eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 452453454455456 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Online Durum: Offline
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2014 saat 15:16
Alıntı yapılan eaytures

Düşmanımın düşmanı dostumuzdur

al işte. gss ye fb ye bjk ye dost diyen bir bizans hayranı taraftarımız. sırf bursaspor nefretinden dolayı hemde. böyleleri var arkadaşlar. uyanın. uyanın da anadolu toparlansın.

Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2014 saat 16:18
Alıntı yapılan Sürgünn

Alıntı yapılan eaytures

Düşmanımın düşmanı dostumuzdur

al işte. gss ye fb ye bjk ye dost diyen bir bizans hayranı taraftarımız. sırf bursaspor nefretinden dolayı hemde. böyleleri var arkadaşlar. uyanın. uyanın da anadolu toparlansın.

Belkide fb bjk yi düşman görüp Bursayı dost sayıyordur.
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2014 saat 18:02
Araba camlarına eskişehir galatasaray futbol okulu diye afişler koymuşlar gördüklerimi aldım çöpe attım ama bu okul ne olacak? İcraatlarına devam mı edecek?
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2014 saat 18:48
Alıntı yapılan SoLdat

Araba camlarına eskişehir galatasaray futbol okulu diye afişler koymuşlar gördüklerimi aldım çöpe attım ama bu okul ne olacak? İcraatlarına devam mı edecek?

Evet onu bende farkettim koyduğu afişler özenle toplanıldı gereği yapıldı ama afişleri yerleştireni bulamadık.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2014 saat 20:27
Şu okulu bi bitiremedik
Yukarı
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı tükenmiş nefesler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2014 saat 23:32
problem tayfayı göreve çağırıyorum!!! benden artı1. bir toplanma düzenleseler orada onarla beraber mücadele edecek onlarca renkdaş görürler
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2014 saat 22:11
Çarşı ana baba günü gibi bejekeli kaynıyor böyle giderse eğer sonumuzu hiç iyi görmüyorum.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2014 saat 09:59
Alıntı yapılan efsanee26

Çarşı ana baba günü gibi bejekeli kaynıyor böyle giderse eğer sonumuzu hiç iyi görmüyorum.

Hep söylüyorum son 2-3 senemiz.Ondan sonra Sıradan Anadolu şehirleri olacağız.Doktorlarda Adalarda Kızılcıklıda okadar çok fb bjk gs li varki.Biz bitmişiz ya
Yukarı
kızıl şimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Evren
Yer: Eskişehir
  Alıntı kızıl şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2014 saat 10:35
Burada kritik gösterge okul bahçeleri zaten, yanından geçerken tenefüsteki veya beden dersindeki okullara bakın: birçok fb,gs,bjk formalı çocuk

Buradan biraz olsun gençelri geleceği kurtarmak için çocukları kazanmak gerektiğinden bahsettiğimizde de dalga geçiyorlar.

10 sene sonra onlar çoğunluk olur
ES-ES
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2014 saat 10:43
Stadyumumuzda bile var ki karabukle hazırlık macında teyzenın biri 7 yasında cocugu getırmıs ustunde fenerbahce formasıyla acıgın en köşesinde oturuyorlardı sanırım sıradanlaşıyoruz artık.
sadece eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 452453454455456 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır