eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1 - Manisaspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 63>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esk_lee82 Liste gör
Yazar

Muharrem SARICAGİL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı esk_lee82 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 16:50
Yaşasın burak yılmazsız hayat....
SADECE ESES!!!!
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Yer: Eskişehir
  Alıntı sedefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 16:52
Yeni geldik stad tan acayip bi soğuk yenemeseydik valla çok kötü olacaktık o soğuğa rağmen trübünler iyiydi 90 dk.susmadı taraftar..Herkes savaştı bu gün ilk yarı ilk 20 dakka çok süperdi takım ama net gol pozisyonu yoktu.Ümit karan da kendi çapında savaşıyo ama o isme göre o futbol yakışmıyo kendine.Alper Potuk iyiydi ilerisi için çok şeyler vaadeden topçu.Son dakikalarde veysel sarı girdi onunda mücadele azmi çok iyiydi.Sonuç olarak o soğuğu yedik ama maçı kazandık içimiz anında ısındı.
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 16:55
Bir bilet alalım dedik, en az 5 kişi 15 lira gel abi dedi. Polislere söyleyeceğim dedim, ters çıktılar. Söylemedim mi söyledim, ama sizce sonuç?
Söyleyim, oralı bile olmadılar.
Yukarı
26lı Liste gör
Yazar

Uğur.
  Alıntı 26lı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 16:56
taraftar gene bildiğin taraftardı baba .. ama çok boşluk vardı açıkta Sayın başkanımız bu maça özel düşünüp günlerden C.tesi , Havanında soğuk, olacağını birazcık aklının ucuna getirebilseydi bana göre daha çok taraftarımız içeri girebilirdi.. Diye düşünüyorum ben..
KÜFÜR İstemiyoruz....
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 16:56
Sınava yetişebilmek için dakika 35'te maçtan çıktım.Mehmet Yılmaz bir ara girdiği pozisyondan sonra kasığını filan tutmuştu.Bİr problem yok demi mehmet'te?
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 16:56
İkinci yarıya galibiyetle başlamak süper bu hava şartlarında galibiyet dahada güzel.Şimdi Bursa maçına konsantre olma zamanı o maçta 0-1 olsun bizim olsun İNŞALLAHHHH gol : JAYCEE... =)
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 16:58
Takım herşeye rağmen çok iyi mücadele etti genel olarak bütün futbolcular güzel oynadı diyebiliriz.Maç yer yer çok gerildi ne kadar sarı kart çıktı sayamadım ama bu soğukta bu galibiyet çok iyi oldu kazanamasak hiç çekilmezdi.

Tribünlere gelince,bilet fiyatlarına hava koşullarıda eklenince açık tribün çok boş kaldı.Kapalı tribünü kendi adıma tebrik etmek istiyorum her geçen gün daha da iyi oluyor.Açık tribün özellikle golden sonra daha iyidi...Tebrikler EsEs'im...
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
Sarpery26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Sarper
Yer: Turkey
  Alıntı Sarpery26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:01
Alıntı yapılan levos26

Şu anda maçtan yeni geldim aşırı soğuk hava ve cumartesi olmasına rağmen tribünler fena değildi.Maça gelince ilk yarı biraz daha etkiliydik biraz pas yaparak oynadık bir kaç tane de pozisyonumuz vardı ama takım olarak pek iyiyiz diyemem ikinci yarı tam bir orta saha mücadelesi şeklinde geçti hatta Manisa bize göre daha etkiliydi fakat golü bulan taraf biz olduk.Futbolcularımızın içinden sivrilen ve çok iyiydi diyebileceğim bir oyuncu ne yazık ki yok.Yenilerden Erkan ZENGİN bizde  iş yapabilecek bir futbolcu ama fazla bir şey beklememek lazım sonradan oyuna giren Caner CELEP ise fazla yorum yapabileceğimiz bir aksiyonun içinde olmadı.
    Sonuç olarak 2. devreye 3 puan ile başlamamız ve bu hava ve saha şartlarında gelen galibiyet bizim için iyi oldu.

Bence Koray takımda sivrilen oyuncuydu, asisti de o yaptı zaten çok başarılıydı. Alper ve Adem de iyilerdi. Veysel girince de biraz hareketlilik getirdi.
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:01
bugünkü galibiyet harika oldu 6 puanlık bir maçdı.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:02

defansımız hatasız oynadı bugün özellikle Nadareviç çok iyiydi heryerde hamle yaptı..İvesa her zamanki gibi mükemmeldi.. Alper Ragıp'a göre daha yetenekli bir oyuncu  Ragıp vasattı.. Mehmet Yılmaz bildiğimiz gibi top alıyo saklıyo defansa geliyo ama sakatlığın etkisi de var üzerinde daha iyi olacak.. Ümit Karan birşeyler yapmaya çalışıyor ama yetersiz takımın en kötüsüydü..Caner duran toplarda çok etkili ayrıca golün de pasını verdi..Beni en çok şaşırtan Veysel SArıydı gerçekten çok sağlam bir fiziği var ve mücadeleci..Adem çok iyi oyuncu fakat taraftarımız fazla şımartıyo bi pozisyonda bomboş Caner'e pas vericeğine gereksiz çalım yaptı sonra da gol yiyiyoduk..Hava şartlarına rağmen gelip orada destek veren herkese sonsuz teşekkürler.. Bekle bizi Bursa..

sevdan bir ateş...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır