eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'na Teşekkür...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 46474849>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2009 saat 10:31
Sayın Nebi HATİPOĞLU kendisinin hala aranmadığını sanıyor...Fakat Yönetim otobüsü alalı nerede ise 15 gün oluyor...

Bu işler gazete sayfalarında olmaz..Alırsın otobüsü koyarsın kapının önüne kestirirsin bağış makbuzunu olur biter...Bundan sonrası kulübün bileceği iştir...İster takıma verir,isterse gider ANKA turizme kiralar,orası hiç kimseyi ilgilendirmez...

Burada ne reklam yapmanın gereği var ne de ağızlara malzeme olmanın...Bizler zaten en başında yönetimin bu tür alım şekline gitmesini yadırgamıştık...26 Trilyon sabit bütçesi olan bir kulübün 500 Milyarlık bir otobüs için hiç kimseye el etek sürmenin gereği yoktu diyorduk...Bu da yönetime kapak olsun...Demek ki istenince bu kulüp bu otobüsü hiç kimseye eyvallah etmeden ALABİLİYORMUŞ ...Hatta alırken sponsor bile bulunabilirdi kulüpten para en mininum düzeyde çıkardı diye düşünüyorum...

Herşeye rağmen bu otobüs olayı çözüldüğü için ayrıca mutluyum...Hayırlı uğurlu olsun otobüs kulübümüze ALLAH kaza bela vermesin inşallah...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2009 saat 10:46
Bu otobüs'ün her kuruş parası direkt veya dolaylı olarak taraftarın cebinden çıkmıştır.
Hiçbir yönetici ve özellikle başkan cebinden tek kuruş vermiyeceği ve verdiklerini de faiziyle
birlikte geri alacakları için hiç kendimizi yormayalım bu konuda....
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2009 saat 10:58
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Nebi Hatipoğlu nun korkusundan yönetim gitti aldı ama ............
bencede,nebi hatipoglu cıkmasaydı alcam dıye yönetim almayacaktı otobüsü,madem gücün var niye dısarıya el acıyorsun ey yönetim alsana bastan otobüsünü bir icraatınıda düzgün yap beee,hoca açıgı ,spor il müdürlüğü kale arkalarını yapıcaksa nebide kapalıyı yapsın yönetimde en iyi yaptıgı seyi yapsın kullansın:)))
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2009 saat 16:02
Bakış açısıyla alakalı bir durum bu...

Eğer eski başkana reklamcı demek istersek öyle bakar ve bu konuyuda böyle yorumlayabiliriz doğrudur. Yok sağolsun Nebi Başkan konuyu gündeme getirdide yönetim sonunda "mecburen" aldı da diyebiliriz.

Neticede alındı. Allah vesile olan herkesden razı olsun...
Birde bu konu başlığı ile alakalı olmasada bu yıl ve geçen yıl benim gördüğüm en az eleştirilen yönetime sahip olduk (forumumuz hariç) . Buda ilginçti benim için. Aslında yönetimlere muhalefet edilmesi yapıcı ve akılcı olursa çok faydalı olur.
Bende bazen buradalardan takılıyorum fbli yönetici hibe değil borç veriyorsa bende para temin edebilirim onu boşverin beni yönetime alın diye ama bir işe yaramıyor :)...

Nebi başkan çıkıpta iki laf edince hemen otobüs alınıyor :)...
İşte bu yüzden o ve diğer tüm ileri gelenler hem yardımcı olsun hemde Eskişehirspor menfaatine muhalefet etsin...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2009 saat 17:09
Başkan Ligtv'de artık para sorunu olmayan bir takımız,gittikçede iyiye gidiyoruz,borcumuz kalmadı dedi..Takipteyiz sonraki dönemlerde inşallah çok borcumuz var demez..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2009 saat 08:54
''ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİ TAKIM İÇİN OTOBÜS ALDI''-
Ünal, Eskişehirspor'un eski başkanlarından Nebi Hatipoğlu'nun basına verdiği röportajların hatırlatılması üzerine, şöyle devam etti:
''Eskişehirspor camiası kutsal bir camia. 'Açık tribünün üstüne kapatayım', 'Otobüsü ben alayım', 'Ben Eskişehirspor müzesi de yapayım' demek, çok hoş şeyler değil. İkide bir Eskişehirspor üzerinden reklam yapmak doğru değil. Bizim başarılı olmamız gerekiyor. Başarının temelinde de birlik ve beraberlik yatıyor. Ligdeki önemli haftalara girdiğimiz dönemde açıklamalar yapıp büyük taraftarın ve kamuoyunun kafasını karıştırmak doğru değildir. Eskişehirspor yönetimi takım için otobüs aldı ve siparişini verdi. Herkesten yardım ve bağış bekliyoruz. Gelsin, yardım etsin. Herkese kapımız açık.''
Ajansspor

Alanlarada almak isteyenlerede tesekkürlerWink
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2009 saat 11:13
Alıntı yapılan gündüzlerli26

''ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİ TAKIM İÇİN OTOBÜS ALDI''-
Ünal, Eskişehirspor'un eski başkanlarından Nebi Hatipoğlu'nun basına verdiği röportajların hatırlatılması üzerine, şöyle devam etti:
''Eskişehirspor camiası kutsal bir camia. 'Açık tribünün üstüne kapatayım', 'Otobüsü ben alayım', 'Ben Eskişehirspor müzesi de yapayım' demek, çok hoş şeyler değil. İkide bir Eskişehirspor üzerinden reklam yapmak doğru değil. Bizim başarılı olmamız gerekiyor. Başarının temelinde de birlik ve beraberlik yatıyor. Ligdeki önemli haftalara girdiğimiz dönemde açıklamalar yapıp büyük taraftarın ve kamuoyunun kafasını karıştırmak doğru değildir. Eskişehirspor yönetimi takım için otobüs aldı ve siparişini verdi. Herkesten yardım ve bağış bekliyoruz. Gelsin, yardım etsin. Herkese kapımız açık.''
Ajansspor

Alanlarada almak isteyenlerede tesekkürlerWink

Klasik Halil Ünal.Nebi Hatipoğlu'nun önünü kesmek için yine yaptı numarasını.
Başkan hergün reklamını yapıyor.Sen milletten para dilenirken yanlış olmuyor değil mi?
Allah kurtarsın bizi,Senin gibi başkandan.... 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2009 saat 11:17
Bu açıklamada önünü kesmiş gibi gelmiyor bana.
Nebi Hatipoğlu çok istiyorsa EsEs'e yardım etmek bastırsın yardım hesabına 200bin euro,hazırlatsın noterde Europen yazacak otobüsün üzerinde 5 yıl boyunca diye.Kabul edilmezse o zaman ayağa kaldıralım ortalığı.
Para vermeden laf yapanın önünü kendisi keser zaten.
Kavgaya girişecekken korkudan birilerinin tutmasını bekleyen çocuklara benziyor ikisi de...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2009 saat 12:47
Alıntı yapılan esmaris

Başkan Ligtv'de artık para sorunu olmayan bir takımız,gittikçede iyiye gidiyoruz,borcumuz kalmadı dedi..Takipteyiz sonraki dönemlerde inşallah çok borcumuz var demez..
O hesaplara bir de biz baksak? Bakalım borç var mı yok mu, yoksa paralar har vurup harman mu savruluyor, bir de biz görsek? Görmeden inanmayız Halil Ünal'a.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2009 saat 13:08
Borçsuz hiç bir takım olamaz.Bugün maddi açıdan en güçlü takımların bile borcu var.Hangi kulüp başkanı bizim borcumuz yok diyorsa yalan.Sonsuza kadarda bu böyle devam edecek.Bu gün borcun yoksa yarın olacak.Ama mutlaka olacak.Onun için kimse borçsuz bir kulüp beklemesin hayal kırıklığına uğrar.Başkan niye böyle bir açıklama yaptı bilmiyorum.Hiç bir kulüp banka borcu olmadan ne taransfer yapabilir,nede geleceğe dönük yatırım yapabilir.Hiç borcumuz yok demek biz bir şey yapmayacağız demektir. Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 46474849>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,282 saniyede hazırlanmıştır