eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2019 saat 02:31
düştük bile...
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2019 saat 08:39
Elin adamına para verceklerine Coşkun hoca en iyi tercihti ki futbolu o isim yapmışlardan çok çok daha iyi bilir, aynı zamanda otoriter biri gibi jesse, sissoko, emre gibi oyuncular kadro dışı kalırsa şaşırmam artık erdal da o kadar ileri çıkamaz savunmada öyle ileri gidip geri gelmeme dönemi bitmiştir, kuralcı bir hoca, takım oyununda, takımın saha içi alan paylaşımında çok ilerleme olur bence bu yönetim gider ayak ilk defa doğru bir karar verdi.   
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2019 saat 08:54
Çoşkun Hoca ile anlaşılmış hayırlı olsun.

geçen sezon Adanaspor da 1,44 puan ortalaması yakalamış. Aynı puan ortalamasını yakalayacağını düşünerek iyimser bir tablo çizelim.

Kalan 30 maçta 30*1.44=43,2 puan yapar

Lisans alamayacağımızı düşünerek -3 daha ceza eklersek -8 puanımız var.

43-8= 35 puan yapar. 35 puan bizi ligde bırakır mı büyük ihtimalle bırakır.
Lisans alabilirsek 38 puanla ligde kalabiliriz.

Bu bizim için iyimser tablo.

Bizimm futbolcuların hiçbirinin aklı şu an futbolda değil. 4 haftadır çok net mesaj veriyorlar.

Paramızı verirseniz ligde bırakırız, paramızı vermezseniz bağıra bağıra düşürürüz. 4 haftanın özeti bu.

4 haftaya bakınca insan gerçekten üzülüyor çünkü ekonomik sıkıntıların minimum olduğu koşullar olsa 12 puan almak işten bile değildi.

Şu an hocanın Çoşkun Hoca veya Guardıola olması hiç önemli değil. çok bariz futbolcular oynamıyor.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
neandertal Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı neandertal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2019 saat 10:26
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Coşkun Demirbakan yeni hocamız. Hayırlı olsun.
Resmi Siteden yapılan açıklamaya göre
Coşkun Hocamızın ekibi:Engin Özdemir, Zafer Şahin, Zafer Karagöz, Sefer Hakan Olgun ve David Odonkor.
Şahsen benim içime sindi. Başarılar teknik ekibimize.

Coşkun hoca açıklandığında biraz mırın kırın ettim ama ekip cidden çok iyi. Zafer Şahin ve Hakan Olgun futbolcularla iyi iletişim kuracaklardır, futbolcuların dilinden en iyi onlar anlar. Futbolcu geçmişleriyle zaten birçok futbolcuya örnek olmuş insanlar. Hakan'ın şikecilerle savaşı, Zafer'in tekmelere kafa uzatması vs. işimize çok yarayacak insanlar. Bizim kadro sıkıntımız yok sadece futbolcularla iletişim kurup onları oynatacak kişilere ihtiyacımız vardı. Umarım herşey güzel olur...
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2019 saat 11:59
Çıldırma noktasına geldik artık aklımız almıyo olanları , bi -3 daha geliyor yazıklar olsun ! murat diriyle osman taş hadi düzeltin bakalım
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2019 saat 09:43
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof Dr. Yılmaz Büyükerşen Eskişehirspor'un içinde bulunduğu durum ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri'nin "Camianın ihtiyacı olan tek hoca Yılmaz Büyükerşen hocamızdır. Artık bu duruma müdahale etme vakti geldi başkanım. Bizler zamanında hata yapmış olabiliriz ama düzeltmek size yakışır. Bizler yanlış yapmış olabiliriz ama öğretici olarak doğru yolu göstermeniz size yakışır" sözleri ile başlayan ve çığ gibi büyüyen Eskişehirspor taraftarının çağrısını değerlendiren Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen açıklama yaptı.

"Eskişehirspor'un bu durumunun suçlusu..."
Büyükerşen, Eskişehirspor'un bu durumda olmasının son yıllarda görev yapan yöneticilerin kusur ve kabahatinden kaynaklandığını belirterek, "Eskişehirspor'un şirketleşmesi gerekiyor.Bunu defalarca söyledim. Dernek statüsünde olan profesyonel bir kulübün sürdürülebilir başarılar elde etmesi mümkün değildir. Eskişehirspor'un bu durumu için son 20-25 yıldır görevde olan bütün idarecilerin kusur ve kabahati vardır" dedi.

"Ben de bir Eskişehirspor taraftarıyım ama..."
Yılmaz Büyükerşen Esgazete'ye yaptığı açıklamanın devamında, "Ben de bir Eskişehirspor taraftarıyım. Ama şu anki durum, benim ya da başka birinin önderliğiyle çözülebilecek bir sorun değil. Para toplayarak, kampanya yaparak atılan her adım, sadece günü kurtarmaya, devleşen sorunları adeta halının altına süpürmeye benzer. Üzerine basa basa tekrar söylüyorum. Dernek statüsünde profesyonel futbol kulübü olmaz. Hiçbir şekilde maddi ya da sportif sorun çözülemez. Aynı şeyleri yaparak farklı sonuç beklemek, akıllı insan işi değildir. Ben rektörlük zamanımda da başkanlık zamanımda da, en güzel modelleri önerdim, teklif ettim. Hiçbiri kabul görmedi. O nedenle, bu yapı devam ederken, ben değil, hiç kimse bu sorunları çözemez” dedi.  

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2019 saat 13:50
ilk maçlar önemlidir hoca değişikliğinde nasıl baslanırsa öyle gidiyor. Emre güral, sissoko,sezgin oynamaz yerine gencler oynarsa kazanırız. Para almazsak oynamayız diyenlerle ligde kalamayız
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2019 saat 15:28
Eskişehirspor için bugün çok önemli bir gün. TFF Kulüp Lisans Kurulu tarafından, Ulusal Kulüp Lisans Sistemi kapsamında yapılan Sportif, Altyapı, Personel, Hukuki ve Mali Kriterler incelemesinden geçemeyen Eskişehirspor Kulübüne, verilen 30 günlük ek süre bugün doluyor. Eğer Eskişehirspor 81 futbolcu ve teknik adamdan gereki olan imzaları alamazsa ne yazık ki bir -3 puan cezası daha alacak. Yönetimin bazı futbolcu ve teknik adamlardan imza aldığı ancak 50’ye yakın bir imzanın kaldığı öğrenildi.

Yönetim 50’den fazla futbolcunun dosyasına bakan avukatlar ile sıkı bir pazarlık içinde olduğu öğrenildi. Avukatların bir miktar ödeme karşılığında dosyaları bu sezonluk halledeceklerini yönetime iletirken, yönetimin ise bunu ödemeyi yapmadan imzaları almaya çalıştığı belirtildi. Futbolcu dosyalarına bakan avukatların ise Es Es’in bir puan silme cezası almasına neden olmak istemedikleri ve imza vermeye yakın oldukları sızan bilgiler arasında.

Eskişehirspor yönetimi bir yandan içinde yaşadığı kaosla uğraşırken bir diğer yandan da lisans alınması için uğraş veriyor. Yönetim, bugüne kadar yaptığı çalışmalar ile ilgili hazırladığı Sportif, Altyapı, Personel, Hukuki ve Mali Kriterler raporunu, bugün mesai bitiminden önce federasyona teslim etmek zorunda. Yönetimin gerekli imzaları tamamlaması halinde ise Eskişehirspor kulübü 3 puan silme cezasından kurtulacak.
Kaynak : Anadolu Gazetesi

İnanılır gibi değil 30 günlük ek süre daha bitmiş, avukatlar iyi niyet göstergesi olsun biraz ödeme yapın, imza verelim Eskişehirspor'un puanı silinmesin diyor yönetim para vermeyiz parasız imza atın diyor. Utanmasalar üstüne para isteyecekler alacaklılardan. Bunca zamandır bu parayı hazırlayamadın ne diye oturursun hala o koltukta. Yazıklar olsun...

Bugün -3 alıyoruz, önümüzdeki ay bir -6 daha geliyor.Olacak -14 puan...
Hala taraftar uyuyor, susuyor. Bu hafta bu taraftar bu adamları istifaya çağırmazsa ne zaman çağıracak. Adamlarda para yok, herhangi bir kaynak yok, çaba yok, yok oğlu yok. İstifa etmezler kongreye gidilmezse ESES2in de sonu yok...
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2019 saat 18:00
Biliyorsunuz, artık bizim stadımızda yönetimler, protesto edilemiyor, istifaya çağırılamıyor vs... Yassahh!! Ses etmeyin, futbolcuların morali bozulmasın, sakın ha... Koskoca ES-ES taraftarını uyuşturup kuzuya çevirdiler ya, bu taraftar da buna izin verdi ya... Söyleyecek çok şey varda, neyse...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2019 saat 20:31
Kongre normal şartlarda 19’unda yapılacaktı. İptali için imza atanlar oldu. Ancak hukuksuz dendi. Eğer mümkünse 26 Eylülde 2.Kongre olacak gibi bir şey yapılabilirse bu denenmelidir. Kulübe -3 cezası daha geldi. Artık iyi niyet yerini art niyete bıraktı. Bu tribünler artık susmaz
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,461 saniyede hazırlanmıştır