eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 13:23
Alıntı yapılan sisal

olaylara ortadan bakıyorum; nefer tribününe girmeyen birisiyim arkadaşlarla kale arkasında olacagız. ama şu var adamların lideri akıllı tribünü büyütmek istiyor kale arkasında 1000 olacakken maratonda 3000 olmayı istiyor bunda bu şu denilebilecek bir durum yok. hem sayısal hemde nicelik anlamında büyüklük hedefleniyor; bize düşen takıma destek vermek neferde alteste bizim. tamam tam içlerinde olma maratonun kıyısında dur gerektiğinde destek ver. çogunlukla hep yıkıcı konuşuyoruz yapıcı olmak lazım

ASLINDA OLAYDA TAMDA BU NEFER 1000 DEĞİLDE 3000 KİŞİ GÖZÜKECEK DİYE STADIN YARISI BOŞ KALMASIN

Benim için maratonda nefer olmuş altes olmuş yok o şurda yok bu burada önemli değil. Kulüp zor durumdamı evet. Bu uygulanan politika kombine sayılarını düşürecek mi evet. Konuşacak başka bir şey göremiyorum ben. Kulübü düşünen yok herkes grupçuluk peşinde.
We will manage together.
Yukarı
ESESJUNİOR Liste gör
Yazar

kenan
  Alıntı ESESJUNİOR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 13:37
Alıntı yapılan Dorlion

Nefer maratonda olmasaydı şu an maratonun yarısından fazlası satılmış olacaktı olay bu kadar basit...
Yukarı
ESESJUNİOR Liste gör
Yazar

kenan
  Alıntı ESESJUNİOR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 13:40
aynen katılıyorum gruplar gitsin kale arkalarını doldursun kimsenin kimseye dayatma yapmaya hakkı olamaz maraton alt nefer olmasaydı ben kombineyi almıştım ama şimdi üst açılmasını bekliyorum açılana kadarda almayacağım. açılmazsada sırf gruplar öyle istedi diye onların belirlediği yerde oturacak değilim.
Yukarı
risingson Liste gör
Yazar

Yılmaz
Yer: EStanbul
  Alıntı risingson Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 14:03
bende maraton üstü bekliyorum, açılmazsa ilk maçla beraber kale arkası alırım
Bir Kasa Efes, Ölümüne ES-ES / yanıyor yanıyor Ayder Ayder yanıyor
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 16:19
Alıntı yapılan Dorlion

Alıntı yapılan sisal

olaylara ortadan bakıyorum; nefer tribününe girmeyen birisiyim arkadaşlarla kale arkasında olacagız. ama şu var adamların lideri akıllı tribünü büyütmek istiyor kale arkasında 1000 olacakken maratonda 3000 olmayı istiyor bunda bu şu denilebilecek bir durum yok. hem sayısal hemde nicelik anlamında büyüklük hedefleniyor; bize düşen takıma destek vermek neferde alteste bizim. tamam tam içlerinde olma maratonun kıyısında dur gerektiğinde destek ver. çogunlukla hep yıkıcı konuşuyoruz yapıcı olmak lazım

ASLINDA OLAYDA TAMDA BU NEFER 1000 DEĞİLDE 3000 KİŞİ GÖZÜKECEK DİYE STADIN YARISI BOŞ KALMASIN

Benim için maratonda nefer olmuş altes olmuş yok o şurda yok bu burada önemli değil. Kulüp zor durumdamı evet. Bu uygulanan politika kombine sayılarını düşürecek mi evet. Konuşacak başka bir şey göremiyorum ben. Kulübü düşünen yok herkes grupçuluk peşinde.

Ben de şunu ekleyeyim :
Takımı desteklemek ,Eskişehirspor taraftarlığı önemli deniliyor, o zaman maraton tribünde  Nefer adı geçmesin .

Seyirci birlikteliği mi önemli yoksa grup adı mı  daha net belli olur ?
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
feyzo26 Liste gör
Yeni Yazar

Feyzullah ÇEK
Yer: Eskişehir
  Alıntı feyzo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 23:34
Siz neden Nefer'e kale arkasını dayatıyorsunuz? Grup olunca her zaman daha kötü yerlerde olmak zorunda mı? En güzel yerde biz olalım, onlar bir kenarda bağırsın sonra dışarda bununla övünelim, pahalı da olmasın ama falan filan.. Grup olunca  ikinci sınıf insan muamelesi gösterin sonra rize de trabzonda tv başında maçı izlerken 5 saniye o çocukları gösterince helal olsun diyip alkışlayın.. Eskişehir'e geldiklerinde hoop durun bakalım siz bi kenarda durun tavrında bulunun.. Ne güzel dünya..

Nefer sadece kendisi oranın hakkını verir. Siz bakalım geri kalan yerleri doldurabilip hakkını verebilecek misiniz?
Pankartı bunlar yapsın, besteyi bunlar yapsın, en uzak yerlere bunlar gitsin, en kötü otobüslere bunlar binsin, sonra yeni bir stad yapılınca en güzel yere siz geçmek için ayrıcalık isteyin ve bu insanlara kin güdüp bi köşeye atmak isteyin.. Faşizmin bir anlamı da sizin bu düşünceleriniz..
İnsanlar Eskişehirspor sevgisiyle birleşip güzel şeyler yapmaya çalıştıkça, siz ona buna düşmanlığınızdan Eskişehirspor'dan vazgeçebiliyorsunuz.. Kendinizi sorgulayın ve bu ayrımcı zihinlerinizle vedalaşın.
ŞİİİM ŞEEEK LEER şık şık şık
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 23:53
Alıntı yapılan feyzo26

Siz neden Nefer'e kale arkasını dayatıyorsunuz? Grup olunca her zaman daha kötü yerlerde olmak zorunda mı? En güzel yerde biz olalım, onlar bir kenarda bağırsın sonra dışarda bununla övünelim, pahalı da olmasın ama falan filan.. Grup olunca  ikinci sınıf insan muamelesi gösterin sonra rize de trabzonda tv başında maçı izlerken 5 saniye o çocukları gösterince helal olsun diyip alkışlayın.. Eskişehir'e geldiklerinde hoop durun bakalım siz bi kenarda durun tavrında bulunun.. Ne güzel dünya..Nefer sadece kendisi oranın hakkını verir. Siz bakalım geri kalan yerleri doldurabilip hakkını verebilecek misiniz?Pankartı bunlar yapsın, besteyi bunlar yapsın, en uzak yerlere bunlar gitsin, en kötü otobüslere bunlar binsin, sonra yeni bir stad yapılınca en güzel yere siz geçmek için ayrıcalık isteyin ve bu insanlara kin güdüp bi köşeye atmak isteyin.. Faşizmin bir anlamı da sizin bu düşünceleriniz..İnsanlar Eskişehirspor sevgisiyle birleşip güzel şeyler yapmaya çalıştıkça, siz ona buna düşmanlığınızdan Eskişehirspor'dan vazgeçebiliyorsunuz.. Kendinizi sorgulayın ve bu ayrımcı zihinlerinizle vedalaşın.

bunu anlamıyor işte kimse. yapıcı olmaya çalışmıyorlar birbirimizin yanlışlarını kapatmak destek olmak varken köstek oluyoruz. Adamlar inşallah nefer dolduramaz da anlarlar diyorlar ya. bu olabilir mi ? onlar bursaspor taraftarımı ? en temiz saf ve yoğun destek bu gruplardan geliyor. biraz kendinizi de sorgulayın. hep başkaları suçlanarak çözüm bulunmaz
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2016 saat 23:54
görüntü eskişehirsporun küçülmesi.üzülüyoruz elimizden birşey gelmiyor.uzun vadede küçülüp kendi halinde bir kulüp olacaktır.tek çare eskişehirden yeni bir kulüp çıkarmaktır.
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2016 saat 00:03
Alıntı yapılan esyagızes

görüntü eskişehirsporun küçülmesi.üzülüyoruz elimizden birşey gelmiyor.uzun vadede küçülüp kendi halinde bir kulüp olacaktır.tek çare eskişehirden yeni bir kulüp çıkarmaktır.

Eskişehirsporlu olduğunuzu düşünmüyorum hiç bir Es-Es li böyle yorum atmaz.. Yer kısmına koca koca İSTANBUL yazmanızdan belli ne tarafta olduğunuz zaten..Umarım modlar Esesli gibi görünüp malum 3 takım seyircilerini atar siteden.
Es-Es
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2016 saat 00:15
35 bin kişilik stada sığamadık ya, diyecek bişey yok.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır