eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2008 saat 18:17
Şu an gözlerim dolu merakla hep sizleri belkedik kötü hava şartları nedeniyle gelemedik cok istiyorduk orda olmayı bu tepkimiz devam edecek selatin abi seni ilk gördümde ve katkıları olanların anlında öperim burda bizler sadece eses için degil tüm annadolu takımları için yaptık şimdi görecegiz bakalım kimler memleketine sahip cıkıyor bkş den allah razı olsun
yucel..
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2008 saat 18:25
Alıntı yapılan ckonrat26

yanlışlıkla yazamadım ali abi kusura bakma Big%20smile düzelttim Embarrassed

Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
humby Liste gör
Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı humby Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2008 saat 18:26

çok güzel bir gündü emeği geçenlere çok teşekkür ederim..

bir arkadaş demiş bu gün bir daha gurur duydum eskişehirsporlu olmamdan dolayı diye.. federasyona doğru yürürken o yağmur da o doluda insanlar alel acele ellerinde şemsiyeleri ile bir yerlere koşuşturuyorlardı.. suratları asık koşuşturuyorlardı.. ama etrafıma baktığımda bizde aynı şartlarda olmamıza rağmen herkesin yüzü gülüyodu herkes neşeliydi.. o an bende içimden geçirdim.. çok şükür Allahım.. iyiki esesliyim diye.. bende bi kez daha gurur duydum esesimle bu büyük taraftarıyla..

bu günün anısı diye bir tane karafanfili ve basın bülteninide sakladım (selahattin abi hemen kızma önce attım federasyona sonra aldım çaktırmadan.. görevimizi yaptık yane)
karanfil solar belki ama söz uçar yazı kalır..

inşallah bkş ile daha iyilerini daha güzellerini göreceğiz..

takrardan sağolun
açık dikkat
Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2008 saat 18:26
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2008 saat 18:27
rica ederim ali abi ne demek forumda yazmaya yazmaya yazmayı unutmuş Tongue
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES!!!
Yukarı
humby Liste gör
Yazar

erman
  Alıntı humby Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2008 saat 18:28

çok güzel bir gündü emeği geçenlere çok teşekkür ederim..

bir arkadaş demiş bu gün bir daha gurur duydum eskişehirsporlu olmamdan dolayı diye.. federasyona doğru yürürken o yağmur da o doluda insanlar alel acele ellerinde şemsiyeleri ile bir yerlere koşuşturuyorlardı.. suratları asık koşuşturuyorlardı.. ama etrafıma baktığımda bizde aynı şartlarda olmamıza rağmen herkesin yüzü gülüyodu herkes neşeliydi.. o an bende içimden geçirdim.. çok şükür Allahım.. iyiki esesliyim diye.. bende bi kez daha gurur duydum esesimle bu büyük taraftarıyla..

bu günün anısı diye bir tane karafanfili ve basın bülteninide sakladım (selahattin abi hemen kızma önce attım karanfili federasyona sonra aldım çaktırmadan.. görevimizi yaptık yane)
karanfil solar belki ama söz uçar yazı kalır..

inşallah bkş ile daha iyilerini daha güzellerini göreceğiz..

takrardan sağolun
açık dikkat
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2008 saat 18:28
Alıntı yapılan omer26

BKŞ olarak çok güzel bir organizasyona daha imza atmış bulunuyoruz. Bu organizasyona katılarak bizlere destek veren;

KKŞ'ye,
BursaESES'e,
TKŞ'ye,
Kasımpaşalı kardeşlerimize,

Yoğun çabalar sonucunda ayarladıkları organizasyonu kötü hava şartları nedeniyle gerçekleştiremeyen Anadolu Yıldızı Derneği'ne, bu organizasyona katılan tüm taraftarlarımza, bizleri arayarak destek olan herkese, buraya kadar haber yapmak için gelen Eskişehirspor Resmi Dergisi'nden Kemal ve Melih'e, Ali İhsan Sarıçoban'a ve son olarak da emeği geçen tüm BKŞ ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

1 kişi de olsak 1000 kişi de
Hep aynı sevgiyi haykıracağız EStiklal'de...

Bu arada kar yağışı nedeniyle katılamayan ve desteklerini telefon ile bildiren Sakarya'nın Kırmızı Şimşekleri'ne, ESYİAD'a, Kütahya'nın Kırmızı Şimşekleri'ne ve Sakarya'dan gelen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
es-es-turan Liste gör
Deneyimli Yazar

Turan
  Alıntı es-es-turan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2008 saat 18:28
tek tek kafa kafa saydım arkadaşlar 47 kişi vardı bilmiorum daha sonra eklenen oldu mu en son buydu yani...

biz bu yağmur altında görevimizi yerine getirdik bütün basına da bildirdik...gayet güzel bir eylem yaptık , taksimde toplandık metroyla levente geçtik oradan da biraz yürüdük federasyon binasına...

Kalsa da son nefes
Yine de ESES
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2008 saat 18:33
Alıntı yapılan mmt26

istanbulun göbeğinde,
 federasyonun kapısında,
 biz piyon olmayacağız,
hakkımızı yedirmeyeceğiz,
 üç büyük saçmalıklarına tapmayacağız dedik...
anadolu diye diye çıktık yola ,
 43 yıldır biz vardık
yıkılmadık ayaktayız dedik ....

orada o yağmura rağmen yinede bursadan sakaryadan tekirdağdan izmitten gelen  herkesin ayaklarına sağlık...

ayrıca bir gönüldaşımız  bu tepki ankaragücü maçındada ortaya konulmalıdır demiş, haklıdır!!! ankaragücü maçında devamı gelmelidir...

bunuda soylemeden edemeyeceğim, bugun birkez daha eskişehirSPOR lu olmanın gururunu yaşadım... emeği geçen herkese çok teşekkurler...
Biz Eskişehirsporluyuz,biz farklıyız.Çok güzel oldu.Kaliteli ve seviyeli bir organizasyondu.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2008 saat 18:56

Allahım sana şükürler olsun bizi utandırmadın... Değerli gönüldaşlar, şu 40 kişi lafı beni gerdi, onla başlayalım... Biz hiçbir derneğimizin hiçbir taraftar grubumuzun ne elini ne ayağını bağladık! Bir haftadır şu forumda kendimizi paraladık, yetmedi dün internetteki spor sitelerine, ajanslara bugün gazetelere (Hürriyet ve Sabah) bu onurlu adımı atacağımızı duyurduk. Tekirdağ'dan Ayhan ağabeyin, Kocaeli'nden Bahadır'ın, Bursa'dan Tayfun'un katılabildiği bir organizasyonda biz kapılarımızı kimseye kapamadık!

Biz bu tabloyu zaten biliyorduk. Aynı suskunluğu gügü olayında Allah aşkına yaşamadık mı? Tabii ki yaşadık. Bütün derneklerimiz ve taraftar gruplarımız "SİZE KIRGINIZ"... Biz mal kavgası için gitmedik Levent'e. ES ES için gittik ve "1970'lerde olduğu gibi bugünde Anadolu'da öncü de önder de biziz, bütün Anadolu için buradayız" dedik. Bugün kaçar mıydı??? 12-13 medya kanalını çağırdık. (NTV'sinden, Ajansına, Vatanından, Maratonuna hepsini...) Bu kutlu adımı omuz omuza atamaz mıydık?

Biz gügü de bölündük, belki bunda birleşiriz dedik. ES ES için birleşiriz dedik. Gün çok anlamlıydı, olağanüstüydü, muhteşemdi, ama inanın ben üzgünüm çok üzgünüm. 1965liler de ETD'de, AYDER de, Kızılcıklı'da, Nefer de bizim canımızdır demedik mi? Dedik... Bu adımı atarken Allah tırnağına zeval vermesin ve herbirinizi çınar gibi köklü-yüce eylesin bizi yapayalnız bıraktınız...

Biri, 40 kişi 30 bin kişi falan demiş... Sevgili dostum... Sen halâ atılan bu adımda kelle hesabına gidiyorsan benim sana zaten lafım yok. Biz ne küçük ne büyük başız. Bizi kelleyle değil yürekle say... Paşalılar, Kartal deplasmanınız ve Ordu maçınızda inşallah yanınızda olacağız. Bugün soğuğa, yağmura rağmen yönetimimizden çok daha fazla misyon ve vizyona (dünden yarına üzerimize düşen görev ve bunu görme yetisi) sahip olan aramızda ekonomik nedenlerle bulunamayan ama yüreği bizle atan tüm gönüldaşlarımıza sağolun diyoruz. Ve BKŞ'nin çekirdek kadrosu... Yokluğunuzu gençlerimiz hiç aratmadı!

YAŞASIN ANADOLU ÖNDERİ
BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORUMUZ

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır