eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 02:02
serkan kardeşim bu dediklerini kaç kişi yaptı bursalılardan bizim stada gelipte açıktan küfür yemeyen kaç takım var,antibizans dedik bursalı arkadaşı bıçaklamışız,kocaeli dostumuzdu gol yedik koltuklarını kırdık,antalyayla problemimiz yoktu gelecek gelecek antalya da gelecek diye küfredip onlarla da bozuştuk,trabzonspor orda bizi güzel karşıladı atkı değişimi yapıldı onlar geldi edilmedik küfür kalmadı yani herşeyimiz dört dörtlük bir tebrikler demek mi fazla geldi sana soruyorum şimdi?
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
perfect2690 Liste gör
Yazar

Hasan
  Alıntı perfect2690 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 02:15
Alıntı yapılan rügzö

az önce tv 8 de bizim stadyum programında bursa nın kupa alırken stadda ki herkesin aynı anda eseses ki ki ki die bagırdıgını çok net bi şekilde duydum tebrikler bursa.....
Abicim bu adamlar tahminim eseseskikiki kaldır .. küfürünü söylemişlerdir..Ben bursadaki maçta gördüm abartmıyorm bütün stad s....miş eskişehir oleeey diye girdi çevik kuvvete saldır çevik kuvvet oleeey diye girdi ne de güzel oluyor oooh ohh esesede koyması diye tezahurat girdi..Herşeyden önce ankaragücü onca destekledi ankarada fln şuan kardeşlikleri hat safhada ve heralde şuan onlara yapabilcekleri en büyük ayıp olur eseseskikiki diye tezahurata girmeleri çünkü ankaragüçlülerin bizden ne kadar nefret ettiklerini onlarda biliyor sonucta.Büyük olasılık hani biz alakasız maçlarda bursaya sektiriyoruz ya onlarda şampiyon olunca bize sektirmek istemişlerdir ;) Ben ihtimal vermiyorum bursalıların eseseskikiki eskieskies diye bağırcaklarına..
Eskişehir çocuğuyuz             Senin için yaşıyoruz...
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 02:53
bana bir takım söyleyin küfür etmediğimiz? bana bir takım söyleyin burda en azından alkışlayın bilmemkimler işte taraftar demediğimiz? Kasımpaşayı ayırıyorum ki bu şartlar altında iki seneye kalmaz Kocaelisporla olan dostluğumuza dönmesin diye dualar ediyorum... alın size facebookta eskisehirspor.com adresinde yayınlanan video altındaki iki yorum hiç bir harfine dokunmadan yayımlıyorum...

bizanslı da olsa adamın mesajını okuyun

BIR FENERBAHCELI OLARAK ESKISEHIRSPORLU ARKADASLARA TESEKKUR EDIYORUM
SIZLERDE BIZIM GIBI TEK TAKIM TUTUGUNUZ IICN

bi de bizim BÜYÜÜÜÜÜK TARAFTARIMIZIN yanıtına bakın

Yürü git lan İstanbul takımlarını tutanlar bu sayfayı terketsin yalakalara gerek yok biz bize yeteriz!Çünkü biz ölümüne EsEsliyiz!!

şimdi bu adam durduk yere Eskişehirsporumdan nefret etti mi? etti... hadi bu adam Bizanslı bu adamın görüşü zerre önemi yok diyelim... peki Anadolu kulüplerinden birisi yazsaydı tepki aynı olur muydu? tabi ki de olurdu hatta daha sert de olurdu takip edenler bilir son soru ve cevap biz Bursaya neden kızıyoruz? üstünü çizdiğim kelimeyi bize karşı kullandıkları ve kalecimize şikeci dedikleri için... iğne çuvaldız olayına dönelim ve artık gerçeklerle yüzleşelim... artık kimler ne bildirgesi yayınlayacaksa yayınlasın dostumuzu düşmanımızı öğrenelim ve ortak hareket edelim bilinçlenelim bir Bursanın Teksası bir beğenmediğimiz gökçekgücünün gecekondusu varken bizim Kızılcıklımız, Neferimiz, Altesimiz, Ayderimiz, onların içinde Odunbazarımız, Yıldıztepemiz ve bi dolu da küçük oluşumlarımız var... nerde birlik? nerde büyüklük? once BİR olmayı ve birlikte hareket etmeyi sağlamamız lazım ve affınıza sığınarak bunu yazıyorum bu böbürlenmeyi bir kenara bırakmamız lazım... evet büyüğüz evet en iyi tribün bizde ama bunu zaten bütün Türkiye biliyor biz söyledik diye daha da büyük olmayacak büyüyemeyecek bu kulüp... biz ki Denizlispora bile kümeye diye bağırmış bir tribünüz (üç beş kişi de olsa bağırdık) biz taraftarı olmayan Hacettepe deplasmanında adam bulamayıp kendi taraftarımızla kavga edip takımın çok ihtiyacı olan 3 puan almasını engelleyen bir tribünüz... kimlerin bize ne kadar sempatisi kaldı ki ya da kimlere nasıl davrandık ki şimdi saygı bekliyoruz bunları sorgulamamız lazım...ama bu demek değildir ki hep biz hatalıyız özellikle Antalya, Ordu ve Ankaragücü(sayamadıklarım da varsa da özür diliyorum sizlerden) durumlarında haklı olan bizdik ve duruşumuzu buna göre yaptık ve iyi ki de yaptık (bıçaklama olayları hariç tabiki).... gün birlik ve beraberlik günü, tek yumruk olabilme, tek karar alabilme günü.... bunları sağlayamazsak başarıya hiçbir şekilde ulaşamayız bir tribün Rıza Hoca gitsin derken diğer tribün Halil Başkan gitsin Rıza Hoca kalsın derse biz kendimizde birliğimizi sağlayamazsak ve kulübün huzurunu bu şekilde suni tartışmalarla bozarsak kimse görevini tam olarak yerine getiremez olan da yine Eskişehirsporumuza ve tabi ki de taraftarlarına yani bizlere olur... son söz: aramızda kendilerini ES-ESli sanıp da bu kulübe yararından ziyade zararı olan kişileri temizlemedikçe biz her başkasına giden şampiyonluk sonrası maalesef kahrolacağımızla kalacağız... herkese saygılar hayırlı geceler...

Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 02:55
erhan abi sana katılıyorum trabzonlu bir arkadaşta iyi niyetini belli etmiş ona bile atarlanmışlar bunlar niye böle oldu anlamıyorum
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 03:02
Şimdi herkez düşünsün biz ESES i neden seviyoruz neden ESES liyiz.

Şampiyonlukları başarıları için mi efsaneliğimiz kalmadı diyen arkadaşlarımız var artık bizde şampiyon olmalıyız diyenler var bu takım şuan ikinci liglerde olabilirdi sevmiyecekmiydik öyle olsa sevmedik mi Bursa başarılıymış şampiyon olmuş onlar olacağına biz olmalıymışız 2 b lerde oynarken kimse Bursa rekabetinden falan bahsetmiyodu eğer efsaneliğimiz bitseydi o yıllarda bitmişti kimse demiyordu ki Bursa yıllardır süper ligte biz 2 . liglerde sürünüyoruz diye... Ne oldu birden bire ne değişti eski başarılarımızla avunduğumuz için mi ESES liydik biz .

Ben neden ESES li olduğumu yazayım İstanbul takımlarına karşı başımız hep dik durduğumuz için Asla şike yapmayan ayak oyunlarına alet olmayan bir takım olduğumuz için ESES liyim kendi şehrimin takımı olduğu için Efsane taraftarımız için ESES liyim benim aklımın erdiği yıllarda hiç bir başarısı yoktu bu takımın ama ben asla diğer takımları desteklemedim şimdi birden bire ne oldu bu takımın taraftarına  Anadolunun önderi İstanbul saltanatına son vermek için ortaya çıkmış takımın taraftarına kendisi gibi anadolu takımı olan bursaya karşı feneri destekler olduk onlar olmasın fener olsun demek bu takımın ruhuna ihanettir.

Kendinize gelin yada çift takımlıysanız artık buraya yazmayın ESES li gibi gözükerek

Çünkü Bizler bu takımı sevinmek için sevmedik
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 03:08
Yahu centilmence tebrik etmek bu kadar farklı görüş açtı aramızda? 50 sayfa yazdık ayıp yaa bize. Biz düşmanlıklar yaratarak onlardan yararlarak bazı şeyler peşinde koşup ayakta duran bir camiya değiliz!

Eskişehirsporluyuz ve Eskişehirde yaşıyoruz, bu kent ve bu taraftar her zaman centilmendir ve en eğitimli ve en futbolu bilen kitledir, şimdi bukadarmı zor bi tebrik edip büyüklüğünü göstermek?

Valahi ayıp arkadaşlar, sırf burada yapılanlar değil, bazı sosyal ortamlarda yaptığımız paylaşımlar ve yazılar artık iyice kötüleşmeye başladı herkes kendine çeki düzen versin. Tamam sanal ortam ama bu sanallık artık çok hızlı yayılıyor herkese ve 100 biranda 1000 olarak anlatılıyor. Bazı arkadaşlarımız yazdıkları akıl ve mantık sınırlarını zorluyor sadece maksat olay çıkartmak ya biz Eskieşhirsporluyuz bizim duruşumuz Amigo Orhan duruşu olması lazım. Biz yapacağız arkamızdan takip edecekler yada taklit edecekler. Tebrik et geç, sevmek zorunda değilsin ama centilmen bir Eskişehirli ve Eskieşhirsporlu olarak büyüklüğünü göster, onlar çirkefleşmek isterse kendileri bilir biz neden 50 sayfa konuşuyoruz bunları.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
şimşek26 Liste gör
Yazar

hüseyin
Yer: izmir
  Alıntı şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 03:24
  yazık ya yazık delikanlı gibi , adam gibi tebrik etmeyi bile beceremiyen kompleks sahibi tonla taraftarımız var Angry yıllarca antibizans dedik kaşkollar yaptırdık taktık , bi yiğitçe mertçe tebriği çok görenleri esefle kınıyorum ve onlarla aynı takımı tuttuğum için kendimle de iç çatışma yaşıyorum ayıptır günahtır , alın teriyle emekle hakederek şampiyon olan , şehrinin takımına sahip çıkan komşu ve anadolu şehri olan bursanın taraftarlığını sindiremiyoruz , daha çok fırın ekmek yememiz lazım anlaşılan Angry
yer siyah gök kırmızı şimşekler çakıyor dört biryanda
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 03:32
  Herşeyden önce emektir alınteridir bence de , bizans oyunlarını altederek, hiçbir şaibeye bulaşmadan  bileğinin hakkıyla şampiyon olan bursayı tebrik etme büyüklüğünü gösteremeyenler hiç değilse EMEĞE saygı duysunlar tebrik etmiyorlarsa da ,en azından  sessiz kalıp ; şanlı camiamızı küçültmesinler ...
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 05:18
Sayın şimşek26 ve exespor nickli Abilerim; hepimizin fikrini söylemeye hakkı olduğu gibi benimde var dün geceki mesajlarım silindi, çünkü kışkırtıcıydı bir nebze ama sizde şuan sizin gibi düşünmeyenleri kışkırtıyorsunuz farkındaysanız. Ben dün gece çok üzüldüm, sizde bu kışkırtıcı mesajlarınızı siler veya kışkırtıcı olduğunu kabul ederseniz tartışma büyümeyecek ve biz içimizde bölünmeyeceğiz. Tabii sizinde kendinizce haklı yanlarınız var karşıt görüşler olarak ama sonuçta hepimiz Eskişehir sevdalılarıyız. Saygılarımla. (Ümit ediyorum Eskişehirspor.com yöneticileri bu mesajı silmezler; onlara saygım sonsuz, güvenim de.)
000001
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 08:04
Tebrik ederiz ama büyütmeye gerek yok.Onlar yokken biz salladık ilkler unutulmaz..Ankaragücü tepeden inme/Trabzonspor büyüklenme/ESKİŞEHİRSPOR diklenmedir”. Komşunun şampiyonluğu bizi ister istemez tetikleyecektir önümüzdeki ilk 3 yıl içinde şampiyon oluruz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır