eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 328>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 00:09
üstüne basarak söylüyorum damalı bayrakla yada daha  ilgi çekici bayrakla açık tribünde yapacağımız şhov hafızalardan silinmez
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 00:15
Çalışmalar henüz başlamadı ancak durumlar doğrultusunda yardım edeceğini söyleyen renkdaşlarımızdan yardımları istenecektir.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 00:29

Keşke okulumuz olmasada bizde gelip yardım edebilsek. Emre kardeşim esk deki arkadaşlarıma haber salıcam ben yardım edemezsemde arkadaşlarımı yollamak için elimden geleni yapıcam. sağlam güzel bi şov yapılacağına eminimçalışmalar başlayınca haberimiz olsun mutlaka;)

Uludağ ÜNİESES
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 03:38
Alıntı yapılan banner

Yaşasın Taraftar Dayanışması!

BandoESES kendisine yapılan yardımlardan 200 lirayı Beşiktaş maçında hazırlanacak koreografide kullanılmak üzere hesabıma havale etmiş. Kendilerinden talep olmadığı halde gerçekleştirdikleri bu ince davranış için çok teşekkürler. Beklemediğimiz bir jestti.

Yaşasın Eskişehirspor, Yaşasın Dayanışma, Yaşasın Kollektivizm!

Bir hesabta KoreoESES icin acin imkanlar dahilinde birseyler yapariz bizler gibi sizlerin yaptiklariyle gurur duymakla yetinmeyen sizlere maddi ve manevi destek vermek isteyenlerimiz devamli vardir. Saygilar......
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 09:03
Arkadaşlar dün akşam Eskişehire geldim....Daha önce de belirttiğim gibi yardım etmek için erken kaçtım. Yer ve zaman belirtin hemen orada olucam.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 17:48
Çorbada tuzumuz olsun misali bende katkı yapmaya hazırım.

Ayrıca nacizane bir de önerim var. Düştüğümüz sene ile ilgili, Beşiktaş'ın rakiplerimize yapmış olduğu ikramları ve hatır şikelerini de gündeme getirme zamanıdır. Bursa'lılar bu süreci çok güzel yöneterek son dönemlerde hem maçlardan hem de kamuoyunun katkılarından dolayı kazançlı çıkmışlardır.

U N U T M A D I K !..

1995 – 1996 SEZONU

VAN – BJK : 2 – 0 /  28. 04. 1996

BJK - DENİZLİ : 0 – 4 / 05. 05. 1996

ALTAY – BJK : 3 – 0 /  19. 05. 1996

ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 17:56
bursanın gecen yıllarda bjk ya yaptıgı dünyada şikenin rengi aynı pankartı vardı juventus ve bjk resimleri vardı o pankart cok güzeldi buna benzer bişeyler yapılabilir ayrıca UNUTMADIK olayı güzel olabilir
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 17:59
bu çalışmalarda uygun olursam eger elimden geleni yaparım hertürlü srmt_akbulut@hotmail.com
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 18:33
Alıntı yapılan matador

Çorbada tuzumuz olsun misali bende katkı yapmaya hazırım.

Ayrıca nacizane bir de önerim var. Düştüğümüz sene ile ilgili, Beşiktaş'ın rakiplerimize yapmış olduğu ikramları ve hatır şikelerini de gündeme getirme zamanıdır. Bursa'lılar bu süreci çok güzel yöneterek son dönemlerde hem maçlardan hem de kamuoyunun katkılarından dolayı kazançlı çıkmışlardır.

<SPAN style="FONT-SIZE: 14pt; FONT-FAMILY: Arial">
<P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 1.5pt 0pt"><SPAN lang=DE style="FONT-SIZE: 14pt; COLOR: red; FONT-FAMILY: Arial; mso-ansi-: DE">U N U T M A D I K !..<?: prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></SPAN>

<P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 1.5pt 0pt"><SPAN lang=DE style="FONT-SIZE: 14pt; COLOR: #cfcfcf; FONT-FAMILY: Arial; mso-ansi-: DE"><o:p> </o:p></SPAN>

<P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 1.5pt 0pt"><SPAN lang=DE style="FONT-SIZE: 14pt; COLOR: red; FONT-FAMILY: Arial; mso-ansi-: DE">1995 – 1996 SEZONU<o:p></o:p></SPAN>

<P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 1.5pt 0pt"><SPAN lang=DE style="FONT-SIZE: 14pt; COLOR: red; FONT-FAMILY: Arial; mso-ansi-: DE"><o:p> </o:p></SPAN>

<P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 1.5pt 0pt"><SPAN lang=DE style="FONT-SIZE: 14pt; COLOR: red; FONT-FAMILY: Arial; mso-ansi-: DE">VAN – BJK : 2 – 0 / <SPAN style="mso-spacerun: yes"> </SPAN>28. 04. 1996<o:p></o:p></SPAN>

<P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 1.5pt 0pt"><SPAN lang=DE style="FONT-SIZE: 14pt; COLOR: red; FONT-FAMILY: Arial; mso-ansi-: DE"><o:p> </o:p></SPAN>

<P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 1.5pt 0pt"><SPAN lang=DE style="FONT-SIZE: 14pt; COLOR: red; FONT-FAMILY: Arial; mso-ansi-: DE">BJK – DENİZLİ : 0 – 4 / 05. 05. 1996<o:p></o:p></SPAN>

<P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 1.5pt 0pt"><SPAN lang=DE style="FONT-SIZE: 14pt; COLOR: #cfcfcf; FONT-FAMILY: Arial; mso-ansi-: DE"><o:p> </o:p></SPAN>

<P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 1.5pt 0pt"><SPAN lang=DE style="FONT-SIZE: 14pt; COLOR: red; FONT-FAMILY: Arial; mso-ansi-: DE">ALTAY – BJK : 3 – 0 / <SPAN style="mso-spacerun: yes"> </SPAN>19. 05. 1996<o:p></o:p></SPAN>

<P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"></SPAN>

Sanırım tasarım bitti.Böyle fikirleri 3-5 arkadaş bir araya gelip kareoeses'ten bağımsız olarak yapılabilir.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 22:08
Alıntı yapılan es_emre26

Çalışmalar henüz başlamadı ancak durumlar doğrultusunda yardım edeceğini söyleyen renkdaşlarımızdan yardımları istenecektir.
Mutlaka haber bekliyorum kardeşim ..
Özellikle okulların tatil oldugu perşembe günü calışmalar daha hızlı yürüyecektir ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır