eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 13.Hafta Trabzonspor 0 - 3 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hakan_wery Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 13:35

İstanbulda olduğum süreç içersinde bir holdingte görev aldım.Yönetim ve çalışanların hepsi trabzluydu.İnanmayacaksınız ama tek ben ESKİŞEHİRliydim.Farklı bir memleketten insanları asla kabul etmezlerdi.Ben nasıl işe girip göreve başladım bende inanamasamda ESKİŞEHİRliliğin farkını hissettirdim sanırım.
Ne kadar kinci, art niyetli, yapamayacakları pislik olmadığını gördüm bu trb milletinin.Ben farkımı hissettirdim.Nasılmı? 2009 da evlendim.İzin aldım ve ESKİŞEHİRime geldim. Yıllık izinim 14 gündü 12 gün ESKİŞEHİRde kaldım.2 günde istanbuldaydım.Döndüğümde Yönetim Kurulu Başkanı trbzlu bana "sen nerdeydin dedi düğünüm vardı dedim eeee geç kalmışsın çoktan gelmen lazımdı dedi bana :) düğünüm vardı dedim tekrardan gti yerine dedi düğün zamanımı insan erken gelir düğün dediğin 2 gün sürmez bile dedi"  laz kafalı:)
Ben hiç takmadım bile.Aradan 1 saat sonra küçüğün büyüğü bir altın taktı.
Benden s0nra evlenecek personele bundan sonra 2 günden fazla izin verilmeyeceği yazısını yayımlattı. Okudum ve yanına gittim.İnsanlar yuva kururken böyle yapmanızın doğru olmadığını sizde biliyorsunuz dedim. VE
Bizim Anadolu'da yani ESKİŞEHİRimizde böyle yapılmaz tam tersi evlenenin yanına olunur dedim.Son sözümde bu oldu.Verdim istifayı çıktım oradan.

Hep art niyetle,kompleksle olmuyor.Keser döner sap döner tavuk öter horoz gömer olur.Dün akşam gol attığımızda 3 katlı apartmanı yıktığımdan eminolabilirsiniz.Bunlara az bile.Biz 1.ligden düşerken gülüyorlardı, biiz yendiklerinde yapmadıklarını bırakmadılar...
DÜN ZAFERE İMZA ATANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN....
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 13:46
bu futbola, bu skora 'sürklase' ettik desek yeterli olur mu bilmiyorum...

şu kendini beğenmiş fener'i yenemedik ya bir kez daha kahroluyorum...

o kadar mükemmel oynadınız ki 90 dakika sabaha kadar bitmesin istedim...(hakemin lazları daha fazla ezdirmemek için de uzatma vermeden bitireceğinden adım gibi emindim, hatta aile eşrafına da söyledim )

ersun hocamın dediği gibi böyle oynayalım 5-4 yenilelim hiç önemli değil...fenerden sonra kendini nimetten sayan 2.topluluğa karşı bu hezimeti ve keyfi yaşattığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim...

herkesin emeklerine sağlık...
Yukarı
hakan_wery Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
  Alıntı hakan_wery Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 13:47
http://www.haber61.net/sikeciler-buraya-yumruk-havaya-1570yy.htm

trb yerel gazetesi haber61 in sorunlu,terbiyesiz,ahlaksız adam olan yazarı orhan çavuşoğlu yazısını mutlaka okuyun.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 13:54
Bu adam gibi tahrikkar yazılar burada bile yazılmıyor. Bence adam balataları sıyırmış biri. Sonra da diyorlarki tribünlerde şiddet var. Ulan .... senin gibi sıyrıklar tribünleri ateşliyor.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 13:57
bence mail yağmuruna tutalım. herkes haddini bilsin. özür dilemeden de peşini bırakmayalım. ahlaksız kafası basmıyor
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 14:04
Sayfa editörüne gönderdiğim mesaj :

http://www.haber61.net/sikeciler-buraya-yumruk-havaya-1570yy.htm
Yukarıdaki linkde bulunan bir yazarınız tribünleri ajite ve provake ederek bir takıma hakaret ederken kendi taraftarlarınızı tahrik etmektedir. Türk sporunun altına bomba koymaktır bu tür yazılar. Yarın bir gün Trabzonspor Eskişehire geldiğinde bu yazıdan dolayı kan dökülürse bu yazarınız çok memnun olur sanırım. O şikeci lafını kendine iade ediyoruz. Ne avrupada ne ülkemizde haklılığınızı ispat edemediniz hala ortamı geriyorsunuz. Unutmayınız bu oyunu tek başınıza sadece trabzonda oynamıyorsunuz.
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 14:43
harbiden görmedim trabzondan adam çıktığını tanıdıklarımdan ve bu mesajdan sonra iyice pekişti düşüncem
Yukarı
selfesteem26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı selfesteem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 14:43
yok mu klübün avukatı falan ya. bu ne kendini bilmezliktir. bence suç duyursunda bulunalım bu adama
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 14:50
İlgili siteye gerekli uyarı yapılmış yazının kaldırılmaması halinde hakkımızı yasal yollardan arayacağımız bildirilmiştir.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2012 saat 14:54
Bu arkadaş yazısında bizi Fenerbahçe'den para almakla suçluyor. Bu düpedüz suç sayılacak bir suçlama. Ya iddianı ispatlarsın ya da sonuçlarına katlanırsın. Kulübün avukatının derhal olaya el koyması gerekiyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır