eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 13:10
Bursalı amigo: Şu anki tribün kültürünü aşamamış ilerleyen zamana da ayak uyduramayacağını göstermiş bir profil çizdi. Kelimeleri yerli yerinde kullanamamasını esef ile izlerken sözlük okuma tavsiyesinde bulunabilirim.
Febeli amigo: Sadece gülerken 32 dişini gördüğümüz ama duymak istediğimiz görüş ve düşünceleri duyamadığımız üstteki gibi tribün kültürü insanı sadece.
Kayserili dernek sözcüsü: Legal bir kuruluşun sözcüsü gibi giyinmiş ama diğer kulüplerin söz hakkını çiğnemeye kararlı biri olarak gözüktü birşeyler katmaya çalışsada söylemek istedikleri tribüncüler için anlaşılmayacak şeyler olsa gerek febeli ve bursalıyı devamlı güldürdü!!!!
Mustafa Akgören: Eskişehirsporun sıkıntılarını dile getirmeye çalışırken diğerlerinede saygılı duruşun ne olması gerektiğini gösterdi.
Diyarbakırlı: Ellerinde yeterin malzeme olmasına rağmen konuşunu çalışmadığı için bursalıyı mat edemeyerek sadece ağlayan ilkokul talebesi gibi idi.
becekeli amigo: Futbol ve tribün konularına girmeye yeğleyerek diğerlerinden farklı olduğunu gösterdi. 22 nisandaki toplantıdan da bahsetmesi sadece tribüne değil her konuya vakıf olmak gerektiğinide gösterdi.
geseli ve ts li amigolar: İkiside fazla konuşmadılar bu sebeble haklarında birşey söyleyemeyeceğim.

Netice: Tribün için çok fazla katkı verecek bir program olmadığını düşünüyorum.Zaten programın büyük bölümü bursa-diyarbakır programı olarak geçti. Artık kulüplerimizin başına ülkesini lafta seven değil gerçekten seven ve ülkesinin bölünmez bütünlüğü için gerekirse özür dilemeninde vatanseverlik olduğunu bilen insanlar gelmesini isterim.
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 13:42
Programın tamamını izlemedim.Ancak şunu net olarak söyleyebilirim ki ,  izlediğim bölümler içerisinde Mustafa abimiz, oturuşuyla,duruşuyla ,konuşmalarıyla orada bulunan diğer tribün liderleriyle arasında farkını,kalitesini net bir biçimde gösterdi.Bir Sefa'ya bakıyorum ya da bir Bursaspor lideri Selim'e ; bir de Mustafa abi'ye...Şükrediyorum iyi ki ESKİŞEHİRSPORluyum..

İyi ki varsın Mustafa abi, Teşekkürler..

ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 13:47
birde bursasporun başkanı telle bağlantı kafası güzel gibiydi yoksa banamı öyle geldi
ölümüne eses
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 13:52
Alıntı yapılan eses_kayhan

birde bursasporun başkanı telle bağlantı kafası güzel gibiydi yoksa banamı öyle geldi

arkadan tavernamsı sesler gelmiyor değildi.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
Lucifer Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı Lucifer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 14:04
Yok galiba programı kaydeden bir izleyemedim gittiOuch
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 14:07
Bence tribün liderlerinin programı tribünden gelen normal kişilerle düzenlenen "yensende yenilsende" programının düzeyini aşamamıştır. Abilerini!!! geçen gençleri tebrik ederim.
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 14:32
Alıntı yapılan eses_kayhan

Evet ya ben Yazıcı Başkanı tv dede çok seyrettim maalesef kafası güzeldi hiç olmadı gerçekten üzücü bir durum. Madem müsait değilsin bağlanma Bursaspor için çok şanssız bir gece....
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 14:39
İbrahim Yazıcı Bursa'da ve çeşitli tatil beldelerindeki Yazıcı Otelleri'nin sahibidir.Otelinde demlenirken bağlandı adam LOL
Nefer
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 14:45
Bende programi elimden geldigince seyretmeye calistim Eskisehirspor temsilcisinin her takima örnek olacak sekilde davranmasini bir kez daha tebrik ederim.Bursaspor  klübü baskanin herhangi bir eglence yerinde görüstügü ve kanimca keyif verici maddeli olusuda büyük bir ihtimalle dogru fakat  kendisinin DEGIL programcilarin onu aradigi  bir sekilde emrivaki oldugunu  gördüm,fakat yinede en nezih katilimci Tatar kardesimizde agzina yüregine saglik.....Clap
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 15:01
Alıntı yapılan Baba

TATAR MUSTAFA olarak bildiğimiz, sevdiğimiz, hem dost hem ağabey Mustafa...
Bu camia için gerçekten bir kazanç, değer, duruş ve adımsın... Tebrikler...

Katılıyorum. Mustafa Ağabey, Eskişehirspor taraftarını çok güzel temsil etti. Kendisine teşekkür ederim, gururlandık! Kelimeleri yerinde kullanmasından öte hiç düşük cümle kurmadı, konuşurken ise duraksamadı. Tahminimce Mustafa Akgören özel yaşantısında kita okuma alışkanlığına sahip birisi. Paşa Selim ise Diyarbakırlıyı bastırmak için seri konuşmaya çalışsada çok cümleyi kifayetsiz kurdu, kısa ama net konuşma ile Diyarbakırlı lideri bastırabilirdi... Proğramın Diyarbakır-Bursa taraftar meselesine dönmesi ve Bursaspor Başkanının alkollü olarak telefon bağlantısı kurması, proğram kalitesine gölge düşürdü kanaatindeyim.
Mustafa Akgören, simasıyla olsun, lisanıyla olsun, duruşuyla olsun bizi çok güzel temsil etti. Bubaşarının sırrı isminin başında yer alan "TATAR" unvanından olmalı!.. "Halal bolsun Mustafa akay!"
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır