eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
Online Durum: Offline
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2011 saat 23:38
benim beğenmediğim forma asıl kullanacağımız çubuklu forma.Diğer 2 formayı da beğendim.Çubuklu olan formamız için diyeceklerim;Korsan formacılar bile kendi kısıtlı imkanlarıyla daha yaratıcı,daha estetik formalar üretirken böyle boşvermişcesine formanın tasarlanmış olması büyük ayıp bence.Beyaz forma zaten yıllardır düz beyaz T-shirt oluyor,Türkiyede ve avrupada bir çok takım için de aynı.3. forma da alternatif olarak güzel olmuş.Turkuazdan daha iyidir sarı olması bence nede olsa amblemde var olan bir renk.
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2011 saat 23:39
Ben de sadece Sarı formayı beğendim
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2011 saat 23:41
Ben formalardan çok alınış şekline tepkiliyim.Senin parayla tuttuğun bir elemanın olan teknik direktörün ağzıyla iş yapılmasına kızıyorum.Bu yapılan kulübün bir değerlendirmesi,bir pazarlama stratejisi falan değil.Sadece parayla çalıştırdığın bir elemanın kulübün kurumsal anlamda karar vermesi gereken konuya böylesine rahat bir şekilde müdahil olabilmesi.Bu gün hangi formayı yaptırsak illaki birileri beğenecek birilerini tatmin etmeyecek.Herkesin beğenisini almak mümkün değil,en azından kolay değil.Ancak dediğim gibi beş paralık bir adamın kaprisini tatmin etmek adına ne kulübün menfaati nede taraftarın istek ve beğenisi göz önünde bulundurulmuyor.Acı veren budur.
Yukarı
yuceleses Liste gör
Yeni Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
  Alıntı yuceleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2011 saat 23:43
Ya bu iğrenç formalar için mi bu kadar beklettiler yazıklar olsun forumlarda yapılan forma tasarımları bile bunlardan çok daha güzel
Sımsıkı Yumruk Omuz Omuza
Yıkacağız Burayı Eses Uğruna!
Yukarı
MKemal Liste gör
Deneyimli Yazar

M. Kemal ÇAMKERTEN
Yer: İzmit / KOCAELİ
  Alıntı MKemal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2011 saat 23:45
Yeni sezon formaları bunlarsa eğer tam bir FACİA !!!! bu formaları amatör bir takıma bile layık görmem ben...

Çubuklu forma ; arkası tümden siyahmış (demekki ucuz !!!) formadaki logo küçücük,şorttaki daha büyük,ETİ'yi de
küçültmüşler (ben olsam onların yerine hemen itiraz ederim)
yani bizim futbolculara arkadan bakınca simsiyah bir adam göreceksiniz..Kırmızı hak getire..
Sürekli eleştirdiğimiz Gaziantep'in forması dahi bundan güzeldi,keşke onu seçselerdi..

Diğer formalar için yorum yapmaya bile değmez,arkadaşlar gerekeni söylüyor zaten,

Benim efsane formam bu...,efsane takımım da bu...Benim takımım KIRMIZI-SİYAH.. yani KIRMIZI ŞİMŞEK...

Yukarı
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2011 saat 23:46
bu formalar zamanı gecmeden degıstırılemez mı? en fazla gecen senekılerı gıyerız hatta taraftarlar formalarını versın futbolculara en azından anlamlı olur. cok kotu olmus ya boyle eskısehırspor forması mı olur yazık yonetım!
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
  Alıntı bad026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 00:04
Formalara daha çok özen gösterilmeli..
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
EsBigEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Yağız
Yer: İSTANBUL
  Alıntı EsBigEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 00:05

Vallahi Eskişehirde sokaklarda mahalle aralarında çocukların sırtında gördüğüm, sorduğumda hamamyolu veya kuyumcular çarşısının oralarda halk pazarlarında satılan formalara benziyor yazık  ..Yönetim kurulu formaların en çok hangisinin yakışacağını,insanı gaza getirip ateşliyeceğini TARAFTAR bilir yoksa başkalarına kalırsa böyle onlarda ceplerini nasıl dolduracağını bilir..!! Vallahi açıkçası formalar bunlarsa bugüne kadar hep store dan  alıyordum.Bir kerede  çarşı esnafından alayım ki en azından bu sefero insanlar kazansın nasılsa görünen o ki çarşıda satılanlarla aynı olacak .Açıkçası korsancılarda çok zorlanmayacak desenize..!!!Angry

.............!!!!!
Yukarı
banlıuye Liste gör
Yazar

Hüseyin
  Alıntı banlıuye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 00:15
Ne kadar küfür etsek az bu yönetime
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ....!
Yukarı
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı geo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2011 saat 00:36
Sarı forma değişik bir alternatif olmuş bence gayet güzel.Çubuklu forma ise tam bir facia.Beyaz formayı pek seçemedim yorum yok o yüzden.
En kötü gün bugünse,bugünde ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır