eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 22:18
o canta sirt cantasimi ne tarz bi canta resimden cok anlamadim.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 23:04
Alıntı yapılan esesli_asik

Takımların yeni sezon formaları
bizim formalar lazım işe yarar bi forma bulamadım ben burda
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2008 saat 00:00

geçen ve daha önceki taraftar ürünlerindeki (dandiklikten) bıktık artık.... artık olmamız gerek yerdeyiz. herşey yerinde inş taraftar ürünleride bize yakışır ve al benisi olan ürünler olur.... önceki senelerde kesinlikle klüp yönetimi bu konuda sınıfta kalmıştır.

şehir dışından misafirlerim maça geliyor onlara atkı almaya storeye giriyoruz. inanın bu büyük takımın ürünleri bunlar demeye utanıyordum utana sıkıla alıyordum. kalitesiz ürünleri. 

hani taraftarı olmayan bir şehir takımı olsak tamam amenna kim alır dicez. ee be abicim bu şehir eskişehirsporla yatıp es es le kalkıyor. her maç öncesi storeye giriyorduk varmı söyle yeni güzel bir ürün diye ama malasef inş düzelir

taraftar ürünleri o takımın taraftarının bayramlığı damatlığı gelinliğidir. takımımızı ve taraftarımızı en güzel yansıtan ürünlerdir. lütfen daha itinalı ve özenli çalışalım. baştan savma ; sırf ürün cıkarmak için ürünler olmasın.

BİZLERE VE SİZLERE YAKIŞANI YAPIN.... İÇİNİZE SİNMEYEN HİÇ BİR ŞEYİDE STOREYE KOYMAYIN

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
boz-es Liste gör
Yazar

Emre K.
Yer: Ankara
  Alıntı boz-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2008 saat 20:03
çanta güzelmiş gerçekten.formalarda çıksa Cry Tongue
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2008 saat 22:00
En azından çarşı içinde bir mağaza tutulsa çok iyi olur.Hatta Kanatlı AVM'den bir yer verilse şahane olur.Ne de olsa satılan formalarda ETİ reklamı yapılıyor.ETİ ailesi bir kıyak daha yapsa da bir dükkanı ücretsiz ESES'imize kiralasa fena olmaz yani. 
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2008 saat 22:20
geçen gün birisi formalar gelmek üzere diyordu.Hala belli değil mi formalarımız
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2008 saat 22:30
Çanta çok güzel gözüküyo bu ürünü nası temin edebiliriz acaba? Stadın önündeki mağazada varmı ?
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
Giscan Liste gör
Yazar

Gökalp
Yer: Turkey
  Alıntı Giscan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2008 saat 22:47
ne çantası o ya? bel çantası gibi pek sırt çantasına benzemiyor...
ESESES KİKİKİ ESKİESKİ ES!
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES!
Yukarı
sz Liste gör
Yazar

Şükrü ZenbeL
Yer: Eskişehir
  Alıntı sz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2008 saat 22:48
ben çantayı da beğenmedim açıkcası.
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2008 saat 23:27
valla bu çanta ne ne orjianl ne de mağazada var ben çantayı çarşambadan aldım o eses simgesinin olduğu yerde 90 yazıyordu bende eses sticker aldım onu yapıştırdım böyle bi manzara çıktı ortaya yeni ürünleri bekleyene kadar bu çözüm bence güzel
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır