eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2014 saat 13:36
Cumartesi günü müsait olupta bursaya gelmeyen,Eskişehirdeki maçada gelmesin
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2014 saat 13:46
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Stadımız berbat ötesi maalesef o yüzden taraftarı etkiliyor ciddi şekilde.
Güzel kardeşim hiç alakası yok1986-1987 öncesindeki stadı görse idiniz o zaman hiç stada gelmezdiniz demekki. AMMAA o zamanki stadtaki  ruhu , birliği,beraberliği,bilinci ve taraftardaki efendiliği görse idiniz inanın bugünde stada zor gelirdiniz.HERŞEYİMİZİ KAYBEDELİM AMA RUHUMUZU ASLA.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
s.emree_26 Liste gör
Yazar

Şaban EMRE
Yer: Trabzon
  Alıntı s.emree_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2014 saat 13:55
Bursaspor yenilgisi bizi çok derinden sarstı.. Oynanan isteksiz oyun yaraladı hepimizi.. Biz yenilebiliriz Bursaspor'a bile fakat birliğimizi koruyalım arkadaşlar.. Biz skor için taraftarlık yapmıyoruz 3. ligde binlerce kişiyle stada koşarak gösteriyoruz sevgimizi.. Sağ duyulu olmaya çalışmalıyız.. Eğer böyle yenildik diye patlayacak yer ararsak yıkılırız.. Bizim birlik olmamız gerekir sonuç ne olursa olsun..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2014 saat 13:57
Dün macta bir tribün lideri yoktu her kafadan bir ses cıktı az kisiyle agır besteler söylenmeye calısıldı tam bir fiyaskoydu nerede o eski tribünler önceden deplasmana gelen seyirci daha hırslı bağırırdi simdi iki besteyi yan yaa getiremiyoruz yazık bize ezeli rakibimize bu kadar eziliyoruz
EsEs
Yukarı
s.emree_26 Liste gör
Yazar

Şaban EMRE
Yer: Trabzon
  Alıntı s.emree_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2014 saat 13:59
Ben gidemeyeceğim Bursa'ya konum itibariyle ama imkanı olan herkesin gidip oraya taraftar nasıl olur göstermesi gerekir.. Bakmayın stadları dolu gibiydi ama görün bakalım rakip ESES olmasaydı ne kadarı dolacaktı stadın? Hafta içi saat 5 te o kadar kişi işi gücü bırakıp gelmez tribüne rakip Akhisar, Sivas, Elazığ, Antalya olsa..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2014 saat 14:11
Alıntı yapılan kocakurt

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Stadımız berbat ötesi maalesef o yüzden taraftarı etkiliyor ciddi şekilde.
Güzel kardeşim hiç alakası yok1986-1987 öncesindeki stadı görse idiniz o zaman hiç stada gelmezdiniz demekki. AMMAA o zamanki stadtaki  ruhu , birliği,beraberliği,bilinci ve taraftardaki efendiliği görse idiniz inanın bugünde stada zor gelirdiniz.HERŞEYİMİZİ KAYBEDELİM AMA RUHUMUZU ASLA.

Abicim ben koltuksuz dönemde de maçlara gidiyordum ama şu an da maalesef insanlarımız konforuna ,rahatına düşkün hale geldi o yüzden yeni stadımızın bir an önce olması şart e birde üstelik canlı tv yayınları var eskiden 2.lig te böyle bi imkan yoktu.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2014 saat 14:11
yok artık stadı bahane etmek nedir ? bursadaki deplasman tribünü dolmazsa rezilliktir o kadar. bu taraftar önündeki iki bursa maçındada tribünleri doldurmalıdır.
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2014 saat 14:25
12 yıllık 2.3.lig maceramız taraftar profilini çok kötü etkiledi , çok bilinçsiz gençler var neyin ne olduğundan habersiz taraftar değilde daha çok holigan bu arkadaşlar

günlük başarıyla takımı şampiyon bi yenilgiyle bütün takıma yönetime teknik direktöre söven saydıran bi taraftarımız var beni en çok üzende bu

ileri yaştaki taraftarlar daha efendi ve bilinçli ,kültürlü ,gerçek eses taraftarının olması gerektiği gibi ...
Yukarı
Kızılcıklı. Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Kızılcıklı. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2014 saat 13:57
Bursa - Eskişehir maçlarına bakıp Bursaspor taraftarının çok iyi olduğunu düşünenler, taraftar değil malesef seyircidir, tribün bilmeyen insanlardır.

1) Bursa kupa maçı, Çorumspor tribünlerinin de yapabileceği olan maç öncesi, maç başı üçlüsü ve ve ilk 6-7 dakika süper tribün yapan Bursa, eyvallah. Sonra herkesin susup maçı izlemesi. İşte tribünler tam bitik, herkes maç izlemeye dönüyor, hoop Bursa gol atıyor tribünler canlanıyor. Sonra tekrardan tribünler bitecek kıvama geliyor, hoooop Bursa gol atıyor tribünler kaldığı yerden devam.

2) Bursa lig maçı, 3'lüden 21. dakikaya kadar tamamen kuru gürültü, yani tribün namına bir şey yok, açın 90 dk özeti izleyin, sıfırlar. 21. dakikada yine adamlar gol atıyor, hooop tribünler canavar kesiliyor. Sonra 2-0 oluyor, ooo bi de düşman rakip şehrini yeniyosun, herkes coşuyor, ne zaman ki maç 2-1 oluyor Bursalılar yine gerilemeye başlıyor, hatta gerilemeyi bırakın tırnaklarını yiyerek maç izliyorlar. Sonra EsEs kırmızı yiyor, penaltı vs. derken hoop adamlar yine tribün yaparak bitiriyorlar, sonra da insanların gözünde büyük tribün yaptı imajı yaratılıyor.

Aynı şey geçen seneki İzmir'de de oldu. Kapalı tribüne sahip olan Bursa, açık tribünde Eskişehirspor. Sis bombaları, meşaleler, pankartlar, koreografi vs. tribün adına her şey bizde. Sonra gol yiyoruz yine, Bursa tribünleri canlanıyor. Neyse diyoruz, 2. yarıya 2-0 mağlupken bile mükemmel tribünle giriyoruz, meşaleler falan, adadamlar tam bizi izliyor, ıslıklıyor derken hoop sahada yine Bursa gol atıyor, ağır bir yenilgi sonrası adamlar tekrardan canlanıyor.

Şimdi size soruyorum, adalet bunun neresinde? Şartlar hiçbir zaman eşit olmadı. Önümüzdeki sene dakika 30'da 2-0 önde olan taraf biz oluruz sahada, işte o zaman tribünleri tekrar kıyaslarız.

Bunlar Bursa özetiydi, gelelim özeleştiriye. Eskişehirspor taraftarı 20002 yılından bu yana her sene kendini geriye itti. Takım üstlere çıktıkça tribünler dibe doğru sürüklendi. Hele ki bu sene afedersiniz darılma gücenme olmasın ama tribün namına 0 değil eksilerde olan bir kapalı tribün var ki ben de o tribündeyim. Kimse kimseye salça değil, insanları iyi, yağma yok, kavga yok, hırsızlık yok vs. vs. bunlar süper şeyler, yani temiz tribün adına her şey var ama gel gelelim ki tribün yok. Yok bilet pahalı, kapalı tribünü bitirmeye çalışıyorlar falan kendimizi kandırmayalım. 7-8 sene önce Kızılcıklıda 200 kişi köpek gibi tribün yaptığımız günleri ne zaman unuttunuz? Ben hayatımda ilk defa görüyorum bir tribün grubunun maç izlediğini. Hani çok yabancılıyorum, Nefer'de maç izliyoruz ya, böyle bi şey olabilir mi? Açıktaki çekirdekçi amcalardan tek farkımız, onlar oturarak izlito, biz ayakta izliyoruz. Neyse ki Nefer tribün lideri Murat DİRİ tekrardan geri döndü, inşallah onun bi itici gücü olur tribünlerde.

Buna karşılık şu Bando - Altes civarını oluşturan büyük bir blok var ya, işte o blokta gerçek tribün çocuklarının bulunduğu yer olduğunu düşünüyorum ve çok büyük bir potansiyele sahip. Tek dezavantajları bir lider yok orda ve orayı yönlendirecek olan da Nefer'dir. Eğer Nefer iyi olursa otomatikman açık da süper olacak ancak bu sene çok zor görüyorum durumu. Yeni stadyuma geçeriz, Nefer, Altes ve Bando civarındaki tribüncü çocuklar tek bi çatı altında bağıracak ve yeni stadda kale arkasına geçecek, işte o zaman belki eski taraftar geri döner ama şimdi durumumuz çok kötü çok..
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2014 saat 14:02
Alıntı yapılan Kızılcıklı.

Bursa - Eskişehir maçlarına bakıp Bursaspor taraftarının çok iyi olduğunu düşünenler, taraftar değil malesef seyircidir, tribün bilmeyen insanlardır.

1) Bursa kupa maçı, Çorumspor tribünlerinin de yapabileceği olan maç öncesi, maç başı üçlüsü ve ve ilk 6-7 dakika süper tribün yapan Bursa, eyvallah. Sonra herkesin susup maçı izlemesi. İşte tribünler tam bitik, herkes maç izlemeye dönüyor, hoop Bursa gol atıyor tribünler canlanıyor. Sonra tekrardan tribünler bitecek kıvama geliyor, hoooop Bursa gol atıyor tribünler kaldığı yerden devam.

2) Bursa lig maçı, 3'lüden 21. dakikaya kadar tamamen kuru gürültü, yani tribün namına bir şey yok, açın 90 dk özeti izleyin, sıfırlar. 21. dakikada yine adamlar gol atıyor, hooop tribünler canavar kesiliyor. Sonra 2-0 oluyor, ooo bi de düşman rakip şehrini yeniyosun, herkes coşuyor, ne zaman ki maç 2-1 oluyor Bursalılar yine gerilemeye başlıyor, hatta gerilemeyi bırakın tırnaklarını yiyerek maç izliyorlar. Sonra EsEs kırmızı yiyor, penaltı vs. derken hoop adamlar yine tribün yaparak bitiriyorlar, sonra da insanların gözünde büyük tribün yaptı imajı yaratılıyor.

Aynı şey geçen seneki İzmir'de de oldu. Kapalı tribüne sahip olan Bursa, açık tribünde Eskişehirspor. Sis bombaları, meşaleler, pankartlar, koreografi vs. tribün adına her şey bizde. Sonra gol yiyoruz yine, Bursa tribünleri canlanıyor. Neyse diyoruz, 2. yarıya 2-0 mağlupken bile mükemmel tribünle giriyoruz, meşaleler falan, adadamlar tam bizi izliyor, ıslıklıyor derken hoop sahada yine Bursa gol atıyor, ağır bir yenilgi sonrası adamlar tekrardan canlanıyor.

Şimdi size soruyorum, adalet bunun neresinde? Şartlar hiçbir zaman eşit olmadı. Önümüzdeki sene dakika 30'da 2-0 önde olan taraf biz oluruz sahada, işte o zaman tribünleri tekrar kıyaslarız.

Bunlar Bursa özetiydi, gelelim özeleştiriye. Eskişehirspor taraftarı 20002 yılından bu yana her sene kendini geriye itti. Takım üstlere çıktıkça tribünler dibe doğru sürüklendi. Hele ki bu sene afedersiniz darılma gücenme olmasın ama tribün namına 0 değil eksilerde olan bir kapalı tribün var ki ben de o tribündeyim. Kimse kimseye salça değil, insanları iyi, yağma yok, kavga yok, hırsızlık yok vs. vs. bunlar süper şeyler, yani temiz tribün adına her şey var ama gel gelelim ki tribün yok. Yok bilet pahalı, kapalı tribünü bitirmeye çalışıyorlar falan kendimizi kandırmayalım. 7-8 sene önce Kızılcıklıda 200 kişi köpek gibi tribün yaptığımız günleri ne zaman unuttunuz? Ben hayatımda ilk defa görüyorum bir tribün grubunun maç izlediğini. Hani çok yabancılıyorum, Nefer'de maç izliyoruz ya, böyle bi şey olabilir mi? Açıktaki çekirdekçi amcalardan tek farkımız, onlar oturarak izlito, biz ayakta izliyoruz. Neyse ki Nefer tribün lideri Murat DİRİ tekrardan geri döndü, inşallah onun bi itici gücü olur tribünlerde.

Buna karşılık şu Bando - Altes civarını oluşturan büyük bir blok var ya, işte o blokta gerçek tribün çocuklarının bulunduğu yer olduğunu düşünüyorum ve çok büyük bir potansiyele sahip. Tek dezavantajları bir lider yok orda ve orayı yönlendirecek olan da Nefer'dir. Eğer Nefer iyi olursa otomatikman açık da süper olacak ancak bu sene çok zor görüyorum durumu. Yeni stadyuma geçeriz, Nefer, Altes ve Bando civarındaki tribüncü çocuklar tek bi çatı altında bağıracak ve yeni stadda kale arkasına geçecek, işte o zaman belki eski taraftar geri döner ama şimdi durumumuz çok kötü çok..

Bu yazıya baştan sona kadar katılıyorum
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır