eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rodrigo Tello Alvaro Valenzuela

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 228>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
Online Durum: Offline
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 01:40
Tello va batunun daha çok çalışıp haftaya hazırlanmaları lazım
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
erem Liste gör
Yazar

Erem Çınarbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı erem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 01:43

Rıca hoca röportajda Tellonun bazı sorunları var haftaya iyileşip daha iyi oynar dedi.Aslında oynatmıyacaktım ama sonradan durumdan dolayı oynattım dedi.

HER ZAMAN ES ES...
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2010 saat 02:08
tello'yu riza hoca ortada sezer'i solda dusunuyor sanirim ama bunun yanlis oldugunu bilmek cok da szor degil, bugun de yanlis oldugunu gorduk. sezer cabaladi ama onu sola hapsetmek gercekten anlasilir bisi diil
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 05:34
Çok yakıştı forma sana...
Nefer
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 09:49
tello iyi şut çeken, orta yapan ve pas atabilen bir oyuncu. duran toplarda da başarılı. fizik gücü çok iyi değil ama en azından kendine yeterli bir fiziği var.

dünya kupası yorgunluğu nedeniyle lige tam hazır değil ama igün geçtikçe iyiye gidecektir. 
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 09:56
Alıntı yapılan fatalrhymer85

Alıntı yapılan komutan

Alıntı yapılan lord of eses

yanlıs hatırlamıyosam sanırım petrol ofisi diye bi takımla oynuyoduk haydar acık tarafından orta sahaya yakın hava hastanesi kalesine dogru bir gol atmıstı
not ( gol attıgı takımı kesin bilen varsa sölesin benim aklımda petrol ofisi diye kalmış )

Doğrudur...petrol ofisi maçıydı...hatta 1-0 geriye düşmüştük ve müthiş bir yağmur vardı... attığı gol de muhteşemdi; top üst direkten sertçe vurup içeri girmişti...diğer golü de serkan frikikten atmıştı.hatta topa vurmadan önce sen hayatında ordan topa vurdun mu demiştim :) bir de o maçı kesinlikle açık tribün çevirmişti onu da ekleyeyim, hem de o yağmura rağmen...
ben de açıktaydım babam ve kuzenimle petrol kümeye petrol kümeye diye bağırıyodukLOLLOLLOL

Dün gibi aklmıda o maç.Yenemezsek 2.lig b den 3.lige düşecektirk soma linyit ile birlikte.
Ne günlerdi yaaaa.2. golü de sezer atmıştı.kısa boylu biriydi benim hatırladığım kadarıyla.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
MarioGomezz Liste gör
Yazar

mertcan
Yer: GKRY/LİMASOL
  Alıntı MarioGomezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 13:32
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Çok yakıştı forma sana...
Kesinlikle..
Ama cubuklu klasik formamızı giyse daha da yakısıcak..

O kutsal forma sana da nasip oldu ne kadar şükretsen azdır sevgili telloWink
MCMLXV ! 1 9 6 5 !
Güney Kıbrıs KŞ | Adını Kalbımıze Yazdık »
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 13:36
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 13:38
Alıntı yapılan kayılı

tello iyi şut çeken, orta yapan ve pas atabilen bir oyuncu. duran toplarda da başarılı. fizik gücü çok iyi değil ama en azından kendine yeterli bir fiziği var.

dünya kupası yorgunluğu nedeniyle lige tam hazır değil ama igün geçtikçe iyiye gidecektir. 

Tello aksine duran toplarda pek de başarılı değil. Yaptığı tek şey kornerlerde ön direğe biraz alçaktan kesmek. Beşitaştayken çok eleştiriliyordu zaten. Ben de hiç beğenmiyorum. Frikik olarak aklımda kalan ise sadece marsilyaya attığı gol. Duran toplarda çok güveniliyor ona ama elle tutulur bir özelliği yok bana kalırsa. Yani bence çok güvenilmesin duran toplarda sonra patlak verirse üzülürüz.
22 Haziran 2013
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2010 saat 13:55
Alıntı yapılan Arma İçin

Alıntı yapılan kayılı

Tello aksine duran toplarda pek de başarılı değil. Yaptığı tek şey kornerlerde ön direğe biraz alçaktan kesmek. Beşitaştayken çok eleştiriliyordu zaten. Ben de hiç beğenmiyorum. Frikik olarak aklımda kalan ise sadece marsilyaya attığı gol. Duran toplarda çok güveniliyor ona ama elle tutulur bir özelliği yok bana kalırsa. Yani bence çok güvenilmesin duran toplarda sonra patlak verirse üzülürüz.
Beşiktaşın gollerine bakarsan genelde hep ölü toplardan gelir. Geçen sezonun en iyi duran top kullanan takımıydılar. Tello bunun yanında Şilininde duran toplarını kullanıyor. Buda duran top özelliğinin üs seviyede olduğunu gösterir. Sen heralde en son 3 yıl önceki marsilya maçını izlemişsin kardeşim Smile Umutluyum Tello'dan. Şu yorgun döneminde Konyaya frikikten sallarsa hem heyecana geliriz hem de tello moral depolar.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 228>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır