eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3 - Gaziantepspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 10:01
dün 2. ve 3. golden sonra açık tribünde oturan kimse yoktu herkes bağırıyordu alkışlıyordu helal olsun büyük taraftar resmen gözlerim yaşardı.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 10:02
Alıntı yapılan eses1965eses

Alıntı yapılan santi

ajansspor'da trabzonlular o kadar destek çıkıyor ki bize anlatamam şaşırdım.

hakikaten trabzonluların bize olan samimiyetini sempatilerini sevmeye başladım teşekkürler trabzonlular burdaki maçta onlara çok ayıp etmiştik inşallah bizi seven sayan saygı trabzonlulara karşı daha ılımlı oluruz teşekkürler esesim en güzel bayram hediyesi içinClapClap

Evet bu konu hakkında herkesi bilgilendirmeliyiz.trabzonlu kardeşlerimiz bizim takımımıza destek çıkıyolar bir bursadan veya ankaragücünden cok farkları var bundan eminim. Zaten Trabzonda Deplasmana giden arkadasların da anlattıkları bu yazıları destekler yönde. Onlara burda misafir perverliğimizden ödün vermeden en iyi şekilde ağırlamalıyız. Bize karşı duydukları sempatiyi güçlendirebiliriz. Anadolunun sevgilisi haline gelmiş bir Eskişehirspor her yerde kral gibi karşılanır. WinkBig%20smile
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 10:02
Alıntı yapılan bilal

ben stadın dışındaydım açık espananın dışında farklı bir melodi girdi çok hoştu süperdi çok uzun sürmedi o sırada kapalı seslenmişti o melodiyi bilen varmı harikaydı gerçekten__???
BandeESES in son bestesini söylüyorsun sanırım.oleeeey oley oleey diye başlayan.
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 10:05
3. golü antep kendi yüzünden yedi uyanıklık yapmak istedi ya da bülente sarı kart gördürmek niyetindeydi ama olan kendilerine oldu.
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 10:06
Alıntı yapılan turşucu hurşit

maçtan ilk izlenimlerim, devamını ilerleyen saatlerde yazacağım.

*açık taraftarı mükemmeldi.
*serdar ve ragıp oyuna girdikten sonra 9 kişiye 13 kişi oynandı oyun resmen. özellikle takıma ihanet ediyordu az daha serdar ki rıza çalımbayı' da çileden çıkardı. ikili arasında polemik gerçekleşti.!!!!
taraftar muhteşemdi herkesi tebrik ediyorum,bence rıza hoca son 10 dk ya dikkat etmesi lazım geçen hafta g.birliği maçında da rakip üstümüze çok yüklenmişdi bu haftada da aynı yanlız tek suçlu  rıza hoca değil oyuna sonradan giren futbolcularda serdar ve ragıp ne yapmaya çalıştı anlamadım özellikle serdar 15 dk kala oyuna girmişsin rakip üstüne geliyor ne geriye gidiyorsun ne ileriye bence artık rıza hoca serdarın yerine genç koşan adam pres yapan birini hazırlarsa iyi olur bence bu yıl serdardan kimse verim almayı beklemesin rıza hocada  şöyle 2-3 hafta 18 kişilik kadroya almazsa,serdar belki forma kapma adına mücadeleye girer
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 10:08
Coucerio öyle bir konuşmuş ki sanki; hakem bariz hatalar yapmış. Hiçte öyle birşey yoktu. Hatta bazı pozisyonlarda bile bize vermediğini Antep'e verdi. Daha ne bekliyolardı ki. Burada oynamadan kimse 3 puan alamaz. Galibiyeti sonuna kadar hakettik. Kalan maçlarında başarılar dileriz Antep'e. Ama bu hocayla olmaz. Fairplay'den bahsederken bu kadar fairplay dışı bir konuşma yaparak zaten kendisiyle çelişmiş. Kendisine geri kalan futbol hayatında başarılar (!) dilerim...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 10:09
dünkü açık tribün inşallah bütün maçlarda böyle olur eğer canlı yayın olsaydıda herkes dünkü şovu görseydi açıkdaki 15.000 kişi arkasını döndü alkışladı zıpladı HELAL OLSUN.
Yukarı
birinci kaptan Liste gör
Yazar

Ömür Yıldız
Yer: Sakarya
  Alıntı birinci kaptan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 10:10

Emeği geçen tüm futbolcu ve taraftarları tebrik ediyorum. Darısı diğer maçlara.

Vatan 26, mekân 54. (Şimdilik)
Yukarı
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 10:11
birara açık yıkılacak sandımBig%20smileherkes zıplıyordu mükemmeldi ya hep böyle açık hep böyleClapClap
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 10:23
uzuzn zamandır bir maçdan bu kadar keyif almamıştım..allah göstermesin açık trübün dün akşam çökmediyse bi daha bişi olmaz bilesiniz..bir kez daha gurur duydum.bakalım ıstanbul medyası bizim maçlarımızı vermeyerek gerçeklerden daha ne kadar kaçaçak.(bu arada takımda sıkıntı yok mu..var ama bu güzellıği yaşamak adına daha sonra konuşalacak şeyler)esesimin canım şehrimin bu  şehrin eşi  benzeri görülmemiş taraftarımızın bayramı kutlu olsun.nice bayramlaraClap
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır