eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
Online Durum: Offline
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 23:03
Neyi paylaşamıyoruz arkadaşlar şimşekler yazısının ş ve i tarafına gidin oturun işte, veya gidin l e r yazan tribüne oturun, kimse sizi kaldırıp bağırın demez; bahane aramayalım gidelim kombinemizi alalım.
Yukarı
Dorlion Liste gör
Yazar

erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Dorlion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 00:29
Alıntı yapılan EGELİ

Neyi paylaşamıyoruz arkadaşlar şimşekler yazısının ş ve i tarafına gidin oturun işte, veya gidin l e r yazan tribüne oturun, kimse sizi kaldırıp bağırın demez; bahane aramayalım gidelim kombinemizi alalım.

Egeli ya sen hiç Eskişehirspor maçına gelmedin. Yada burada bizi yiyorsun. Kimse birşey demez mi Adam gişeye adam diktik bağırmayacağına kanaat getiridğimizi almayacağız diyor resmen. Galiba sen açıklamaları okumadın...
We will manage together.
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 02:15
Çınar kardeşim yazdıklarından samimiyetini anlıyorum görüşlerimiz farklı olsa da aslında temel amacımız aynı. sen diyorsun ki konya, antalya yeni stadlarına geçince stadlarını doldurdular, bizde doldururuz niye küçük düşünüyoruz. haklısın eyvallah. ama bazı gerçeklerde var, birincisi nüfus belki az değiliz cokta kalabalık değiliz yani. 2si antalya için eto transferi, süper lige tekrar dönmeleri gibi etkenlerle güzel sayı ortalaması yakaladılar, ama gidin görün tribünleri şampiyonlar ligi gibi bir çoğu çift takımlı belki de antalyasporlu bile değiller. şuan yaşadıkları gecici bir durum yani ilerde göreceksiniz. konya içinde bu adamların eski stad sayılırını bulun koyun bizim ortalamamızdan üstündür varsa bulabilen koysun tekrar tartışalım. burada yine konya nüfüsu ve tarihlerindeki en efsane sezonlarını yaşıyorlar, ve tekrar ediyorum bu adamlarda tek takımlı değil veya konyasporlu bile olmayan insanlarla dolu. İşte burada işin pazarlama kısmı giriyor ortaya burada ben sana katılıyorum konya yönetimi bilet politikasını daha ucuz daha fazla taraftar sayısı olarak kullanıyor ve başarılı da bu konuda. bizler bu işin pazar kısmında şimdilik başarılı değiliz katılıyorum. mesela benim etrafımda Eskişehirsporlu olmayan insanlar EsEsi pek sevmez şehrin antibizans tutumundan dolayı veya farklı etkenlerden dolayı o yüzden o tarz insanların sayısı da diğerlerine göre az bizim tribünlerimizde. şimdi önümüzde bazı handikaplar var bu gerçek ama yeni birde stadımız var bu taraftar az ama öz taraftardır, seyirci değil. bu takımın çekirdekcisi bile yeri geldiğinde gürlemesini bilir. buda türkiyedeki her takım taraftarının taktirini almasından bellidir. üstlerin açılması mevzusuna çok fazla takıldınız, üstler açılmasın demiyoruz, altlar dolmadan açılmasın diyoruz. yanlış anlamayın bazı insanlar kendi rahatını düşünüyorlar rahat rahat kola cekirdek stadın ortasından maç izleme keyfinden mahrum kalma korkusu ile maratondaki gruba sallıyorlar, bu yanlış. bizlerin 1. önceliği yeni stadda kaybolup gitmemek. stad büyük ee geçmişteki ortalaman belli, bir nevi tedbir. ve bunu avantaja cevirmek için maraton tribününde bağırmaya meğilli(elinden geldiğince) 4bin + insanla birlikte güzel tribün yapıp sahaya güzel etki edip yeni stadla birlikte potansiyelimizi kat kat yukarılara cıkarma amacındayız. burada yangına körükle gitmek yerine alınan karar doğrultusunda nasıl fedakarlıklar yapılır o düşünceye girin bence. bunu dayatma, zorlama olarak düşünmeyin ve Nefer tribünü kaç kez yazdı çizdi bu konuları, ve geçmiş senelerde içimize giren yaşı büyük abilerde tekrar etti bizler önyargılarınızdaki gibi öcü insanlar değiliz. böyle bir tribünün içinde olmak niye bu kadar zor olur anlamak mümkün değil. ve senin dediğin gibi güzel bir pazarlamayla, fabrikalar, okullar şehirde ulaşabileceğin herkese ulaşıp reklamın kralını yapıp taraftar sayını arttır üst katıda doldur doldurabıldıgın kadar. işte o zaman düşün staddaki atmosferi, maratonun alt katında bağırmaya gönüllü 4bin insan, onunla maç içinde paslasabılecek sağlam bir kale arkası, ve tüm stad. bu potansiyel bizde var, ama ben bu şehirden herşeyi beklerim açıkcası, yine eski stada gelen insanlarla beraber 8-10 bine oynayıp koca stadda kayboladabiliriz buna da şaşırmam ben.Allah korusun. velhasıl güzel kardeşim daha nasıl yazabilirim bilmiyorum. bu sene bu takım süper denen o lige çıkamassa bugünkü durumdan cok daha karanlık günler bizi beklemektedir bununda herkes farkındadır diye düşünüyorum. o yüzden bahanelerin arkasına saklanmanın şuan yeri ve zamanı değil herkes taşın altına elini sokmalı, az demeden cok demeden elindekini ortaya koyabilmeli, maraton üst acılmassa kombine almam diyeceğine, gelip bizimle omuz omuza olmamalı, veya çevresindeki insanları o stada cekmeli. bizim bu konuları tartışmamız bile bizler için enerji kaybı. maçlar başlıyacak. var mı beste önerileri olan varmı pankart önerileri olan varmı flama bayrak yapan, taraftar olarak bunları yazıp çizmemiz lazım. Bu sene herşey güzel olur anlımızın akıyla takım, taraftar camia olarak asıl yerimiz olan adı süper denen o lige çıkarız inşallah.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 02:21
Nefer;
-Maratonla oynama!"açık tribünle" ya yerinde dur,yada kale arkalarıyla tribünlere öncelikle maratona Amigo olun,Altesle beraber..
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 10:39
Alıntı yapılan feyzo26

Bizim başkomutanımız ATATÜRK. sen Almanya'ya gidip yozlaşıp ATA'mıza laf mı atıyorsun ? Lütfen haddinizi bilin.. Hristiyan Demokrat Parti üyesi gibi tavırlarınız hoş değil. Ayrıca Eskişehirspor hakkında yıkıcı konuşmalarınız da hoş değil. Sizi şu Atasözünü uygulamaya davet ediyorum..' Bülbülü altın kafese koymuşlar, ille de vatanım demiş..'

[/QUOTE]

Cevap yazmak istemiyordum, ikili diyaloglari uzatmmak icin, ama sizin bu yazinizi görünce bir son kez cevap hakkim dogdu. Herseyi söyleyin ama yasam kaynagim ATAM hakkinda olumsuz yazarsaniz size burasini dar ederim. Buarda cakma Atatürkcülük yaparakta prim yapmaya calsimayin. Atatürke ülke olarak ne kadar sahip ciktiginiz belli.

Baskomutanimiz ATATÜRK demekle olmuyor, senin Baskomutanina AYYAS deyen tiplerede Baskomutan derseniz yazdiklariniz ile düsndükleriniz farkli olur.

Bana yobaz diye hitap etmissiniz, asil benim isim yobazlarla mücadele etmek. Benden fazla Atatürkcü yoktur aranizda, sizler Türkiyede Atatürk ruhunu silmeye calisanlai film gibi izlerken, bizlerburada Atatürkcü düsünce derneklerinde Cumhuriyet ruhunu yasatmaya calisiyoruz. Kimseyi tanimadanda bos bos yazmayin.

Atasözünüze hitaben, ben burada 7 yil Eskisehirliler Derneginin hem kurucusu Hemde baskniydim, Eskisehirimizi Frankfurt ile kardes yapan. Eskisehir protokolüne ve Eskisehirsporumuza burada misafirperverlik yapanda...

Sözün kisasi, bana dalasmaya biraz hafif kalirsin... baska kapiya.

Diger katilimcilardan özür dilerim.

NOT: Kombinelerimi aldim.

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 10:50
Alıntı yapılan Adnan26

[
Atasözünüze hitaben, ben burada 7 yil Eskisehirliler Derneginin hem kurucusu Hemde baskniydim, Eskisehirimizi Frankfurt ile kardes yapan. Eskisehir protokolüne ve Eskisehirsporumuza burada misafirperverlik yapanda...

Sözün kisasi, bana dalasmaya biraz hafif kalirsin... baska kapiya.

Diger katilimcilardan özür dilerim.

NOT: Kombinelerimi aldim.

Reklamınızı mı yapıyorsunuz ? İnsanları hor görmekten vazgeçin.
Es-Es
Yukarı
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
  Alıntı Esdy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 10:56
Siyaset yapmayın burda öyle tipler varki burada esesi siyasete alet etmeyin diye söze başlıyosa. O adam esesi siyasete kesin alet edecek adamdır.

Sadece siyaset yapmayın bu sayfada burası es es e ait sayfa siyaset sayfalarının adresi bellidir
Ayrıca Atatürk le de başlayan her söz sonunda siyasete gidip dayanıyor.

Atatürk kimsenin tekelinde olmadığını herkes öğrenmeli. Kimseyle de kıyaslanmamalı.
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 11:06
bütün koltuklar satışa çıksa ve ben maraton üstten kombine alsam mesela;
herhangi bir maçta maratonda 1.000-2.000 kişi olduğumuzda ben inip topluluğun arasına katılmayacakmıyım?
ne yani; aşağıda 300-500 kişi bağırırken ben üst katta keyif mi çatacağım?
bırakın herkes istediği yerden alsın kombinesini. stad dolmazsa zaten içerde birlik beraberlik sağlanacaktır.
ben bu sene 13 lig maçının en az 10 unun dolu stada oynanacağını tahmin ediyorum ve bu yüzden maraton üstten kombine almak istiyorum. bunun bu şekilde dayatma sonucu engellenmesine de anlam veremiyorum.
(şayet maraton üst açılmazsa kale arkası alacağım)
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
  Alıntı Esdy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 11:08
Birde maratonda baban yaşında adamlar olacak unutma bunlar bir zamanlar sizin gibiydi.yaşlandı ama eses aşkı devam e diyorki kombine almış maça geliyor

Bu adama kalk bağırmıyorsan sktr git gelme vs saygısızlık yapma adam ol.çok ayıp çok adice

Bunları yapanlar şerefsizdir

Unutma sende o yaşlara geleceksin
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 13:01
Üşenmeden sayfalarca geriye gidip baya bir mesaj okudum yazık gercekten cok yazik herkes birbirine hakaretin dibini vurmus. Malesef simdiden büyük sorunlar yasiyoruz ki stad acildigind neler olacak kim bilir. Ama su kendi aramizda bu kadar birbirlerimizi yememiz hayira alamet degil. Stadda cok büyük boşluklar olacak gibi. İnşallah yanılırım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır