eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başımız Sağolsun (Nejat Biyediç)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
faconabble Liste gör
Yazar

kadir kahya
Yer: Bolivia
Online Durum: Offline
  Alıntı faconabble Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 23:38
ben mavi gözlü pırıl prıl kalbi olan tam bir futbol dehası olan imparatorun gitmesi taraftarı değilim insallah kalır 
ömrümü koyduğum kumar gibisin esesim kaderimden vurgun düşkünüm sana .......
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 23:41
benim gönlüm yeni nesil hocalardan yana.en büyük korkumda süper ligi ellerinde oyuncak gibi oynatan görev yapmadıkları takım bırakmayan dinazorlarınki sayıları 10 civarında bizede musallat olması.giray bulak,güvenç kurtar,hikmet karaman,mustafa uğur,levent eriş ilk aklıma gelen dinazor isimleri.bize yeni bir bülent uygun gerek.mütevazi bir bütçeyle sivas gibi aslanlar gibi oynayan inançlı bir takım kurup oynatacak birisi.bülent uygun gibi,abdullah avcı gibi yeni nesil bir hoca.

gönlümde bir türk yatmasına karşın dinazorlara takımı teslim etmektense yabancı bir hocayada razı olabilirim.hani şu bilenler bilir çıplak ayaklı amatör ruhlu hocamız frivaldsky gibi bir yabancı.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 23:47
şimşek65 abime aynen katılıyorum bu dinazorlar bizi borca sokar bi haltta yiyemezler böyle isimlerden kesinlikle uzak durmalıyız.Bize Aykut Kocaman gibi dürüst ve aç insanlar lazım. 96 yılını saymaz isek 20 yıldır alt liglerde sürünüyoruz çok dikkatli davranmalıyız. Bakın sporcularında dinazorları var onlarda bu yıl ve geçmiş yıllarda bize çok zararlar verdi.Arık aklımızı başımıza alalım biz zengin bir klüp değiliz böylelerine yedirecek paramız yok.

Hem Nejat hocama hem de Metin hocamıza teşekkür ediyorum emekleri için.
Yukarı
AnadoluYıldızı Liste gör
Yazar

E.MURAD ÇELEN
  Alıntı AnadoluYıldızı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 23:52
Bu konuda kimse benim görüşümü almayacak ama, ben Rıdvan Dilmen yerine Nejat Biyediç hocamı takımın başında görmek isterim.

Rıdvan hoca yeni sezonda KSK' nın başına yakışır, hatta para almadan bile bu görevi seve seve yapar.

Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 00:00
rıdvan dilmen gitsin kolpayakayı çalıştırsın. o geliceğine nejat hocamız devam etsin abdullah avcıyı getirseler keşke en bomba transfer olur.
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 00:11
karargah dostum en önemli konuya değindin.Hayatta şu keşke kelimesini allah kimseye söyletmesin Wink
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 01:22
Bursa'da camia Samet Aybaba'yı istemiyor, Nejat Hoca gündeme gelebilir. Ama bu futbol dehası pırlanta hocamızı bırakmamalıyız, bırakmayacağız. Seviyoruz seni Nejat Bieydiç, Biyediç, Biyediç.....
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 21:08
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan ermanka26

Nejat Hoca büyük ihtimalle kalmayacak seneye.Yönetim duyduğum kadarıyla Rıdvan Dilmen iyi görüşüyormuş.Seneye büyük ihtimalle o olacak takımın başında...
  hocam nerden duyduğunu söylersen yani kaynak belirtirsen çok daha iyi olur yoksa bu isimler üzerine insanlar saatlerce tartışır burda birbirlerini kırarlar. yakında birsürü yalan haber atılmaya başlıcak zaten bunlara karşı hazır olmak için lütfen yazdığımız şeylerin kaynağını belirtelim.

Ortada resmi bir şey yok ki neyin kaynağını verelim.AA,DHA  falan mı yazamı istiyorsunuz anlamadım.Veya link vermemi?LOL

Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 21:18
  Nejat hocayla devam edilmelidir,
kalender
Yukarı
yurtsever Liste gör
Yazar

Samim YURTSEVER
Yer: İzmir
  Alıntı yurtsever Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 22:33
Alıntı yapılan ermanka26

Nejat Hoca büyük ihtimalle kalmayacak seneye.Yönetim duyduğum kadarıyla Rıdvan Dilmen iyi görüşüyormuş.Seneye büyük ihtimalle o olacak takımın başında...

Eğer adamsa ,söylediği onca laftan sonra buraya gelmez.Bize sadece iyi bir teknik direktör değil aynı zamanda adam gibi adam lazım.Bir Biyadiç'i 100 Rıdvan'a değişmem.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır