eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 20:20
Kimse merak etmesin Özgür kardeşimiz Eskişehirsporu en güzel şekilde temsil edecektir.Bizler zaten İstanbulda bizansın göbeğinde sürekli ES-ES imizi temsil ediyoruz,mücadele ediyoruz.Özgür bunu TV de yapacak.Layıkıyla da yapacaktır.Allah utandırmasın.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 20:57
Alıntı yapılan omer26

Arkadaşlar bu hafta NTVspor'daki Yenilsen de Yensen de programında bizleri Özgür Ersöz arkadaşımız temsil edecektir.

Program 23.01.2010 Cumartesi saat 13:00'te. Maç öncesi olduğundan izleme fırsatınız olmayabilir. Fakat tekrarı mutlaka yayınlanacaktır.

Kendisine yayında başarılar diliyorum. Bizleri en iyi şekilde temsil edeceğinden şüphem yok.

Ömerimiz lâyıkıyla temsil etti şimdi arenaya Özgürümüz çıkıyor. Aldıkları eğitimin, kültürün hakkını veren, konuştuğu zaman zevkle dinlediğimiz ve her ikisiyle de gurur duyduğum iki genç kardeşimin görev devir teslimini(bayrak değişimini) mutlulukla izliyor; başarılarının devamını diliyorum.

NTV'de yayınlanacak olan programı Manisa maçına katılımımız nedeniyle izleyemeceğim. Ancak efendiliğiyle, duruş ve yerinde çıkışlarıyla Özgür, ARMA'yı hakettiği biçimde temsil edecektir. Beklentimiz de duamız da budur Özgürüm... Allah utandırmasın, muvaffak eylesin...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 21:06
Büyük Eskişehirspor camiasını Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci çerçevesinde en iyi şekilde temsil edeceğin konusunda hiç şüphem yok.. Başarılar dilerim..
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 21:17
Özgür kardeşim,bizi en iyi şekilde temsil edeceğine eminim,bizansa dokundurmayıda unutma haaWink...Smile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
eses16_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet gülmez
Yer: bursa
  Alıntı eses16_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 21:25
kalbimiz seninle özgür,parçala ordaki bizans elçilerini :))
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 21:41
Ersin, genelde bir saatin üzerinde oluyor diye biliyorum.. Bu bölümde çok takımın taraftarı olacağını söylediler ama detaylı konuşamadık, ben de gidince öğrenicem detayları... .Tekrarını izlerken bakarsınız ilk bir saatten sonra bi değişklik varsa, aklım maçta olduğundandır

Mevlüt,Berk,Yunus Emre,Hakan,Alper Abi, Türker, üç26 abi , Ahmet... destekleriniz için teşekkür ederim.. Naçizane Eskişehirsporumuzu temsil etmeye çalşacağım.. Allah utandırmasın..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
alper_ytu Liste gör
Yazar

Alper
Yer: istanbul
  Alıntı alper_ytu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 22:25
başarılar diliyorum kardeşim.maça denk gelmesi pek iyi olmamış,canlı yayında sana destek olamayacağız ama kalbimiz seninle..
BKaldırıŞ
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2010 saat 22:27
Özgür saatlerdir forumdasın, git biraz ders çalış.LOL
Özellikle Bizans'ın yaptığı şikeleri ezberle, yeri geldiğinde sokarsın gözlerine. Forumumuzda Pdr'ci yok mu, biraz danışmanlık yapsın sana. Yoksa heyecandan ben Fenerliyim deme.LOL
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2010 saat 03:03
Özgür abi, sen hangi konular hakkında konuşacağını daha iyi bilirsin ama nacizane birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum.

- Süper ligde en pahalı biletlere oynadığımız halde stadımızın yeterli düzeyde olmaması.
- Bando Eses'in deplasman stadlarında sorunlarla karşılaşması.
- Maçlarımızın 90 dakika canlı yayını olmadığından hakemlerin yanlış kararları.
- Şehrimizde bizans takımlarına ait storelerin bulunmaması.( Tekrar etmekte fayda var )
- Radyo maç anlatımının eşit düzeyde yapılmaması.
...
...

Gibi konuları da ara ara söz geldikçe dile getireceğine inanıyorum.Programda da ayrıca başarılar diliyorum.
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2010 saat 22:40
Mustafa, elimden geldiğince güzelliklere değinmeye çalışıcam.. İzleyenler iyi bilir söz almak epey zor o programda.. Umarım, Ömer kadar iyi temsil edebilirim..

Yayın yarın saat 13:10'da başlıyor. Aksilik olmazsa ben de yerimi alacağım formamla.. Maça gidemeyen renktaşlara duyurmuş olalım tekrar..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,461 saniyede hazırlanmıştır