eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Miami Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Miami
Online Durum: Offline
  Alıntı Miami Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2014 saat 01:19
Neyse şimdi burayı baska takım taraftarları da okuyor, sadece Eskişehirsporluların okudugu bir platform olusturuldugunda her seyi yazarız.. Edit
Yukarı
fffocus Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı fffocus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2014 saat 01:20
Maalesef insanın içi yanıyor
Bizde bilirdik sözde 3 büyükleri tutmayı
2-3 senede bir şampiyonluk kutlamayı,
Ama yakıştıramadık kendimize;
Doğduğumuz ŞEHRİ satmayı !
Yukarı
fffocus Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı fffocus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2014 saat 01:28
Benim tek isteğim bu gün açığa girince neferin 65 lilerin eskodun full olması aynı eskiden ayderin maçtan 4-5 saat önce full olması gibi
Yukarı
fffocus Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı fffocus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2014 saat 01:30

İNsanın canı yanıyor bu boş tribünleri görünce

Oysa bir düşünsene neferin eskodun 65 lilerin açığın sırayla taplamadık paraya diye bağırmasını
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2014 saat 01:38
Kimse beni es es düşmanı sanmasın. Ama gerçekten bir tribün grubuna sahip değiliz
nefer, altes, bando değil. eski gücümüzden çok uzağız. eski gücümüzden kastım kızılcıklı da değil. efsane kızılcıklıdaki adamlar şimdi belediye vanspor yada çemişkezeksporlu mu sanıyorsunuz onlar da su anda tribünde.
yani ismin çok önemi yok aslında. Devir para devri devir şike devri yolsuzluk devri.
devir televizyon taraftarlığı devri.
25 bin deplasmana giden es es yok artık.
istanbulu inleten eses yok artık.
bilgisayar başından skoru takip eden o eski duyguyu yaşayamayan eses var. sanıyor musunuz ki o günler geri gelmeyecek elbet biz istersek gelecektir
Ama artık icraata geçmenin vakti geldi de geçiyor sanki
mesela neden bizim üniversiteli eskişehirsporlularımız var da LİSELİ ESKİŞEHİRSPORLULARIMIZ yok.
biz 18 yaşından itibaren mi eskişehirsporlu oluyoruz
sonrada diyoruz ki neden 70 80 lerde ki taraftar yok.
çünkü şimdi bilgisayar var milyon dolarlık transferler milyon dolar bütçeli istanbul takımları var
facebookta bir kaç admin tarafından gaza getirilen milyonlarca taraftar var
10 tl ye neden stad dolmuyormuşmuş.
neden dolsun ruhumuz yok ki
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
koki26 Liste gör
Yazar

Volkan Göndiken
  Alıntı koki26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2014 saat 09:15
Taraftarın olmamasının nedeni birazda başarısızlıklardan kaynaklanıyor.Eskiden süper ligde 2. lik , ztk finalleri , istanbul takımlarına eskişehiri cehennem yapan , forvetleri son 10dk da sevillayı deviren bir takım vardı.Şimdi salak salak top oynayan oyuncular , avrupa avrupa diye söyleyip forvet almayan bir yönetim , kendinden önceki T.D ün transferi diye oyuncuları oynatmayan bir T.D olunca böye oluyor işte.Bu kadar taraftar bile fazla bunlarada işte bir umut geliyoruz yine stada.Tamam başarı endeksli bir taraftar değiliz ama bakın ben 18 yaşındayım bu halimle yeter artık diyorum 45-50 yaşındaki taraftarlarımız ne yapsınlar yüzlerinin gülmesi artık onların hakkı değilmidir ??
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2014 saat 09:49
Alıntı yapılan Erensoy

Son dönemde özellikle deplasmandaki taraftarımızın kalitesi çok arttı. Eskiden kendi aramızda çok kavga çıkardı. Konya maçı dönüşü 4 yemişiz ama herkes mutluydu. Karısı, çocuğuyla gelenler vardı. Bu kaliteyi koruyalım daha çok kişi gelir deplasmana. Bana etrafımda bir çok kişi bir daha ki maça bizde gelelim demeye başladı. Aman bu ortam bozulmasın.
Konya maçı deplasman profili inanılmaz güzeldi...Hemen hemen herkes birbirini tanıyordu...Bunun en büyük etkisi böyle bir deplasman için herkesin ücret ödemesidir... Bu tür organizasyonlara gitmek belli bir maddi imkan gerektirir...Herkes alınan mağlubiyete rağmen çok güzel bir fair play örneği gösterdi...Bunun da karşılığını gördük...Son yıllarda gördüğüm en güzel deplasman seyirci profili idi... Hatta böylesi pek görülmedi desek yalan söylememiş oluruz...Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2014 saat 10:47
Bence de başka kulüp ismi geçmesin lütfen. Biz birbirimizle konuşalım kıyaslama yapmayalım.

Bu tarz maçlarda her zaman söylüyorum zaten saat kötü yap 5 TL öğrenciler gelsin. Şu stadın havasını solumayan adam tv'den izler, gelmez. Ona göre soğuktur, stad kötüdür vs. Havayı bi solusunlar sonra alışırlar zaten.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
  Alıntı aerdem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2014 saat 12:43
yok abi tribünümüz sıfır şuanda cidden öyle hiç bağırasım gelmiyor artık. o ilk 3 sezon çıktığımızda efsane tribün yapıyorduk yaşlı başlı amcalar bile bağrıyordu ateşleniyordu herkesle beraber. dün eve geldim bursa maçını açtım ilk yarının sonlarında yaptıkları mehter marşı ve başlarda söyledikleri besteyle anladım ki biz bursanın yanında hiç bir şeyiz şuan çok üzüldüm ne oldu bu 3 sene içinde ne değişti de bu eskişehirspor taraftarı bursadan daha kötü duruma geldi. gerçek bir amigo mu lazım yoksa taraftarlarda mı sorun ?
Yukarı
koki26 Liste gör
Yazar

Volkan Göndiken
  Alıntı koki26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2014 saat 13:01
Alıntı yapılan aerdem26

yok abi tribünümüz sıfır şuanda cidden öyle hiç bağırasım gelmiyor artık. o ilk 3 sezon çıktığımızda efsane tribün yapıyorduk yaşlı başlı amcalar bile bağrıyordu ateşleniyordu herkesle beraber. dün eve geldim bursa maçını açtım ilk yarının sonlarında yaptıkları mehter marşı ve başlarda söyledikleri besteyle anladım ki biz bursanın yanında hiç bir şeyiz şuan çok üzüldüm ne oldu bu 3 sene içinde ne değişti de bu eskişehirspor taraftarı bursadan daha kötü duruma geldi. gerçek bir amigo mu lazım yoksa taraftarlarda mı sorun ?

1-Adam gibi bir amigo lazım
2-Sportif başarının sağlanıp gençlerin tribüne çekilmesi
3-Bilet fiyatlarının ucuzlatılması(akhisar maçı iyiydi bence açık 10 kapalı 20)
4-İlk 11 de en az 2 tane eskişehirli futbolcu bulunması(tribünler bu sefer takımada sahip çıkar eses çocuğu bunlar diye)

aklıma gelenler bunlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır