eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıNzuzi Toko

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 44454647>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 16:44
Alıntı yapılan poseidon

Son haftalardaki performansı çok iyiydi... Ama ne olursa olsun defolup gitsin...

Yattık kalktık para para para amk ne paraymış bee... 8 maç var şurada sonra zaten hesaplar görülür...

Şimdi para pul zamanı değil el birliğiyle şu takımı kümede tutalım sonra zaten alacağımızı alırız diye düşünmeyen futbolcu kim olursa olsun takımdan siktirsin gitsin zaten...

Yeter bu kadar be nedir bu? Ulan insanın yaptığı mesleğe de bir saygısı olur... Önce asgari bir başarı sağlanır sonra para pul işleri konuşulur... Futbolculuk meslek olarak sadece para için yapılan bir meslek mi ki sürekli bu para ön plana çıkartılıyor... Salt para kazanmayı düşünüyorlarsa defolup gitsinler ticaretle meşgul olsunlar gitsinler memur olup günü gününe paralarını alsınlar....

Aldıkları paralar da asgari ücret değil ki bir ay almasalar açlıktan nefesleri koksun...

Bu demek değil ki yönetim iyi bir bok, en başta kokan onlar...

Daha öncede yazdım... Şu son 4 takım arasında kim ki teknik direktör krizi para pul krizi gibi motivasyon dağıtacak şeylerde uzak durup sadece futbola odaklanır... Kümede kalacak takım o olur... Bu durum bu kadar da açık...
Yönetimin Beceriksizliğinden Değil de Zaten Bugüne Kadar Her Gidene Bir Kulp Buluyoruz; O Zaman Bir Kaç Gün Sonra Boffin'de, Kamil Ahmet'de, Dosa'da, Kıvanç'ta Gitmeye Kalkarsa Ne Kulp Bulacağız ...

O Virüs, Bunda Aidiyat Duygusu Yok, Şu Kulübün İçinde Algı Operasyonu Yapıyor Yani PARDON YA Gerçekten de PARDON :::
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 16:49
Alıntı yapılan poseidon

Son haftalardaki performansı çok iyiydi... Ama ne olursa olsun defolup gitsin...

Yattık kalktık para para para amk ne paraymış bee... 8 maç var şurada sonra zaten hesaplar görülür...

Şimdi para pul zamanı değil el birliğiyle şu takımı kümede tutalım sonra zaten alacağımızı alırız diye düşünmeyen futbolcu kim olursa olsun takımdan siktirsin gitsin zaten...

Yeter bu kadar be nedir bu? Ulan insanın yaptığı mesleğe de bir saygısı olur... Önce asgari bir başarı sağlanır sonra para pul işleri konuşulur... Futbolculuk meslek olarak sadece para için yapılan bir meslek mi ki sürekli bu para ön plana çıkartılıyor... Salt para kazanmayı düşünüyorlarsa defolup gitsinler ticaretle meşgul olsunlar gitsinler memur olup günü gününe paralarını alsınlar....

Aldıkları paralar da asgari ücret değil ki bir ay almasalar açlıktan nefesleri koksun...

Bu demek değil ki yönetim iyi bir bok, en başta kokan onlar...

Daha öncede yazdım... Şu son 4 takım arasında kim ki teknik direktör krizi para pul krizi gibi motivasyon dağıtacak şeylerde uzak durup sadece futbola odaklanır... Kümede kalacak takım o olur... Bu durum bu kadar da açık...
Direk toko ile görüşme fırsatım oldu.Adama bu sene beş kuruş ödeme yapılmamış.Kendisininde bakmakta olduğu çok kalabalık bir ailesi varmış.Bu insanlar afrikalı oraalardaa yaşam çok zor.Toko onlar için bir umut.Ayrıca adamında bankalara ödemeleri varmış.Doğrudur çoğu insaan gibi kredi kartı ile yada kredilerle döndürmeye çaılışmış birde milli takımlardan aldıklarıyla.Şu an artık gücü kalmamış.Burda eğer suçlu aranacaksa tek bir isim vardır odaa mesut hoşcandır.Bugun yarın bu çocuğu oyalamış.Ödenecek meblağda çok fazla değil.Tek kelime ile yazıklar olsun.Şu an piyasada eskisehirspor yönetimi denen bir topluluk yok.Bütün yük valide o idare etmeye çalışıyor.Eğer vali devrede olmasa çoktan film kopmuştu.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 16:58
Okan abi ben yazıda da yazdım yönetim zaten iyi bir bok değil diye... Kaldı ki adamlar şu anda sadece kukla yönetim, sezon sonu bu takım düşerse tası tarağı toplayıp kaçacaklar, kalırsa da biz tuttuk deyip koltuklarına daha sıkı yapışacaklar işte o zaman da bu taraftar grupları tribünleri organize edip onları istifaya zorlamazlarsa alayına yazıklar olsun...

Serhat üstad, her şeye eyvallah bu kadar bunalmış sıkışmış olabilir... Şimdi takımdaki sözleşmesini feshetti... E şimdi ne olacak kalkıp hemen transfer yapacak hali yok toko'nun yine sezonların kapanmasını bekleyecek, he şu var eğer bir yerden garanti aldıysa transfer konusunda ve bir kaç hafta içinde sıcak para alacaksa eyvallah... Ama ben böyle bir ihtimale olasılık vermiyorum... Benim laflarım Toko'ya özel laflar değil, onun özelinde bütün takım oyuncularına...

Yönetim hakkındaki söylediklerine de birebir katılıyorum... Zaten şu sms kampanyasını valilik değil de, yönetim başlatsaydı kimsenin destek olmayacağını da biliyorlardı...

Dediğim gibi sadece futbola odaklanmak yerine şu ottan boktan işlerle takım motivasyonunu dağıtan her kim varsa da yönetimden futbolcusuna Allah bin belasını versin...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 19:58
Toko da serbest kaldı iyi kötü sagbekte kene gibi adama yapışan seri koşan görev adamiydi emeğine sağlık
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 21:07
Eskişehirsporlu futbolcu Nzuzi Toko, takımıyla sözleşmesini tek taraflı feshetti.

Siyah-kırmızılı takımın kadrosuna sezon başında dahil edilen Demokratik Kongo Cumhuriyetli futbolcu Toko, kulüpten alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle antrenmanlara çıkmıyordu.

Eskişehirspor ile 2017 yılına kadar anlaşması bulunan Toko, sözleşmesini tek taraflı feshederek, siyah-kırmızılı kulüple yollarını ayırdı.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 22:50
Ölmüşüz de, ağlayanımız yok...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 07:46
yazık yemin ediyorum.yazacak tartışacak ne var.şu rezilliğin neyi tartışılacak.ne yönetim ne yönetici bunun neyini açıklayacak.asıl gs maçından sonra ne olacak merak ediyorum.heleki olumsuz bir sonuç ta olacakları düşünmek bile istemiyorum.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 07:59
Arka sayfada yazılana göre 90 bin tl alıyormuş. Futbolda bu kadar az denilebilecek parayı vermemişler. Belki de hepsini değil. Bir kısmını verip bir kaç hafta idare edebilirlerdi. Bu olay takım içerisinde de olumsuzluğa yol açar. Ligin bitimine 8 hafta kala, bu kadar önemli maça çıkacakken, böyle bir şeyi düşman bile yapmaz. Yapmaz derken Toko'dan da değil yönetimden bahsediyorum.
Her zaman her yerde
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 12:41
Düşersek Alt Ligde İhtiyacımız vardı.
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 13:27
Şu takımın haline bak toko nun gidişine üzülüyoruz. Olay bu kadar açık ve net....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 44454647>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır