eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 02:59
pazarda satılan formalar gibi duruyor.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 04:32
bence sarı forma güzel olmuş çizgileri lacivert olmadıkca sorun yok sonucta armamızda var alternatif olarak turkuazdan daha iyidir beyaz formadaki çizgiler keşke kırmızı olsaymış umarım tffye bildirilmeden düzeltirilir..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
sinan_esk Liste gör
Yazar

Sinan
Yer: Turkey
  Alıntı sinan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 04:40
hepsi birbirinden berbat!!
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 09:24
   Yönetimi eleştirmek istemiyorum ama son yıllarda ki en iyi forma seçimi bana göre PUMA firmasından aldığımız formalardı yani gerek siyah kırmızı yatay çizgili olsun parçalı olsun güzeldi, geçen sezon çubuklu formamızda ki renk kırmızı değil bordo rengiydi beyaz desen anlamsızdı yani bu sezon gerçekten iyi forma bekledim ama eğer ki formalar bunlar ise ben almam çünkü benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Çubuklu forma çok aşırı siyah ve ucuz beyaz olana yorum yapamam ama sarı forma şekil olarak iyi onu da kırmızı yapıp en azından kolları siyah olsa ve ya beyaz olup kırmızı siyah atsalar iyi olurdu, gerçekten çok üzüldüm ve hayal kırıklığına uğradım.
EsEs
Yukarı
Tom Waits Liste gör
Yazar

Murat
Yer: İstanbul
  Alıntı Tom Waits Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 11:15
BU'dan kurtulduk,
ÜK'dan kurtulduk,
Bilica gelmedi,
Şike soruşturmalarını da en az zararla atlatacağımız kuvvetle muhtemel,
Güzel transferler yaptık, iyi de kadro oluşturduk.

Sezon güzel başlıyor derken...

Bir futbol takımının sahip olabileceği  'Siyah-Kırmızı-Beyaz' gibi en güzel üç renkten ikisini formasında taşıyan bir takımın yönetimi; nasıl olurda bu tarz anlamsız formalara onay verir. Anlayabilmek çok güç doğrusu.

Neden efsane formamızı yaptırmıyorsunuz?

Yukarı
yigitby26 Liste gör
Yazar

Yiğit Can Biliroğlu
Yer: Estanbul
  Alıntı yigitby26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 11:20
Alıntı yapılan RyL

Alıntı yapılan SalihSeçer

Budur !

Resmin sağında ucundan sarı zeminli forma da gözükmüş sanırım.

Bence değildir ya bu.Yanlış bilgidir. Tamam yönetim kötü, tamam şike falan yaptı t.direktörümüz ama bu kadar ileriye gidebileceklerini sanmıyorum.

Aynen katılıyorum bu kadar kötü olamaz Dead!!!Dead
NEFER
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 11:49
Anadolu gazetesinde fotoğrafları yayınlanan formalar kabul edildiyse, çok kötü seçimler yapılmış. Mahalle takımları bile daha zevkli forma seçimi yapar. Bu formalar bedava olsa bu kadar kötü olmaz. Boşuna beklemişim yeni forma alayım diye. Pazardan seç seç al, değiştir değiştir giy... Gazeteki formalar gerçek değilse, yönetim bir cevap vermiyor mu?
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 12:35
Formalar evet onlar ancak fotoğraf çekimi inanılmaz kötü. Sarı ve Siyah-Kırmızı çubuklu formalar oldukça klas..
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 13:19
Alıntı yapılan es_emre26

Formalar evet onlar ancak fotoğraf çekimi inanılmaz kötü. Sarı ve Siyah-Kırmızı çubuklu formalar oldukça klas..
Emre ALLAH aşkına söyle .. Sarı-Siyah forma bize yakışıyo mu .. Ya da Siyah-Beyaz forma bize yakışıyo mu ??? Hadi 1. formaya bişey demiyorum..Ama 2. ve 3. formalar istediği kadar kaliteli olsun..Böyle bi ESES forması olamaz..Resmen bunun adı Saçmalık bence..OuchAngryOuch Thumbs%20Down
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 13:21
İyide düz siyah ya da kırmızı forma dururken bu renkler nerden çıkıyor anlamıyorum.Amerika yı yeniden keşfetmenin ne gereği var.İçerde çubuklu forma,dışarda siyah ya da kırmızı formayı giyersin olur biter.Federasyonun zorunlu kıldığı farklı renklerde forma ile alakalı göstermelik bir durum ise bilemiyorum...
__oldcity__
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır