eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜNİESES Bursa Deplasman Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
Online Durum: Offline
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 23:15
Alıntı yapılan gakkos26

Sevgili Batuhan, önceki sayfalarda yazdığınız mesajların bizim anlayışımız ile bağdaşır bir yanı olmadığını bilmenizi isterim. biz armamızın peşinde deplasmanlara gidiyoruz. 3, 5 tane kendini bilmezin gazına gelipte kimsenin koltuğunu kırmayız, kimsenin stadını dağıtmayız. bu resim bizim için bir ayıptır. eğer ünieses bir daha deplasman yaparsa (salı günü genel kurulumuzdan sonra konuyla ilgili açıklamalarımız olacaktır)lütfen bu anlayışa kavuştuğunuzu düşünürseniz yanımızda yerinizi alınız.

2 otobüs olduğumuz için tüm arkadaşlarımıza bilet bulamadık. başta başkanımızı olmak üzre 11 arkadaşımızdan özür dilerim. ama emin olun sizlere de bilet temin etmek için yol boyunca 10'larca telefon görüşmesi yaptım fakat ancak 60-70 tane bilet aldırabildik. tek üzüntüm sizler oldunuz, tekrardan kusura bakmayın.
Abi biletler için mükemmel şeyler yaptın çok sağol.Biliyorum benim yaptığım doğru değil ama ben bunu fotoğraf amaçlı koydumdum.Bu kadar zedeleyici olduğunu görünce ben resmi sildim artık sadece alıntılardan da silinirse tamamen temizlenir.Ben ayrıca hiç bir koltuğa zarar vermedim aksine yerinden çıkan koltukları eski yerine koymaya çalıştım.Herkesten özür diliyorum.Cry
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 23:17
2 şubattaki genel kurulumuzda konuşulacaktır deplasmana gidip gitmeyeceğimiz .Fakat örnek taraftar olarak ,imrenilen taraftar olarak duruşumuzu devam ettirip deplasmanlara gitmeye devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum.
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
lua lua Liste gör
Yazar

Serdar
  Alıntı lua lua Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 23:23
Bu deplasmana katılamasam da, eğer deplasmana gideceksem sadece Ünieses'le giderim. Aman Semih Hocam sakın tribunlerden çekilipte, tribunleri çapulculara, kan emici parazitlere bırakmayın...
Mezara kadar; ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES!!!
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 23:26
Semih hocam biletler için mükemmel şeyler yaptın çok sağol.Biliyorum benim yaptığım doğru değil ama ben bunu fotoğraf amaçlı koyduydum.Bu kadar zedeleyici olduğunu görünce ben resmi sildim artık sadece alıntılardan da silinirse tamamen temizlenir.Ben ayrıca hiç bir koltuğa zarar vermedim aksine yerinden çıkan koltukları eski yerine koymaya çalıştım.Herkesten özür diliyorum.Cry
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 23:35
Sevgili batuhan, genç ve heyecanlı olduğunu belirtmiştim. sende kendine yakışanı yapmışsın, teşekkür ederim.

sevgili arkadaşlar, bizim gibi düşünenler gittikçe pislikler azalacaktır vs düşüncesinin bir hayal, kendimizi avutma olduğunu anlayın artık lütfen.

yönetimler, gruplara, abilere, reislere bedava biletler verdikçe, birbirleri ile kavga eden, yağma, hırsızlık yapan, garibanın hakkını yiyen insancıkların deplasman tribünlerinden temizlenmesinin imkanı yoktur.

ben 40 farklı yeri arayıp parasıyla 10 tane bilet bulamazken, birilerine 300-500 bilet gelmesini ve bunların şunun adamı, bunun grubu, şunun mahallesi diye dağıtılmasını sindiremiyorum. saat 10:30'da sırayı giripte bilet kalmadı, diye geri çevirilen taraftarlarımız varken, birilerinine bedava bilet gelmesini yediremiyorum. söylermisiniz biz bu işe devam etsek bunlar nasıl çözeceğiz. yağmayı, hırsızlığı, mağara adamlığını geçtim sadece bu sorunu nasıl çözeceğiz bana açıklayın, o bile bana yeter.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 23:41
Bugün sahadaki futbol bir yana tribünde, stad dışında yaşadıklarım ve duyduklarım gerçekten çok üzücü. Bu yazıp yazıp sildiğim kaçıncı yazım bilmiyorum. Yazacak olsam sayfayı doldururum herhalde ama kimseyi hedef göstermek, dolaylı da olsa birilerini zan altında bırakmak istemem.

Sadece ÜniESES'in hiç bir kurum, kuruluş veya kişilere bağlı olmayan bir oluşum olduğunu, içindekilerin hiç bir zaman bedava bilet veya otobüs peşinde koşmadığını, tribünden rant sağlamak için buralarda bulunmadığını söylemek isterim.

Alıntı yapılan ESkisigibiES

Bu zihniyete karşı deplasman organizasyonlarından vazgeçmek meydanı ite kopuğa bırakmak demektir.
Naçizane fikrimdir,genel kurulunuzda ''yılmamak'' adına karar alınmasını dilerim.
Cem Abi, it kopuk meydanı ele geçireli çok oldu. Tribünü dövüşmek için formunu koruma yeri olarak görenleri, bugün ve geçmiş yıllardan beri defalarca izledik zaten. Daha önce kendi kendime de söyledim, arkadaş ortamında da çok duydum "Benden bu kadar, artık yokum" diye... Tarif edilemeyecek şekilde bağlanmışız zaten istesek de kopamıyoruz ama hakikaten bazen insan umutsuzluğa kapılıyor.

Belki biraz kabuğumuza çekilmemiz lazım. Belki de yönetimde bir değişiklik olmalı. ÜniESES tüm çabalara rağmen büyüyemiyor. Eğer "bu zihniyetle olmaz" diyen birileri varsa yönetime talip olsunlar. Yazının başında söylediğim gibi ÜniESES hiç bir kişi kurum veya kuruluşa bağlı değildir. İçindeki üyeler, dinamikler ve yönetimi ÜniESES'in geleceğine karar verir. Bunlar da yeni katılımlarla oluşur.

Son olarak Semih ve Murat Hocalarıma, yaptıkları fedakarlıklardan dolayı Mustafa ve Bora'ya, her ne kadar istenilen gerçekleştirilemese de yağmurluk jestinden ötürü Hakan Abiye teşekkürler.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
lua lua Liste gör
Yazar

Serdar
  Alıntı lua lua Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 23:48
Yönetim (zihniyet) değişmesse, yukarıda yazdıgınız gruplara bedava bilet olayı kesinlikle son bulmaz. Gerçekten çok zor şartlarda deplasman yapıyor gerçek sevdalılar. Bu konuda tamamen haklısınız. Fakat tribunlerden çekilmek vasıtasıyla bu duruma tepki göstermek ne kadar etkili olur bu konuda emin değilim. Fakat mevcut yönetimin bu konuda bir hamle yapmayacağına da adım gibi eminim. Bugün  gerçekten şevkinizi kıran şeyler olmuş, geçmiş deplasmanlarda da muhakkak olmuştur, fakat temiz deplasman zihniyetine katkı saglayan önemli bir oluşum olan Ünieses, deplasman faaliyetlerine kesinlikle son vermemeli diye düşünüyorum. Saygılarımla,
Mezara kadar; ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES!!!
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2010 saat 23:55
Teşekkürler ÜNİESES gerçekten güzel bir deplasmandı.Clap
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 00:02
Alıntı yapılan erman_26

Bugün sahadaki futbol bir yana tribünde, stad dışında yaşadıklarım ve duyduklarım gerçekten çok üzücü. Bu yazıp yazıp sildiğim kaçıncı yazım bilmiyorum. Yazacak olsam sayfayı doldururum herhalde ama kimseyi hedef göstermek, dolaylı da olsa birilerini zan altında bırakmak istemem.

Sadece ÜniESES'in hiç bir kurum, kuruluş veya kişilere bağlı olmayan bir oluşum olduğunu, içindekilerin hiç bir zaman bedava bilet veya otobüs peşinde koşmadığını, tribünden rant sağlamak için buralarda bulunmadığını söylemek isterim.

Alıntı yapılan ESkisigibiES

Bu zihniyete karşı deplasman organizasyonlarından vazgeçmek meydanı ite kopuğa bırakmak demektir.
Naçizane fikrimdir,genel kurulunuzda ''yılmamak'' adına karar alınmasını dilerim.
  Daha önce kendi kendime de söyledim, arkadaş ortamında da çok duydum "Benden bu kadar, artık yokum" diye... Tarif edilemeyecek şekilde bağlanmışız zaten istesek de kopamıyoruz ama hakikaten bazen insan umutsuzluğa kapılıyor.

Belki biraz kabuğumuza çekilmemiz lazım. Belki de yönetimde bir değişiklik olmalı. ÜniESES tüm çabalara rağmen büyüyemiyor. Eğer "bu zihniyetle olmaz" diyen birileri varsa yönetime talip olsunlar. Yazının başında söylediğim gibi ÜniESES hiç bir kişi kurum veya kuruluşa bağlı değildir. İçindeki üyeler, dinamikler ve yönetimi ÜniESES'in geleceğine karar verir. Bunlar da yeni katılımlarla oluşur.

Son olarak Semih ve Murat Hocalarıma, yaptıkları fedakarlıklardan dolayı Mustafa ve Bora'ya, her ne kadar istenilen gerçekleştirilemese de yağmurluk jestinden ötürü Hakan Abiye teşekkürler.
Sorun kalmadı.Wink
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 00:13
Alıntı yapılan moritanya

ÜniESES'te olduğuna göre ÜniESES'in 1. otobüsündeydin.Bende 1.otobüsteydim herkes birbirine kardeş gibi davranmadı mı?  Heycanlı olsalar gibisinden demişsin.Burada ben mi belirtiliyorum acaba ?

Batuhan uzatma istersen kardeşim.Erman'ı da seni de tanıyorum birbirinizi kıracak bir durum yok zaman birlik olma zamanı.Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır