eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 18:32

Teknik direktör Mesut Bakkal ile yolların ayrılmasının ardından Sivasspor'la sözleşme imzalayan Rıza Çalımbay, kulüp tesislerinde takımına ilk çalışmasını yaptırdı..

Futbolcularını idman sahasında karşılayarak tek tek tokalaşan Çalımbay, daha sonra oyuncularına yardımcıları Bülent Albayrak, Kenan Oktay, Orhan Kaynak ve Cengiz Birgen ile birlikte kondisyona yönelik çeşitli çalışmalar yaptırdı.

Antrenmana, bir süre önce idmanda kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan ve bugün Rıza Çalımbay'ın affedildiklerini açıkladığı Mehmet Yıldız ile Souleymane Keita da katıldı.

İdmanı, Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz ile bazı yöneticiler de izledi.

Ajansspor.com

Yukarı
levent Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: eskisehir
  Alıntı levent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 18:36
cok yazik adamlar simdi bildiklerinide unuturlar kondisyona yönelik calisma yapmislar eyvahki eyvah
sen cok yasa canim feda sana es es sim
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 19:44
Sezon sonunu gorebilecegini sanmiyorum
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 19:47
Sivas'ta mı hazır değilmiş? Vah vah yazık..
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 19:50
Düşecek ilk takım olmanız dileğiyle...Hayırlı olsun.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 20:00
yazık yazık üsüldüm sivas a.şimdi hemen ceyhun ve mehmet yıldız ı a2 takıma yollar
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
  Alıntı lidersy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 20:11
nedense bir türlü yenemedigimiz sivasın basına gercti rıza hoca herşeye ragmen hayırlı olsun bundan sonra yorumlarını daha dikkatli izleyecem işler iyi giderse zaten rıza hocanın basarısıdır kötü giderse zaten söyler benim geldigimde sivas zaten ligin dibindeydi diye acıklama yapar aynı bize söyledigi gibi ilginç olanda buca macı cuma günü oynandı cumartesi sabah anlaştıklarını acıkladılar hangi ara rıza hocayla görüştülerse artık ne tesadüf ki buca macı sonrası göderilen rıza hoca yine buca macı sonrası sivasın basına geçti
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:17
ilk maçındaki ilk yorumu için '' basit goller yedik '' diyecek... bahse giren varsa gelsin LOL
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 23:19
Alıntı yapılan buonanotte

ilk maçındaki ilk yorumu için '' basit goller yedik '' diyecek... bahse giren varsa gelsin LOL
Bende bjk sivas maçlarına şimdiden iddaya girdim...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
ESBahadır26 Liste gör
Yazar

Bahadır
Yer: Oldcity
  Alıntı ESBahadır26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 23:21
Arsanı evini araba bilgisayarını gitarını yazıcını kitabını yatağını yorganını sat bu hafta  8jkye bas. :))
İstanbul takımı tutanlar birazda bizim takımlarımızı tutsunlar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır