.Bursa yıktı diyecek.Bu bağlamda Bursa nın şampiyonluğuna bu kadar sevinenleri anlamıyorum.
laila
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 10:38

sayın admin lütfen BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR camisının daha fazla içini acıtmadan o resim oradan kaldırılsın tebrik eden zaten etti ama bunun bir anlamı yoktur  zira burası resmi site degildir burada yazan üyelerin herbiri takımına duygusal yönden baglı insalardır ve bu renktaşlarımızı daha fazla zedelemenin anlamı yoktur tekrar söylüyorum zaten bir konu acılmıs ve tebrik edenler ve etmeyenler diye forum ikiye bölünmüştür hatta ve hatta malesefki tebrik etmeyen kısım bizanslı olmakla suclanmstır biz buyuk bir camiayız ancak bu tarz konularda cok cabuk kutuplasabiliyoruz buda bize zarar vermektedir lütfen ama lütfen o resmi kaldırın

MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 11:03
ClapClap
Alıntı yapılan lord of eses

sayın admin lütfen BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR camisının daha fazla içini acıtmadan o resim oradan kaldırılsın tebrik eden zaten etti ama bunun bir anlamı yoktur  zira burası resmi site degildir burada yazan üyelerin herbiri takımına duygusal yönden baglı insalardır ve bu renktaşlarımızı daha fazla zedelemenin anlamı yoktur tekrar söylüyorum zaten bir konu acılmıs ve tebrik edenler ve etmeyenler diye forum ikiye bölünmüştür hatta ve hatta malesefki tebrik etmeyen kısım bizanslı olmakla suclanmstır biz buyuk bir camiayız ancak bu tarz konularda cok cabuk kutuplasabiliyoruz buda bize zarar vermektedir lütfen ama lütfen o resmi kaldırın

Clap Clap Clap çok doğru kaldırın anti bizans anti bursankara SADECE ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 11:35
Evet sakın tebrik etmeyin,sakın bu erdemliği göstermeyin...Bol bol küfür edin...Sonra çevrenizde bir tane sempatik camialar kalmasın...

Bursaspor'luların İvesa'nın şike yaptığını ima eden pankarta (ki biz bu durumda biz olsaydık inanın bu pankarttan çok daha kötüleri yapardık..) kafayı takanlar,sanki Trabzonspor son maçta Fener'e yatmasını can-ı gönülden istermiş gibi bir tavırları var...Bu ne yaman çelişkidir...

Bu şampiyonluğu içlerine sindiremeyenler bari lütfen efendice tebrik edenleri suçlamayın...Bende keşke biz olsaydık diyorum,bende sadece ESKİŞEHİRSPOR diyorum...Ama bir gerçek var Şampiyon Bursaspor bunu kabul etsenizde etmesenizde gerçek bu...Bari bunu kabul edin...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
es_ilker_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker ünal
Yer: Eskişehir
  Alıntı es_ilker_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 11:39
Alıntı yapılan şeymapelin

Sallamak değil yıkmak önemli.Bundan sonra kimse Eskişehirspor salladı demiyecek.Bursa yıktı diyecek.Bu bağlamda Bursa nın şampiyonluğuna bu kadar sevinenleri anlamıyorum.

Trabzon da yıkmıştı. Ama hala ilk sallayanın eses olduğundan senelerce bahsedildi, hatta biz sürünürken dahi unutulmadı. Şimdi niye unutulsun?  Basına her konuda kızabiliriz,yanlı davranması, ist. takımlarını kayırması vs. ama bir konuda; başkaldırışımızı ve taraftarımızı insanlara aktarması konusunda hakkını teslim etmemiz gerek.
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı
Yukarı
alves26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı alves26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 11:45
arkadaşlar bazılar sevindi bursa şampiyonluğuna bazılarıu üzüldü amaç istanbul saltanatın elinden kim olursa olsun şampiuon olsun değilmi arkadaşlar nasipse seneye anti olmayalım kim geliyosa genellikle küfür kendi aramızda kavgalar bu kulube ve maca gelecek eşimiz dostumuzsa zarar herkezle kardeş olmasakta dost olalım gelen rakip tarftarlarına bir cicek bir alkış yağalım
mesut
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 11:51
Bursaspor'un Şampiyonluğuna Sevinemedi

Eskişehir'de Bir Üniversite Öğrencisi Uğradığı Bıçaklı Saldırı Sonucu Bacağından Yaralandı

Eskişehir'de bir üniversite öğrencisi uğradığı bıçaklı saldırı sonucu bacağından yaralandı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Bursaspor'un şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından giydiği Bursaspor formasıyla, arkadaşlarıyla Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü Caddesi'nde yürüyen Anadolu Üniversitesi öğrencisi Sercan A. (21), kimliği henüz belirlenemeyen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı.

Bacağından yaralanan Sercan A'ya ilk müdahaleyi olay yerinin yakınlarından geçen polis ekipleri yaptı. Sercan A, 112 Acil Servis ekiplerince Yunusemre Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Polis, kaçan zanlının yakalanması için arama başlattı.

--
yazık içimizdeki beyinsizlere Confused
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 11:53
Alıntı yapılan alves26

arkadaşlar bazılar sevindi bursa şampiyonluğuna bazılarıu üzüldü

Ben ne sevindim ne üzüldüm. Çünkü beni ilgilendiren birşey yok. Ama sportmenlik gereği Bursa'yı da tebrik etmeyi bildim. Olay bu kadar basit aslında ama illa demogaji lazım ya bize sündürdükce sündürüyoruz. Ve yazılıp çizilenler karşısında hayrete düşüyorum.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 11:55
Kendi tribünündeki renkdaşını bıçaklayan adamlar var aramızda bu habere hiç şaşırmadım doğrusu... Dead
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 12:24
TAŞA ŞEKİL VEREN SUYUN KUVVETİ DEĞİL DALGALARIN SÜREKLİLİĞİDİR.

Sevinen yahut sevinmeyenlerin ortak paydası var aslında.Bunu farkında değil kimse.Biz geçmişe istanbulu sallamış olabilirz.Bursa şampiyonda olmuş olabilir.Aslolan bizim geçmişteki gibi 3-4 yıl sallamak yahut bursa gibi 1 kez olsun şampiyon olmak değil.Bizim asli görevimiz her sezon ama her sezon istanbula maça giderken şampiyonlua gidip anadolu takımını şampiyonlar liğinde temsil etmektir.Trabzon zaten anadol ihtilalini bitirdi.Bunu hala niye kabul etmiyorsunuz.Deliği zorlayan bizdik ama geçen olamadık.Biz hala ''deliği zorladık'' ''bizi artık konuşmayacaklar'' diye konuşuyoruz.Bumudur YÜKSEK ESKİŞEHİRSPOR BİLİNÇLİLİĞİ.''Daha kurumsal olamadık her bakımdan,bakkal hesabı yönetiliyoruz.neyin şampiyonluğunu tartışıyoruz anlamıyorum.''Biz oyduk'' ''biz buyduk'' demeyi bırakın artık.Biz illaki tarih yazsın diye sevmedik bu takımı.

YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır